Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 2019

Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 2019
17.09.2019

Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 43

Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey

Viverroctic balıkçılar oldukça nadirdirhayvanlar. Onlar yetiştirmek sadece birkaç kreş vardır. Son zamanlarda, ağ, bu cinsin iyi huylu bir temsilcisini gösteren çok sayıda fotoğrafa (neredeyse aynı kedinin tamamına) sahip. Tabii ki, bu talep kışkırttı. Konutunuzun büyük bir kedinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğini düşünün. Buna ek olarak, yeteneklerinizi bir eğitmen ve eğitimci olarak tartın, çünkü doğru ve tutarlı eylemler bir kez dostunuzu değil, tehlikeli bir yaratığa dönüşmenizi sağlar.

Bu gizemli yaratık kim?

Onun için çok fazla isim var, çünkü bunun birtakım karışıklığı var: bir canlı kedi, bir fener, bir benekli (veya balık) kedisi.KedilerDiğer herkes gibi, memelilerin sınıfına aittir. Emir yırtıcı, cins doğu kedidir. Bu muhteşem hayvanların iki alttürü vardır.

Bu hayvanlar nerede yaşıyor?

En önemli soruya geliyoruz. Bu öncelikle vahşi bir canavardır. Bir kirpi, bir kaplumbağa, bir kaplan ya da bir ayı gibi, bu yabanıldan alınabilir, ama modern iç kedilerde görüldüğü gibi yırtıcı içgüdüler için bir kaç neslin geçmesi gerekir.Kedi doğurmak anglersBöyle bir evcil hayvanın eğitimi çok çaba gerektirir,zaman ve bilgi. Bir kreşten bir yavru kedi alarak, atalarının sadece birkaç nesil için insanlarla yaşadığını ve içgüdülerin er ya da geç icinde uyanacağını anlamanız gerekir.

Güneydoğu Asya'nın tropikal bölgelerinde canlı kediler yaşıyor. Daha büyük bir alt türü Sumatra ve Hindistan'da yaşar. İkincisi, biraz daha küçük, Bali'de yaşıyor. Bataklıkların ve yavaş nehirlerin yakınında bulunurlar.

Dış veri

Kaba kedi - yeterince büyük hayvanlar: bir köpeğin büyüklüğü, yaklaşık 40 santimetrelik omuzlarında, 15 kg ağırlığında (dişiler daha az, yaklaşık 7 kg).viver balık kedisiVücudun uzunluğu yaklaşık bir metredir. Sıkı ve kaslı, bir leoparın lütfunu ve çabukluğunu ve büyük gücünü taşırlar. Namlu kısa ve geniş, bu da onları daha da etkileyici kılıyor. Kulaklara basılan küçük ve yuvarlak kulaklar - saldırganlığı gösterir. Çeneler çok güçlüdür, çünkü bu hayvanlara kedi dünyasının çukur boğaları denir.

Baş büyük, neredeyse gövde ile birleşiyorkısa boyun yüzünden. Bacaklar ve kuyruk kısa ve kalın. Kürk - kısa ve kaba, su geçirmez. Kediler-anglers daha dikkat çekici bir özellik var: pençeleri arasında suda avlanmaya yardımcı olan ağ-yapıları var. Pençelerini geri çekmeye teşebbüs ediyorlar, ama balık avlamada çok yardımcı oluyorlar.

Davranış özellikleri

Eğer büyük bir evde yaşıyorsanızBir yüzme havuzu veya yakınlardaki bir gölet, bu gözlem için en ilginç cinstir. Kedi balıkçılar mükemmel yüzücülerdir ve çarpıcı sanatla avlanırlar. Çok fazla resepsiyonları var, kıyıda bekleyebilirler ve yüzücü balıkları gördükten sonra kıyıya saldırdılar. Kurbağalar ve salyangozların sığlıklarını aramak için kediler eğlendirilir. Daha da ilginç olanı, balıkları derinlemesine yakalama yöntemidir. Yüzme kedisinin pençeleri, sualtı sakinlerini çeken küçük bir dalgalanma yaratır. Avı gördükten sonra, onun için herhangi bir derinliğe daldı.kedi fener

Bu hayvanlar büyük savaşçılar. Hayvanat bahçesinde tutulan canlandırıcı bir kedinin bir leopar öldürdüğü bir durum var. İnsanın vahşi doğasında genellikle kaçınırlar. Açık hava oyunları için büyük bir bölge ve avcılık için bir göletin varlığında, insanlar tarafından yetiştirilen hayvanlar, oldukça hoş bir duygu olabilir, ancak olgunlaşan erkek, sahibinin statüsüne ilişkin haklarını ilan edebilir. Onunla tartışmak kolay değil.

Ev hayvanı

Bu konuya odaklanmayı bırakmaya karar verirsenizcins, sizi memnun etmek için acele ediyoruz. Diğer vahşi kedilerin aksine kedi-balıkçının yaşam tarzı oldukça kolay. Sadık bir arkadaşınızı yetiştirebileceğiniz bir dizi ipucu var.

Seçiminizi kadına bırakmayın, daha az eğimlidirlerhakimiyet ve daha esnek. Çok küçük yaşta bir kedi yavrusu alın, ideal olarak - 6-8 hafta. Ergenliğin başlangıcında (7 ay) yavru kedi kısırlaştırılmalıdır. Evcil hayvanınıza dikkat edin, daha sık oynayın ve besleyin.

İçeriğin özellikleri

Yavru kedinin hazırlanmasını hazırlayın.suda çok oynamak. Ev oyunları için, banyolar uygun ve açık hava etkinlikleri için - evin yanında çalışan yüzme havuzları, göletler veya nehirler. Yüzen oyuncakları unutma, balıkların rolünü yerine getirecekler. Bu arada, büyüyen kedi, yakınlarda doğal bir rezervuar yoksa banyoya açılan canlı balık avlamak için yararlı olacaktır.

Cins kedi fener

Bir yırtıcı yiyeceğin mutlaka bir sürü balık ve et içermesi gerekir. Yetişkin bir kedi günde yaklaşık 1,5 kg balık yiyor, harcamaya hazır hale geliyor.

eğitim

Kaba kuvvet unutun. Büyük pençeleri olan bir yetişkin metre hayvanı kolayca bir insanın üstesinden gelecektir. Çocukluğundan beri onu, tamamen ve sonsuza dek yapamayacağınız gerçeğine alıştırın. Yasak, sakin, kendine güvenen bir tonda belirtilmelidir. Sistematik olayları cezalandırmak için bir hava pompası kullanabilirsiniz. Bir hava akımı + sesli komut çok daha iyi hatırlanacak.

Kendi elinizi kullanarak yavru kedi ile oynamayınve bacaklar oyuncak gibi! Büyürken, kediler oynak olarak kalır, ancak çok daha güçlü olurlar. Bacakdaki eğlenceli bir ısırık yeterince ağrılı hale gelir. Ortak eğlence için çeşitli oyuncaklar satın alın.

Bu çok zeki bir ırktır. Erken yaşlardan itibaren düzenli olarak ders harcamak böylece Fildişi fener, aslında bir köpek olarak aynı öğretir. yaka koymak kolay tedricen, bir günde bir hayvan satın alan bir daha dayanıklı ile yerine değer. Aynı ve tepsiye alışma ile. Eğer gereken yere yanlış yerde işemekten için kedi ceza vermeyin, görmek ve övgü zaman bunu doğru yapacaktır.

aşılama

Mükemmel sağlıkla çok güçlü hayvanlar. Aşılama konusu tartışmalı bir konu: Birisi bu şekilde ırkı zayıflattığımızı, diğerlerinin de aşılarda kurtuluş gördüğünü düşünüyor. Genellikle veterinerler, tüm aşıların tüm kedilere verilmesini tavsiye eder. Olası ciddi hastalıkları hatırlamak, onlarla aynı fikirde olmak zor.

kedi fener fotoğraf

Bugün Rusya’da hiç bir şey yok.Bu cinsin yetiştiriciliği için kreşler. Ve hiç de fena değil. Hayvana gerçekten uygun koşulları, birimleri ve küçük bir apartman dairesinde yaşamayı teklif edebilecek olan sahipleri bile, hasta köpekleri bile uygun değildir, kedi-balıkçılığa değil. Bu kraliyet canavarının fotoğrafları çok güzel, ama çoğu kez görevine başlamadan önce düşünün. Yavru kedi ucuz değil, yaklaşık 10.000 dolar. Iyi bir üne sahip yetiştiricileri seçin.

Wyverrow kedileri ve diğer evcil hayvanlar

Onların barışçıl bir şekilde bir araya geldiğine inanılıyor.hayvanlarım. Ancak, bu büyük kedilerin uzun bir süre mutlu bir şekilde yaşadığı az sayıda aile göz önüne alındığında, evcil hayvanınızın doğasına dikkat ederek diğer hayvanları da başlatmanız gerekir. Kaç tane ve ne tür hayvanlar istediğinizi planlayın. Yavru kedi çok küçükken herkesi almak daha iyidir. Bu, evcil hayvanlarınız arasında güçlü bir dostluğun garantisidir.

yaş geliyor başlayarak dikkatlice ailenizdeki başlayanlar ile balıkçı kedi karşılamak, bu yüzden onları rakip o görmedi.

Sonuçları özetleyelim

Cat-fisher ilginç bir temsilcisidirkedigiller dünyası. Çekici görünüm ve parlak kişilik, büyük boyutlar ve inanılmaz zarafet - hepsi uyumlu bir şekilde bir araya getirir. Sizin için gerekli olan şey, tüm kalbinizle hayvanı sevmek ve ona bakmaktır. Kediler onlara karşı gerçek tavrınızı hisseder. Böyle bir efendiye başka hiçbir hayvan gibi bağlı olmayacak ve evinizde vahşi bir canavarın yaşadığı düşüncesini asla ortaya çıkarmayacaktır.

Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 2019

Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 2019

Related news

 • Taş Kadayıf
 • Yerli otomobilin ismini Erdoğan açıklayacak
 • Kuzey Kıbrıs Merkez Bankası harekete geçti: Türk Lirası geliri olana döviz kredisi yasağı
 • İyot ile guatr arasındaki ilişki
 • Yanardağ Pasta Tarifi

 • Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 12

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey


  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 4

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 87

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 41

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 5

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 52

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 73

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 92

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 9

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 15

  Wyverred kedileri anglers. Cins hakkında her şey 93