Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğuYıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu

27.05.2019

Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 66

Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı? Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu

Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu,yıldızlara göre ideal olmaktan uzaktır. Zorluk olmadan, dedikleri gibi, gölden bir balık yakalayamazsınız ... Değişkenlik ve istikrar, onları sürekli olarak "alnına" indirecektir. Bu konuda ve konuşun.

Terazi ve Boğaların Uyumluluğu: Uyum içinde mi yoksa barışsız mı?ağırlıklar ve buzağıların uyumluluğu

Şüphesiz, arasındaki uyumZodyak'ın bu işaretlerinin temsilcileri var, ama sadece sürekli uzlaşma koşulları altında. Toros ve Terazi daima birbirleriyle buluşmalıdır. İstenirse, uzun bir süre için onları memnun edecek ilişkiler kurabilirler. Ama madalyonun bir başka yönü daha vardır: bazen ortak bir evliliğe bile (hatta yaşamak) bile ulaşmazlar ... Neden? Daha fazlasını öğreniyoruz!

Terazi ve Toros'un manevi uyumluluğu

Terazi temsilcileri tırmanmak kolaydırSürekli yeni gösterimlere çekildi. Bu kalite, Taurus homebodylerini karıştırmasına izin veriyor. Toros bir kadınsa, gürültülü şirketler ve geziler yerine o evde oturacak ve sadece Terazi adamı bu hapishaneden nasıl çıkacağını bilir - bu zodyak işaretleri gibi özel bir uyumluluktur. Terazi + Toros - mükemmel bir kombinasyon, eğer ilk işaretin temsilcisi kadın ise ve ikinci temsilcisi - bir erkek. Gerçek şu ki, erkek Toroslar arkadaşıyla çok sabırlı, bu yüzden onu her şeyden memnun etmeye çalışacaktır. Eğer sadece bir "çanta" olarak ilgilendiğini öğrenirse, o zaman hızlı bir şekilde serinler ...vücut ölçeklerinin zodyak işaretleri uyum

Genel olarak, Boğa ve Terazi iletişim kurmak için ilginç olacakbirbirleriyle, çünkü her zaman sohbet için bir konu bulabilirler. Tekrar edelim, eğer sevgi dolu ortaklar birbirleri için karşılıklı saygıyla donatılmışlarsa, ilişkide uyum sağlayabilecekler.

Evlilikte Terazi ve Boğaların Uyumluluğu

Makalenin en başında söylendiği gibi, zaman zamanaşk hikayesi güçlü aile bağları oluşturmak için Zodyak'ın bu belirtileri üyeleri, ikisini de uygun izin vermeyecektir. Ne yazık ki, potansiyel eşler sadece iki tek ev paylaşmaz böylece farklıdır: gelin-Terazi - damat-Boğa izin vermez değiştirilebilir kadının düşünce ve eylemlerini izlemek için zaman var! Ama bazen evlilik gelir.

Evli olmak, kız Terazi ve adam-Torosbirbirlerini anlamaktan vazgeç. Kendi aralarında ortak bir dil bulamıyorlar, çünkü karının yeni duygulara ve izlenimlere ihtiyacı var ve kocası, gerçek bir muhafazakâr olarak, karısının sürekli değişmesiyle korkutulmak zorunda. Bazen böyle bir evlilikte çocuklar doğarlar ...

Erkek Toros, örnek bir baba olacakÇocukların yetişme süreleri maksimum. Terazi kadını da çocuklarının takip etmesi için bir örnek olmaya hazırdır. Çocuğun otoritesi olmak için her şeyi yapacak, dikkatini hak etsin. Sonuç olarak, bir numaralı veli olarak adlandırılma hakkı için Terazi ve Boğa arasında bir gayrı resmi rekabet olabilir!

kız ölçekler ve bir adam Toros

Aşk - havuç değil?

Terazi ve Toros temsilcileri de olacak.onun sakin aşk için pahalıya ödersiniz. Bunu yapmak için, birbirinizi vermek edebilmek için, sizin gurur ve kibir unutmak istiyorum. Ancak bu durumda sağda ilişki güçlü çağrılabilir.

Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğuYıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu

Related news

 • KARTON VE RULOLARDAN KALE MAKETİ YAPILIŞI
 • Ataların doğal mirasının bir parçası olarak Kafkas dağları
 • Kıymalı Ispanaklı Lazanya
 • Malların iadesi: fırsatlar, son tarihler ve adım adım talimatlar
 • Asus P5LD2 anakart: özellikler, işlemciler ve bağlanırlık

 • Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 44

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu


  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 28

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 17

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 83

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 39

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 19

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 47

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 84

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 49

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 22

  Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Terazi ve Torosların astrolojik uyumluluğu 9