Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 2019

Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 2019
17.10.2019

Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 80

Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON

Volkswagen markasını seçen otomobil meraklısı,asla pişman olmazsın. Mükemmel Alman kalitesi, sürüş konforu ve sürüş, stil - tüm bunlar otomobilin ailenin bir üyesi olmasını sağlar. Beyan edilen özelliklere sahip malları satmak için, seviyesini karşılamanız gerekir. Volkswagen markası AVILON'un yeni bayisi, tanınmış markayla% 100 tutarlıdır.Volkswagen Avilon

Alman otomotivinin bir ürünü bileendüstride bir arıza meydana gelebilir. Krizin kötüleşmesini önlemek için, Volkswagen'in AVILON bayii karşısında profesyonellere yönelmek daha iyi. Şirket standart bir dizi hizmet sunmaktadır: satış, ticari kredilerin işlenmesi, teknik destek, garanti onarım, ilgili ürünlerin ve aksesuarların satışı.

Aynı zamanda, standartların bakımını ilan eder"prim" sadece satış sırasında değil, aynı zamanda arabayı kullanmada da. 2011'de şirket bunu "Özel ekipman Volkswagen satışı için en iyi satıcı" ve "Rusya'daki kurumsal satış lider" unvanıyla doğruladı. 2013'te AVILON yine yılın ilk yarısında Rusya'da Volkswagen markasının en iyi satıcısı oldu. Burada sadece yeni otomobiller değil, pre-sale pre-owned 중고 arabalar için bir teklif var satın al.avilon volkswagen moscow

Yetersiz ifade - burjuva aristokrasisi

Avilon Şirketi Volkswagen (Moskova)3.5 ila 4.6 milyon rubleye mal olan bu markanın bir otomobilini satın almak istemediğimiz gerçeğine rağmen Volkswagen Phaeton gibi Rusya topraklarında bile nadir bulunan bu arabaları satıyor. Model yedinci serinin BMW sınıf arkadaşı ve Jaguar XJ, seçenekleri açısından, lüks bir otomobil, Almanya'da popüler bir otomobil.

Rusya'da küçük miktarlarda satılıyorçünkü otomobil konseptinin tutarsızlığı. Almanlar, abartılı olmak isteyenler için bir arabaya sahipler (aslında daha kolay). Rus zihniyetimize yabancı bir kavram: daha ziyade abartmayı isteriz (bundan daha zengin). Ancak, bu tür modeller satıcı "Volkswagen" AVILON tarafından satılırsa, o zaman talep zaten ortaya çıktı. Biraz ilerleyerek büyümek.Volkswagen Avilon bayii

Showroom alanı üç hektardan fazla. Bu alanlarda sadece üreticinin tüm modellerini değil, aynı zamanda kapsayacak tarihi de hayal edebilirsiniz. Konum (üçüncü taşıma halkasına yakın) müşteriler için uygundur. - Markanın satış sürecinin sadık yoldaşları promosyonlar ve indirimler: Bayi "Volkswagen" AVILON sabit pazarlama desteği ile araba satıyor.

İyi bir araba satmayı söylüyorlar.onun sevgisi. Satış hacmine göre, bayi merkezleri "Volkswagen" AVILON'da bu marka seviliyor. Son zamanlarda, sıhhi Volkswagen Caddy Maxi'nin ilk partisi Moskova Şehir Sağlık Departmanına teslim edildi. Bu markanın makinelerini satın alması, markaya ağırlık ve prestij katar, çünkü ona güvenmeyen herkese sağlık hizmeti veremezsiniz.

Başlangıçta halk arabası olarak yaratıldı,“Volkswagen” sadece satışlarda değil, aynı zamanda üretimde de ulusal sınırları aştı. Bayi ağının gelişmesi sayesinde, Rusya'daki salon sayısındaki artış, bir gün “Volkswagen” inizin bir kişi haline gelmesi olasıdır. Her halükarda, AVILON kendi faaliyetleri bağlamında böyle umutlar verir.

Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 2019

Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 2019

Related news

 • Fiyatlandırma politikası ve Nizhny Novgorod bölgesinin pazarlama stratejisindeki rolü
 • Alkollü içeceklere vergi zammı
 • Aşk ve Mavi78
 • Huş ağacı sobaları ne zaman banyo yapar
 • Turp Yiyerek Turp Gibi Olun

 • Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 59

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON


  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 72

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 90

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 48

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 51

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 73

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 95

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 19

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 46

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 13

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 4

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 25

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 23

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 96

  Volkswagen halk otomobilinin ciddi bir temsilcisi - AVILON 22