Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 2019

Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 2019
17.08.2019

Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 22

Yandex-purse'den para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu

Er ya da geç bir elektronikpara, Yandex çantasından nasıl para çekileceği ile ilgilenilecek. Hizmet, bankalar, ödeme kartları, para transfer sistemleri, ATM'ler ile etkileşimi içeren çeşitli olası çekme yöntemlerine sahiptir.

Banka kartına

Her yöntemin çeşitli nedenlerle avantaj ve dezavantajları olabilir. Parayı Yandex cüzdandan bir banka kartına nasıl çekileceğini öğrenmek için, en azından kendi sahibi olmanız gerekir.

Yandex cüzdanından para çekme yöntemi

Yandex numaralandırmalı numaralandırma arayüzündeAlfa-Bank banka kartları için para, "Açılış" ve ayrıca herhangi bir Visa veya Mastercard. İlk iki yöntem "Banka'ya Bağlantı" hizmetine bağlantı gerektiriyorsa, üçüncü kişi bağlayıcı olmaz. Elbette, Yandex, güvenilir bankalara ve müşterilerine anında para gönderir, ancak Visa ve Master için 1 ila 6 gün arasındaki bir gecikme ile. Tecrübe, yaklaşık 24 saat boyunca kayıt beklemek gerektiğini göstermiştir. Herhangi bir nedenle işlem başarısız olursa, para sanal Yandex çantasına geri gönderilir. Para nasıl daha hızlı çekilir? Alfa-Bank'ın bir müşterisi ol ve para transferi için "Alpha-Click" sistemini SMS ile onayla bağla. Bu yöntem para birimlerini düzenli olarak değiştirecek olanlar için iyidir.

Nasıl para çekileceği sorusuYandex çantası, BDT ülkelerinin sakinleri için geçerlidir. Bu durumda, Visa veya MasterCard'dan yararlanmalısınız. Kart numarası ve miktarı girildikten sonra, hesap açıldığında ödeme şifresini ayarlayarak işlemi onaylayın. Para rublelerden arzulanan para birimine çevrilir ve% 3 komisyon eksi hesaba yatırılır.

yandex cüzdan para çekme yöntemi

Banka hesabına

Elektronik cüzdan Yandex.Para banka hesaplarıyla çalışır. Rus bankaları, yalnızca bireyler için elektronik ödemeleri kabul ediyor, bir komisyondan (kuruma bağlı olarak) ücret alıyor ve komisyon ücreti% 3'e kadar çıkıyor. Arayüz, paranın hangi hesaba gideceğini açıklığa kavuşturmayı önerir: banka veya kart. Sonra listeden bir bank seçmeniz gerekiyor. Adı, BIC ve TIN, şehir, tam adı, tutarı doldurduktan sonra, "Para transferi" düğmesine basmanız gerekir. Yandex, havale tutarlarını birbirinden ayırır: tanımlanan kullanıcılar için günde 500.000 ruble, ayda 3 milyon, tanımlanamayan kullanıcılar için bir seferde 15.000 ruble olur.

Yabancı ülkelerin sakinleri de sıfırlayabilirgönderenin pasaport numarası, banka adı, SWIFT BIC, yararlanıcının tam adı ve miktarı ile tam adını belirten banka hesabına para. Komisyonun büyüklüğü her finans kuruluşu tarafından belirlenir ve para döviz hesapları için kabul edilir.

Para transfer sistemi ile

Yakındaki bir uluslararası sistemin varlığıÇeviriler İLETİŞİM, gün içinde Yandex-çantadan nasıl para çekileceğini sormaktadır. Tam adı, tutarı, adresi ve telefon numarasını girmeniz ve sırasıyla "İrtibat" ve Yandex'e sırasıyla% 1,5 ve% 3 oranında komisyon ödemeniz gerekir. Bununla birlikte, servis belirli bölgeye bağlı olarak kullanılabilir. Benzer şekilde, RIBN "RIB", Yandex'in tanımlanmış kullanıcıları için hızlı bir sonuç sunan çalışır.

elektronik cüzdan Yandex para

ATM ve Yandex kartı ile

Yandex hesabı uzun bir süre için planlanmışsa veVerimli ilişki, sadece 199 ruble için MasterCard PayPass ait karşılık gelen Yandex.Money banka kartı olması yararlı olacaktır. Ve sonra tüm sorular kendi başlarına kaybolur - transfer edilen tüm paralar nakit makinede nakde çevrilebilir veya mağazadaki kartla ödenebilir.

Tabii ki, ATM'deki elektronik parayı köşede çekebilirsiniz. Bunu yapmak için, servis onay için koda gelecek olan telefondan ayrılmayı teklif eder ve para iki gün boyunca kullanılabilir olacaktır.

Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 2019

Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 2019

Related news

 • Mehmet Barlas: Suriyede muhalif gruplar diye terör örgütlerine verdiğimiz destekle
 • Ispanaklı Çikolatalı Cheesecake
 • Kanadalı bahçıvan, biri Türk 8 erkeği öldürdü
 • Akvaryum Temalı Bebek Yeleği
 • Yasadaki Ermeni hırsızları - bunlar kim

 • Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 30

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu


  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 9

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 13

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 23

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 31

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 10

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 52

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 48

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 2

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 72

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 10

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 90

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 42

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 28

  Yandex-purseden para çekme yöntemi: geri çekmenin kolay yolu 37