Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak içinWarfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için

22.05.2019

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 93

Warface'de mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-H'yi çıkarmak için?

Birçok oyun,şans kutuları satın alıp açarken nadir bulunan silahları devirme şansını artırabilir. İstediklerinde kutuları satın alıyorlar, onları rastgele bir sırayla açıyorlar ve çoğu durumda konvansiyonel bir silah bıraktıklarından öfkeleniyorlar. Gerçekten ciddi bir sonuç elde etmek istiyorsanız, o zaman bu konuyla ilgili birkaç yaklaşım bilmeniz gerekir. Doğal olarak hiçbiri size istenen silahı elde etmek için% 100 şans tanımaz, ancak olasılık yüzdesi planın gerektirdiği şekilde önemli ölçüde arttırılır. Bu yazıda, Warface'de FN SCAR-H'nin nasıl devre dışı bırakılacağı anlatılacaktır çünkü bu saldırı tüfeği tüm oyuncular arasında son derece popülerdir.

Standart yöntem

fn scar h'yi bir savaş sahnesindeki yerinden sökmek

Her şeyden önce denemek tavsiye edilirTüm silahlar için uygun olan standartlaştırılmış bir yöntem. Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağını öğrenmek istersen kutuların satın alınmasının belirli bir sırayla gerçekleştirildiğini unutmamalısın. Örneğin, en evrensel şema 5-5-5'e sahip olmaya değer. Nadir silahlar için avlanma yöntemlerine aşina değilseniz, o zaman sadece sizin için bir dizi sayı olur. Bu nedenle, onları kesinlikle herkes için net bir şema haline getirmeniz gerekir. Dolayısıyla, bu sırayla, her numara bir yaklaşımla satın almanız gereken kutu sayısını temsil eder. Bildiğiniz gibi, sadece üç yaklaşım olacak ve her biri beş kutu şans satın almanız gerekecek - bu bir seferlik bir satın alma için azami sayıdır. Ama önemli bir nokta var - beş kutu satın alırsanız, hemen açmanız, sonra bir sonraki bloğu satın almaya devam etmeniz gerekir. Hepsi bu, şimdi deneyebileceğiniz temel şemayı biliyorsunuz, Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağınızı bulmaya çalışırsanız. Bununla birlikte, bu silah türünün kendi benzersiz düzeni vardır.

Benzersiz şema

warface fn yara izi

Bir önceki adımda,En nadir kategoriye ait hemen hemen her tür silah için şans. Ancak her tabancanın kendi benzersiz düzeni vardır - ve bazen birkaç tane. Buna göre, Warface'de FN SCAR-H'yi nasıl atacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yalnızca 5-5-5 devresini değil, aynı zamanda diğer seçenekleri de kullanmanız gerekecek. Her şeyden önce, özellikle bu gövde elde etmek için yaratılan şema 2 + 3'e dikkat edin. Zaten anlamış olduğunuz gibi, ilk olarak iki kutu şans elde etmeniz gerekecek ve bundan sonra üç tane daha. Bu döngü size şans getirmiyorsa, Warface - FN SCAR-H'deki en popüler saldırı tüfeklerinden birini elde edinceye kadar tekrar edin.

şaka

warface fn skar h review

Yapmanız gereken bir başka seçenekdikkat etmeniz gerekiyor, planlarla bağlantılı değilsiniz. Burada, her perşembe sabahın dörtünde meydana gelen sunucu yeniden başlatma zamanı üzerinde duruluyor. Buna göre, ihtiyacınız olan bagajı almak istiyorsanız - Sabahları Warface üsleri güncellendiğinde dört ila altı saat arasında kutuları alıp açın. İncelemesi, bu oyunun neredeyse her tarafını çekecek olan FN SCAR-H, size yüksek bir ihtimalle düşecek ve her şeyi imrenmek için kullanabilirsiniz.

Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak içinWarfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • B12 Eksikliği Gideren Bitkisel Kür
 • Seramik bıçak incelemeleri ve kullanım talimatları
 • Gezegen Nedir
 • Hayatı Eserleri Oynadığı Filmler

 • Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 30

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için


  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 77

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 75

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 79

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 39

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 76

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 40

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 61

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 64

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 39

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 5

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 58

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 99

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 33

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 43

  Warfacede mümkün olduğunca çabuk FN SCAR-Hyi çıkarmak için 32