Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız



Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız


Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 76 03.02.2019, 13:35

Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız?

Yüzdeki saçların büyümesini nasıl hızlandırırsınız? Bu konu, ergenlik çağındaki çocuklar hakkında sık sık endişeleniyor. Sakallı bıyığı traş edebilecekleri veya büyütebilecekleri anı getirmeye çalışırlar. 13 veya 16 yılda yüzdeki tüy eksikliğinin dikkate alınması gerekir - bu endişelenmenin bir nedeni değildir. Ama eğer bir erkek 20 yaşın üzerindeyse ve saçı büyümezse, yüzünde pürüzsüz cildin nedenlerini düşünmeye değer.

Hormonal ile ilişkili olabilirler.ihlaller, vitamin eksikliği, preparatlar ve ilaçlar alımı, başın travmaları, sırt vs. Yüzdeki bitki örtüsü eksikliği bazı milletlerden erkekler için oldukça normal olabilir. Örneğin, sadece 30 yıl sonra, Çinli bir sakal büyümeye başlar. Evde saç büyümesi nasıl hızlanır? Birkaç etkili yolu düşünelim.

1. Hint yağı. Bu araç ile sadece saç büyümesini hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda saç dökülmesini de önleyebilirsiniz. Bu amaçlar için hint yağı nasıl kullanılır? Gece veya gündüz temiz bir cilt üzerinde, 3 ay boyunca yağ uygulayın. Etkisini birkaç kez iyileştirmek istiyorsanız, hint yağına kafur ekleyin. Her ikisi de saç köklerini olumlu yönde etkiler. Bir yağ karışımı kullanmaya karar verdiniz mi? Daha sonra, sadece temiz deride, tercihen duştan sonra gece uygulayın. Tedavi süresi 6 aydır.

2. Yüzünde saç büyütmek için ne gereklidir? Her şeyden önce, onların varlığı ve yapısı hormonlardan etkilenir. Erkekler için ana testosteron. Yani güçlü seks temsilcisinin cinsel fonksiyon etkiler, aynı zamanda saç büyümesini hızlandırır. Doğru hormonlar nasıl seçilir? Onları spor beslemesi satan dükkanlarda satın almak en iyisidir. Tabletler veya ampullerde satılırlar. Gece yedikten sonra önerilen hapı alın. Testosteron çok miktarda vücut rahatsız edecek spor salonu veya koşu veya kas meşgul olmak arzu edilir. Eğer hap almak istemiyorsanız, yüz saç büyüme hızlandırmak için nasıl? Tıp "Omnadren" veya "Sustanon" bir ampul al. Biri yaklaşık 3 ay sürecek. İlacın kendisine enjekte edilmesi, bir hastaneye veya polikliniğe başvurulması önerilmez. Saç büyümesini uyarmak için sadece 1 gr yeterli olacaktır. bir endokrinolog danışmak ilacın seçimi için iyi, o gerekli hazırlıkları toplayacak. Eğer sahte korkuyorsanız, eczanede hormonları başvurun. Bu ilaçların bağımlılığa yol açması nedeniyle, ders alarak götürülmeniz gerekmez.

3. Yüzdeki saçların büyümesini nasıl hızlandırırsınız? Minoksidil Losyonu'nu al. Saçları sağlıklı kılar, böylece tüm saç çizgisine uygulanabilir. Losyonun hormonu yoktur. Renksiz ve kokusuzdur. Alkol içermesi nedeniyle, kuru ciltli erkekleri kullanmaları gerektiğine dikkat edin.

4. Hızlı saç büyümesi için önemli bir koşul doğru beslenme. Aynı zamanda mutlaka düzenli olmalı. Diyet, tavuk yumurtası, süzme peynir, sığır eti, süt ve ayrıca fermente süt ürünlerini içermelidir. Vücuttaki kalsiyum ve protein alımından dolayı saçlar daha hızlı büyümeye başlar. Vitamin-mineral kompleksleri içtiğinizden emin olun.

5. Yüzdeki saçların büyümesini nasıl hızlandırırsınız? Musluk suyunu ve papatya kaynağını yıkamayın. Isırgan otu, dulavratotu, muz otu da kullanabilirsiniz. Bu otlar her saçı güçlendirir ve artmış büyümelerine katkıda bulunur. Özel maskelerin yüzündeki bitki örtüsünü arttırmak için iyi bir yardım. Örneğin, bal ve süt kullanabilirsiniz. Onları homojen bir kütleye karıştırın, bir avuç yulaf ezmesi ekleyin. Tüm malzemeleri tekrar karıştırın. Karışımı 20 dakika yüze uygulayın. Zaman geçtikten sonra iyice durulayın.

Yukarıdaki yöntemleri kullanın - bıyık ve sakal şeklinde yüzündeki bitki örtüsü uzun sürmeyecektir.

Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız



Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız

Related news

 • Nice ve çevresindeki masalsı köyler
 • TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme
 • Çıtır Karnıyarık Börek Tarifi
 • Bir ureaplasma üzerinde ekme: hazırlanma, kurallar ve tavsiyeler özellikleri
 • Bir erkeğin eşarpını bağlamak ve orijinaline nasıl bakmak
 • Peynirli Patatesli Çiçek Ekmek

 • Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 32

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız


  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 23

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 74

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 91

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 99

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 89

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 57

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 64

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 7

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 66

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 64

  Yüz saçı büyümesini etkili bir şekilde nasıl hızlandırırsınız 21