Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 2019

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 2019
20.08.2019

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 38

Warface'de mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-H'yi çıkarmak için?

Birçok oyun,şans kutuları satın alıp açarken nadir bulunan silahları devirme şansını artırabilir. İstediklerinde kutuları satın alıyorlar, onları rastgele bir sırayla açıyorlar ve çoğu durumda konvansiyonel bir silah bıraktıklarından öfkeleniyorlar. Gerçekten ciddi bir sonuç elde etmek istiyorsanız, o zaman bu konuyla ilgili birkaç yaklaşım bilmeniz gerekir. Doğal olarak hiçbiri size istenen silahı elde etmek için% 100 şans tanımaz, ancak olasılık yüzdesi planın gerektirdiği şekilde önemli ölçüde arttırılır. Bu yazıda, Warface'de FN SCAR-H'nin nasıl devre dışı bırakılacağı anlatılacaktır çünkü bu saldırı tüfeği tüm oyuncular arasında son derece popülerdir.

Standart yöntem

fn scar h'yi bir savaş sahnesindeki yerinden sökmek

Her şeyden önce denemek tavsiye edilirTüm silahlar için uygun olan standartlaştırılmış bir yöntem. Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağını öğrenmek istersen kutuların satın alınmasının belirli bir sırayla gerçekleştirildiğini unutmamalısın. Örneğin, en evrensel şema 5-5-5'e sahip olmaya değer. Nadir silahlar için avlanma yöntemlerine aşina değilseniz, o zaman sadece sizin için bir dizi sayı olur. Bu nedenle, onları kesinlikle herkes için net bir şema haline getirmeniz gerekir. Dolayısıyla, bu sırayla, her numara bir yaklaşımla satın almanız gereken kutu sayısını temsil eder. Bildiğiniz gibi, sadece üç yaklaşım olacak ve her biri beş kutu şans satın almanız gerekecek - bu bir seferlik bir satın alma için azami sayıdır. Ama önemli bir nokta var - beş kutu satın alırsanız, hemen açmanız, sonra bir sonraki bloğu satın almaya devam etmeniz gerekir. Hepsi bu, şimdi deneyebileceğiniz temel şemayı biliyorsunuz, Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağınızı bulmaya çalışırsanız. Bununla birlikte, bu silah türünün kendi benzersiz düzeni vardır.

Benzersiz şema

warface fn yara izi

Bir önceki adımda,En nadir kategoriye ait hemen hemen her tür silah için şans. Ancak her tabancanın kendi benzersiz düzeni vardır - ve bazen birkaç tane. Buna göre, Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yalnızca 5-5-5 devresini değil, aynı zamanda diğer seçenekleri de kullanmanız gerekecek. Her şeyden önce, özellikle bu gövde elde etmek için yaratılan şema 2 + 3'e dikkat edin. Zaten anlamış olduğunuz gibi, ilk olarak iki kutu şans elde etmeniz gerekecek ve bundan sonra üç tane daha. Bu döngü size şans getirmiyorsa, Warface - FN SCAR-H'deki en popüler saldırı tüfeklerinden birini elde edinceye kadar tekrar edin.

şaka

warface fn skar h review

Yapmanız gereken bir başka seçenekdikkat etmeniz gerekiyor, planlarla bağlantılı değilsiniz. Burada, her perşembe sabahın dörtünde meydana gelen sunucu yeniden başlatma zamanı üzerinde duruluyor. Buna göre, ihtiyacınız olan bagajı almak istiyorsanız - Sabahları Warface üsleri güncellendiğinde dört ila altı saat arasında kutuları alıp açın. İncelemesi, bu oyunun neredeyse her tarafını çekecek olan FN SCAR-H, size yüksek bir ihtimalle düşecek ve her şeyi imrenmek için kullanabilirsiniz.

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 2019

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 2019

Related news

 • Beşiktaş’ta Tek Bir Derbi Bile Kazanamamış Olmak Hoşuma Gitmiyor
 • Ezgi Asaroğlu
 • 10 Aylık Bebek Kahvaltısında Neler Olmalı 8 Kahvaltı Menüsü
 • Lezzetli kavurma tarifi
 • Koyun Derisi Ceket Modelleri ve Kombinleri

 • Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 71

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için


  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 79

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 30

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 45

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 64

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 37

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 26

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 72

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 89

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 52

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 18

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 62

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 6

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 88

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 76