World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 2019

World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 2019
15.10.2019

World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 44

World of Warcraft'da Operasyonel Pompalama Madenciliği

Ek bir meslek olarak, madencilikDemirciler, kuyumcular ve mühendisler çoğunlukla tercih ederler. Her biri için, metal külçeler, kıymetli taşlar ve belirli bir cevherin birikimlerinden elde edilebilen elementlerin parçaları basitçe gereklidir. Aynı zamanda, birçok kişi, madenciliğin pompalanmasının genellikle çok fazla zaman gerektirdiğini söylüyor. Bu özellikle World of Warcraft'a yeni başlayan oyuncular için geçerlidir. Bununla birlikte, madencilikte gerçek uzmanların deneyimi sayesinde, bu mesleğin zirvelerine en kısa zamanda ulaşabilmektedirler.

Sondaj kuyusu

1-525 numaralı maden kazısı başlangıç ​​anlamına geliyorbakır tortularının gelişiminden yeteneklerin geliştirilmesi. İlk lokasyonlarda bulunurlar. Geliştiriciler, yeni gelenlerin cevherin çıkarılmasıyla ilgili hiçbir sorun yaşamadıklarına dikkat çekti, bu nedenle burada hemen hemen her yerde bakır yatakları bulundu. "Madencilik" mesleğinde 65 puan aldıktan sonra, karakter teneke cevheri tortuları geliştirme fırsatını yakalar. En önemlisi, 10-15 seviyeli karakterler için tasarlanmış yerlerde bulunabilir. Burada madenciliğin pompalanması da herhangi bir özel sıkıntıya neden olmaz, çünkü madencilik ve eritme kalayının yanı sıra, karakterin de bronz külçeler oluşturma şansı vardır. Buna ek olarak, paralel olarak, gümüş cevheri yapabilirsiniz. Başlangıç ​​bölgeleri hariç, hem doğu hem de batı kıtalarının hemen hemen her yerinde bulunabileceğine dikkat edilmelidir.

WoW pompa madenciliği

Madenciliğin daha fazla pompalanması içerirmevduat bulmak için harcanan daha önemli zaman. Demir cevherini 115'e eşit bir yetenekle elde edebilirsiniz. Özellikle Stranglethorn ve Arathi Highlands bölgelerinde çok fazla birikimi bulunmaktadır.

Beceri 155'e ulaştıktan sonra kullanılabilir hale gelir.altın birikintilerinin gelişimi. Doğu ve batı kıtalarının herhangi bir yerinde, seviye 30 ve üzeri karakterlere yönelik olarak bulunurlar. Mesleğin daha da gelişmesi, mithril damarlarına bağlıdır. Belirli bir metalden külçelerin dökümü, yetenek 150'nin elde edilmesi üzerine elde edilebilir, ancak karşılık gelen cevherin ekstraksiyonu sadece 175'tir. Bu malzemenin çoğu, İç Topraklardadır. Bu eleman, WoW'da oldukça talep görüyor. Madenciliğin 205'ten kalma bir yetenekle üflenmesi sadece iki metalin yardımıyla geçer - mithril ve gerçek gümüş. Bunlar 230'a eşit beceri seviyesine kadar dayanır. Bu andan itibaren toryum külçelerinin ve kara demir külçelerinin eritilmesinin öğrenilmesi mümkündür. Hemen Yanan Bozkırlara gitmek daha iyidir. Çok fazla tortu ve toryum ve siyah demir var. Bu nedenle, madenciliğin pompalanması en operasyonel olacaktır.

Madencilik Kazısı 1 525

Bu 275 beceri seviyesine ulaşır ulaşmazMesleği, sonra Outland'a git. Orada, sürekli olarak yerle (Hellfire Peninsula Netherstorm - Zangatop - Orman Terrokar - Nagrand - Dağ - - Shadowmoon Vadisi) üzerine geçen, aşağıdaki metallerin elde edebilirsiniz: boşa demir (275) Adamantite (325) eternitlerin (350) ve Khorium (375). En kısa zamanda 375 noktalarda beceri Madencilik ulaşır ulaşmaz, hemen ardından Nagrand gitmelidir. İşte kobalt cevherini çıkarmak gerekiyor. Bunu Borean Tundra'da yapmak daha iyidir. senin madencilik beceri 400 seviyesine ulaştıklarında, ardından hemen Saronite cevheri madencilik geçmek zorunda. Bu Borean Tundra ve Howling Fjord ek olarak, kıtada serpilir. Üzerinde "Swing" 425 beceri seviyesine kadar olacaktır. En önemlisi alt Shalozar'tadır. Sonra obsidiyen çıkarmak gerekir. Bu malzeme aşağıdaki yerlerde bulunur: Zindan, Vaishir ve Hyjal. Aynı zamanda, Vaishir'de başka yerlerden daha fazladır. 475 madencilik becerisiyle, element cevherinin çıkarılmasına katılabilir. Bu engin zindanlarda, Uldum, Twilight Yaylaları ve Tol Barad bulunabilir. Alacakaranlık Yaylaları bu malzemenin en zenginleridir. benimkine 525 seviyeli madencilik beceri mevcut Pyrium cevher haline gelir. En çok Alacakaranlık Dağlık Bölgesi ve Uldum.

Madenciliğin pompalanması sırasında yukarıdaki sırasına bağlı kalmanız durumunda, bu meslekte çok hızlı bir şekilde maksimum yüksekliklere ulaşabileceksiniz.

World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 2019

World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 2019

Related news

 • Unutkanlık Neden Olur Nasıl Tedavi Edilir
 • Kadınlarda Cinsel Sağlık
 • Chevrolet Cruise Tuning: eşsiz güzellik
 • Pratik Taze Fasulye Tarifi
 • HELLP Sendromu Tekrarlama Riski HELLP Sendromlu Anne Bebeği

 • World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 98

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği


  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 80

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 85

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 59

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 60

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 46

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 56

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 66

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 53

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 6

  World of Warcraftda Operasyonel Pompalama Madenciliği 66