Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 2019

Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 2019

Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 74 10.02.2019, 21:57

Yaroslavl'ın en büyük müzesi - Sanat Müzesi

Rusya'nın en büyük müzelerinden biriYaroslavl'da sanat müzesi. Rus illerinde benzer kurumlar arasında eşit değildir. Bu yüzden "Rusya'ya Pencere" yarışmasının galibi olmayı başardı. Bu müzede bu müzede tartışılacaktır.

Yaroslavl Sanat Müzesi

Müzenin koleksiyonunun temeli

Bu müzenin depolarında 73 binden fazla depolanırXIII ile XXI. yüzyıl arasındaki dönemi kapsayan sergiler. Bunlar arasında Eski Rusya, Sovyet ve modern Rusya'nın manevi kültürü ve klasik sanatın nesneleri olarak gösterilmektedir. Mesela, Müze Moğol öncesi dönemin İsa Mesih'in ikonuna ev sahipliği yapar. Daha sonraki ikon resim örnekleri arasında Guriy Nikitin, Semyon Holmogorets, Theodor Zubov gibi ünlü ustaların eserleri bulunmaktadır. Sanat müzesinin birçok tablosu da birçok seçkin resim ustasına aittir. Güçlü örnekler I. Kramskoy, D. Levitsky, I. Repin, K. Bryullov ve diğerlerinin eserleridir.

sanat müzesi resimleri

Müze tarafından işgal edilen binalar

Müzeye ait binalar arasında19. yüzyılın yirmili yıllarında İmparator I. Alexander'ın emriyle inşa edilen eski valilerin ikametgahı. Şu anda, Yaroslavl müzesinin bulunduğu yer burası. Müzenin sanatsal mimari topluluğu, yapımı sırasında bile taş evinin yakınlarında kırılan bahçeyi tamamlıyor. Zamanla, düzeni değişiyordu, ancak 1994'te müze personeli bunu yeniden inşa etti.

Inşa Büyükşehir Chambers, sözdeOn yedinci yüzyıl, Sanat Müzesi tarafından işletilen başka bir antik yapıdır. Yaroslavl zamanda Metropolitan Jonah Sysoyevich için yerleşik bir şehir oldu. Bu yüzden bina kendisi için özel olarak inşa edilmiştir.

Yaroslavl'un çok ilginç bir dalıSanat Müzesi, Tutayev’de yer alan Novinskaya’daki House’tur. Ondokuzuncu yüzyılda City Public Bank tarafından işgal edilen bir binada yer almaktadır.

Ayrıca, seçkin heykeltıraş AM Opekushin'in ev müzesi hakkında da söylemek gerekiyor. Bu ahşap mimarlık anıtı, 20. yüzyılın başlarından kalmadır.

Müzenin etkinlikleri

Müze sergilerini çok aktif olarak sergiliyor.her yıl yaklaşık elli geçtiği yabancı sergiler de dahil olmak üzere. Müzenin yıllık etkinliklerinin bir listesi, eski Rus sanatının kapsamlı bir şekilde ele alınması konularına adanan Bilimsel Okumalar tarafından yönetilmektedir. Genel olarak, bu listede her yıl Yaroslavl Tarih ve Sanat Müzesi'nin bölgesel bir kültür merkezi olarak yer aldığı üç yüz olaydan oluşmaktadır.

Yaroslavl Sanat Müzesi

Hizmetler

Tüm isteyenler için müze personeliinceleme, tematik ve hatta tiyatro gezileri yapmak. Ayrıca, modern teknoloji çalışmalarını tanıtan, müze hizmeti etkileşimli eğitim oturumları, tematik çalıştaylar, tasarlanmış çocukları hem de yetişkinleri sağlama imkanına sahiptir.

Herhangi bir zamanda müze ziyaretçileri içinbazı kalıcı sergiler mevcuttur. Örneğin, "XVIII Rus sanatı - XX yüzyılın başlarında" veya "XX yüzyılın sanatı". Sanat Müzesi'yle özellikle gurur duyulan bir çocuk olan "XIII-XVII. Yüzyılların Antik Rus Sanatı" sergisine değinmeye değer bir sergidir. Yaroslavl bu açıdan çok ilginç ve zengin bir şehir. Çok eski olduğu için, Rus ve Rus sanatının birçok hazinesine konsantre oldu.

Sergiye katılmak sadeceEstetik açıdan hoş ama aynı zamanda yararlı olan müze, ana sergiler için ek bir servis sesli rehber kiralama hizmeti sunuyor. İkincisi Yaroslavl bölgesinde yaşayan emekliler için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Evliliğin töreni başkaYaroslavl Müzesi tarafından sağlanan eşsiz bir servis. Bölümün sanatsal iç mekanı veya muhteşem Vali Bahçesi, kutlamanın özellikle rafine ve unutulmaz hale getirilmesine yardımcı olacak muhteşem ve eşsiz bir atmosfer yaratacaktır. Bu, özellikle müze tarafından sağlanan canlı bir orkestranın, fotoğrafçı ve küçük bir büfe masasının gezilmesi ile desteklenecektir.

Yaroslavl Tarih ve Sanat Müzesi

İlgili kişiler için müzebilimsel konferanslar, yuvarlak masa toplantıları, sunumlar, basın toplantıları, gala geceleri vb. gibi çeşitli etkinlikler için tesisler.

Yetkili bir ihtiyaç varsaYaroslavl müzesini devralmak için bu ya da bu anıtın bir tahmininin yapılması da mümkündür. Sanatsal olarak profilinde, daha çok sanat objeleriyle çalışır. Diğer bir deyişle, tarih öncesi hayvanların fosil kalıntılarını incelememektedir.

Son olarak, müzenin bu ya da bu sanat eserini restore etmek için temasa geçilmesi gerekiyor. Aynı zamanda, bölüm ön uzmanları uygun bir kontratı denetler ve sonuçlandırır.

Yaroslavl Sanat Müzesi: adres

Yaroslavl'un ana binasına ulaşmak içinSanat Müzesi, Volzhskaya Naberezhnaya Caddesi, 23'e gitmeniz gerekiyor, ön kapıdan müze binasına girin. 1 veya 9 numaralı troleybüsleri kullanarak toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Durakta, Kızıl Meydan veya Sovetskaya Caddesi'nden çıkmanız gerekir. Volga Embankmenti boyunca ilerlemeniz gerekiyor.

Yaroslavl Sanat Müzesi adresi

Çalışma modu

Sanat merkezi olan Yaroslavl MüzesiEski vali ikametgahı binasında yoğunlaşmış, Pazartesi hariç her gün çalışıyor. Çalışma saatleri: 10: 00-18: 00 Cuma günü müze daha uzun - 20: 00'a kadar. Aynı zamanda, nakit masa saat 19: 00'da kapanır.

Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 2019

Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 2019

Related news

 • Harry Osborne kim
 • Karnabahar Kızartması Nasıl Yapılır Videosu
 • Kaplanlar hakkında gizemler: hayvan dünyasını inceleriz
 • Şişle 0-6 Ay Bebek Patiği Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Borç hesaplarının analizi

 • Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 83

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi


  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 69

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 34

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 72

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 79

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 11

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 71

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 50

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 24

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 39

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 42

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 94

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 50

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 9

  Yaroslavlın en büyük müzesi - Sanat Müzesi 61