Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler 2019

Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler 2019 Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

İyi bir web stüdyosunu nasıl seçebilirimÖzellikle tavsiye edecek kimse yoksa, arkadaşların cevaplarına güvenmek? İnternetin tamamını kürek çektiğinizde veya serbest piyasanın değişiminde bir ihale duyurmuş olsanız bile, kararlaştırılan zamanda kaliteli bir ürün alacağınızın garantisi yoktur. Bir çalışan için tek çıkış yolu, ele alınması gereken birkaç anahtar kriteri tanımlamaktır. Peki, bir web sitesinin layık bir geliştiricisi nasıl seçilir?

web stüdyosu değerlendirmesi

Web stüdyo sitesi

Web sitesi geliştirme zorunludurSunduğunuz şeyi açıkça gösteren kendi kaynağının kullanılabilirliği. Tasarım, zarafet, sadelik, performans (sitenin ne kadar hızlı çalıştığı ve her şeyin işe yarayıp yaramadığı) değerlendirilir, kolaylık (bir site haritası var mıdır, kontakları, fiyatı, portföyü, vb. Nerede arayacağınız açık mıdır?). Genel olarak, kendi sitelerinde görmek istedikleri her şeye dikkat edin.

portföy

İş kalitesini değerlendirmek için başka bir yol - portföyü görüntülemek için. Öncelikle, tasarımdan hoşlanıp hoşlanmayacağınızı kendiniz belirleyin, siteniz için bunu ister misiniz?

İkincisi, bu karmaşıklığa dikkat değerçalışır. Site bir şablon olabilir (internette bu tür binlerce ücretsiz örnek). Halka açık erişimli CMS, her müşterinin gereksinimleri doğrultusunda bükülemez, sadece dar bir standart standart fonksiyona sahiptirler. Buna ek olarak, bu tür platformlarla çalışan bir web tasarımcısı, kendi içerik yönetim sistemini oluşturmanın o kadar da zor değildir.

İyi gelişmiş bir yapıya, çevrimiçi hizmetlere sahip bir site,portallar, sosyal ağlarla entegrasyon, sohbet ve yardım masası servisi, yaratıcılarının gerçekten profesyonel geliştiriciler olduklarını ve bunlarla ilgilenilebileceklerini söylüyor.

Başka bir profesyonel incelik. Gönderilen özgeçmişin güvenilirliğini sağlamak istiyorsanız, sitede listelenen siteleri kimin yaptığını görün, kural olarak, sayfanın altında bulabilirsiniz. İdeal olarak, bu şirketlerle iletişime geçebilir ve ilgilendiğiniz ayrıntıları netleştirebilirsiniz. Ve sitede web stüdyosu değerlendirmeleri güvenilmez olabilir.

web stüdyo oluşturma

istemciler

Bu arada, müşteriler hakkında. Web stüdyosu hizmetleri, sitelerin yapıldığı şirketler tarafından tahmin edilebilir. Eğer ünlü büyük markalarsa, o zaman profesyonellik meselesi kendi kendine düşer. Her (ve özellikle ünlü) şirket, siteyi yeni başlayanlara ve hatta daha çok bir dilektana emanet etmeyecektir. Özgeçmişte sağlam müşteriler - iyi bir itibar sözü, bunu dünyadaki en iyisi olarak kabul edilen bir web stüdyosu örneği gördüğünüzde göreceksiniz.

Öte yandan, profili de değerlendirebilirsinizweb stüdyosunun çalıştığı şirketler. Belki de aynı yöndeki müşterileri ile çalışır (örneğin, İnternet üzerinden el yapımı malların satıcıları), daha sonra işçilerin işinizin özelliklerini ve tuzaklarını anlaması daha kolay olacaktır.

web sitesi geliştirme

istatistik

Bir web stüdyosu oluşturmak sadece yetenekleri değilgüzel ve kullanıcı dostu bir arayüze ancak, bu güncelleme ilginç bir topikal ve popüler içeriği dolgu üzerine tanıtım ve düzenli çalışmayı oluşturun. başarısı güvenen Web stüdyosu (onları aşağıda gösterilmiştir reytinge) olası bir müşteriye istatistikleri kârlı ve ondan önce olan görevler olmadığını olup olmadığını, yerinde rakamları katılım doğrulamak başardı açılır.

Bu üç seçim balina üzerinde kalmakweb ajansı, ilgilendiğiniz birkaç firmayı seçebilir ve tavsiye için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Şimdi, projeyi tartışırken hangi soruların sorulması gerektiğini ve bir web stüdyosunu seçerken müşterinin ne bilmesi gerektiğini tanımlayalım.

web stüdyo moskova

analitiği

Çalışmaya başlamadan önce web stüdyosu olmalıBölümünüzün kısa bir analizini yapın ve bu temelde hangi tasarımın geliştirileceğine ve siteyi en iyi nasıl teşvik edeceğinize dair bir öneride bulunun. "Paranız için herhangi bir istek" gibi ifadeler, şirketin sizin ilerlemenizle ilgilenmediği anlamına gelir.

Durumu düşünün. Sen - iplik satıcısı ve kaç çeşit ve sahip başlık ürünün renkleri göstermek için sanki bu site kapağı daima, çok renkli, renkli olması gerektiğine inanıyoruz. Deneyimli bir web stüdyo karşılaştırmalı analizini tutun ve üst arama sorguları düz renk sade ama şık tasarımı ile sitenin sahibi olduğunu buldu ve size başarı formülünü getirecek - Çok fazla renklilik olmadan dikiş ve sanat değeri ve zevkli siteleri örgü yapan kişiler ve tatsız. Yani, senin rengarenk sitenizden ayrılma olasılığı yüksektir. Yani, promosyon gerçek yollardan tek sunulacaktır.

web stüdyosu hizmetleri

İşçilik maliyeti

Unutmayın, sitelerin gelişimi 30 000'den daha ucuzdurRus rublesi tutulmuyor. Bu iç piyasa ile ilgili. Yurtdışında elbette fiyat çok daha yüksek olacak. Teklifi daha ucuz bulursanız, büyük olasılıkla, bu site ücretsiz CMS için çalışacaktır. İyi bir motora sahip kaliteli bir web sitesi pahalı olacaktır.

Ek hizmetler

Şirket geliştiricisi olmalıek hizmetler listesi. Her şeyden önce, sosyal ağlar, "Yandex" ve Google Analytics, çeşitli pazarlama faaliyetlerinin marka geliştirme ve analiz işin analizi ile çalışan bu teknik destek, arama motorları (SEO-promosyon) promosyon. Bu hizmetlerin farklı geliştiricilere kaotik atılması, başarılı sonuçlara yol açmayacak ve çok büyük israflara neden olacaktır.

Bu gereksinimleri karşılayan şirketler, dünyanın en iyi web stüdyolarında yer almaktadır. Kaliteli, gelişmiş ve satış kaynağı almak isteyenler için en iyisini sunuyoruz.

üst web stüdyoları

Dünyanın TOP TOP Web Tasarımcıları

Listemiz, web programcılığı dünya pazarında en yüksek notu olan web stüdyolarını içermektedir.

 1. Derecelendirmemizin ilk sırasındaki içerik oluşturucuIKEA, Pepsi, Ford, Gucci, MTV ve diğer birçok dünya markası için en iyi dijital prodüksiyon sayfaları, Boards Magazine'e göre - İsveçli web stüdyosu B-REEL.
 2. Amerikan tasarım stüdyosu Büyük Uzay Gemisi deweb tasarım ve pazarlama alanında benzersiz ve muhalif kabul edilir. Şirket, analitik, sosyal medya, pazarlama tanıtımı dahil olmak üzere İnternet tanıtımının birçok alanında çalışmaktadır. Müşterileri Google, YouTube, Adobe ve daha birçoklarıydı. Ve iş yeri açısından Büyük Uzay Gemisi New York'ta en iyi olarak kabul edilir.
 3. Başka bir Amerikan web devi - 42 Eğlence, "Kara Şövalye", "Karayip Korsanları", "Yaşayan Çelik", "Ejderha Dövmeli Kız" projeleri ile çalıştı.
 4. En eski ve en ünlü şirket MullenReklam, sadece bir web tasarım stüdyosu olarak değil, aynı zamanda marka, pazarlama ve Halkla İlişkiler alanında en iyi geliştiricilerden biri olarak da reklam çevrelerinde saygınlık kazanmaktadır. Bu şirket ile "21 yüzyıl Tilki", General Motors, Google ve diğerleri stüdyosu çalıştı.
 5. Sadece Amerikan web tasarımcıları yüksek kaliteli ve şık siteler oluşturamazlar. Japon reklam ajansı FICC moda ve kozmetik dünyasında özlü stiliyle 5'inci sırada yer alıyor.
 6. Domain Studios şirketi sadece şık ve satan web siteleri oluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda New Line Cinema, Doritos gibi başarılı firmaların gelişimiyle de ünlüdür.
 7. İsveçli firması North Kingdom, soğuk mizacına rağmen, Adidas, Netflix, Google, Disney markaları için iyi bir çalışma ve renklerle dolu.
 8. Yabancı şirketlere ek olarak bir çift varBu derecelendirmede layık bir yer işgal eden yerli. Örneğin, CreativePeople - Web Studio (Moskova), tanınmış markalarla çalışan, "Rosbank", "Megafon", "Pepsi" ve diğerleri.
 9. Az bilinen Rus şirket Artemia Lebedeva değil.
 10. Bu web stüdyosu listesini kapatır (Moskova) -TomatDesign, sadece grafik tasarımında değil, aynı zamanda markalaşma, pazarlama, FMCG pazarı ile çalışan uzmanlaşmıştır. En iyisi tatlı olarak sunulduğu için sonuna kadar çıktı.

Listelenen web stüdyoları, web tasarım pazarındaki anahtarlardan biridir. Fakat çok değerli yabancı ve Rus ajansları bizim tarafımızdan isimlendirilmedi.

web stüdyosu yorumlar

özet

Yeni gelenlerin hangisi olduğunu belirlemek oldukça zorWeb stüdyosu, o mükemmel, yüksek kalite ve şık bir pazarlama web sitesi alacak. arkadaşları ve meslektaşları tavsiyesi üzerine güvenin için kendi arama yapmak ve kendi takdirine bağlı olarak en iyi adayları seçmek için çok daha verimli, risklidir.

Puanları daha önce belirtilen web stüdyoları,elbette, sadece büyük multi-milyon dolarlık şirketlere t gelemez. belirleyin. reklam maliyetleri bu tip üzerinde son derece yüksek olacaktır. Küçük bir şirket de müşterilerine sahip olduğu küçük bir ajans hizmetleri kiralama olabilecek çeşitli kurulan şirket, fırsatlar sadece site ve tasarımın geliştirilmesi oluşturulması, aynı zamanda tanıtım, pazarlama, markalaşma ile kendi web sitesi değerli ve ilginç bir portföye sahiptir.

O stüdyoları seçmeye çalış.ilgili bir profille çalıştı ya da pazarınızı ayrıntılı bir şekilde analiz etmek için yeterli fırsatlara sahip olabilirsiniz. İnternet satışları alanında başarılı bir sitenin başarısının% 80 olduğunu unutmayın.

Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler 2019

Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler 2019

Related news

 • Sürtünmeli malzemeler: seçim, gereksinimler
 • Alaca Çorba Tarifi
 • Betonu ısıtmak için trafo. Beton Isıtma İstasyonları
 • Çocukta basınç 10 yıl: norm. Çocuklar için basınç tablosu
 • Yaş Pasta Keki Pandispanya Videosu

 • Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler


  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler

  Web-stüdyo: değerlendirme, sitelerin oluşturulması ve tanıtımı hizmetleri, incelemeler