Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 2019

Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 2019
15.10.2019

Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 89

Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri

Gabulov Vladimir Borisovich - Rus futbolcusu. Halen, Moskova "Dinamo" yı lehinedir.

Oyuncu Biyografisi

Vladimir Gabulov 19 Ekim 1983'de doğduyıl. Doğum yeri Osetya'da bulunan küçük bir Mozdok kasabası. Futbola olan ilgiden dolayı, Vladimir çocukluğa çıkmaya başladı. Babasıyla birlikte, sıklıkla maçlara çıktı ve futbolla ilgili tüm programları televizyonda izledi. Kaleci pozisyonunda konuşma arzusu aynı saatlerde gerçekleşti.

Yakında Vladimir yerel sporlara girdiSergei Dzhanayev önderliğinde çalışmalarına devam etti. Gabulov'u davet eden ilk kulüp, ikinci ligde oynayan Mozdok oldu. Bu takımda, oyuncu otuz üç maç oynayarak iki yaşındaydı.

vladimir gabulov

Mükemmel oyun kaleci Gazayeva'nın dikkatini çekti,o zaman Moskova "Dinamo" nun danışmanıydı. Gabulov'u kulübe davet eden o idi. Bu ekipte ilk kez Mart ayında Vladimir "Sovyetlerin Kanatları" na karşı çıktı. Moskova kulüpinde Vladimir Gabulov yaklaşık bir sezon geçirdim. Valery Gazayev ayrıldıktan sonra kulüpten ayrıldı.

Gelecek vaat eden kaleci için bir sonraki kulübe "Alania" idi. Vladikavkaz'ın takımında kaleci hızla temellerini attı. Alania'da Gabulov 2003 yılına kadar oynadı.

"CSKA" ya gitmek

2003 yılında ana rehberin yeribaşkentin kulübü Valery Gazayev oldu ve kaleci Gabulov'un konumunu davet etmeye karar verdi. Konuşmacı Vladimir sadece ikinci takımdan sorumluydu. Bunun sebebi, kaleci pozisyonundaki rekabetti. Genç Igor Akinfeev kompozisyonda sıkı bir şekilde konsolide olabildi ve Mandrykin bile tezgah üstünde durabildi. "CSKA" da geçirilen ilk iki yıl boyunca, Vladimir herhangi bir oyunun asıl bölümünü elinde tutmadı. İlk çıkış sadece 2006'da gerçekleşti.

Gabulov'un Moskova ekibinde düzenlediği üç mevsim için yapamadığı kompozisyona destek olmak için. Bu süre zarfında 52 maçı bir çift ve 3 maçta geçirdi.

Kuban'a transfer ve Amkar'a kirala

2007'de oyuncu Krasnodar'a satıldı"Kuban". Oyuncu ana kaleci oldu ve hemen ardından her maçta ayrıldı. Sezonun sonuçlarına göre, "Kuban" düşme bölgesindeydi ve ikinci bölüme geçtiler.

Transfer süresi boyunca oyunu kaybetmemek içinuygulama, oyuncu Perm "Amkar" a gitti. Perm ile birlikte Vladimir Gabulov, Rusya Federasyonu Kupası finalinde CSKA ile bir araya geldi. "Amkar" iki kere sayı atmayı başardı, ancak sonucu alamadı ve oyunun penaltı atışına getirilmesinden sonra kaybetti. Rusya şampiyonasında Gabulov on maç oynadı.

"Dinamo" ya ikinci transfer

Gabulov 2008 yazında ikinci kez yaptıMoskova klübüne geçiş. Oyuncu ile anlaşma 2011 yılına kadar hesaplandı. İlk sezonda, Gabulov on iki kez ortaya çıktı ve Dynamo ile şampiyonada üçüncü sırayı aldı.

2009 sezonu çok başarılı oldukaleci. Sahada yirmi üç toplantı geçirdi. Aynı yılın Eylül ayında, Spartak Vladimir Gabulov ile yapılan bir oyunda, ciddi bir yaralanma yaşandı - yüz iskeleti kırıldı. Sonuç neredeyse iki aylık bir süre için rehabilitasyon oldu.

gabulov vladimir borisovich

2019 yılının sonbaharında, Gabulov'un çekirdeğinden Shunin'i devirmeyi başardı ve ayak bileği yaralanmasından sonra (Baltıklarla eşleşti) Vladimir tamamen düzdü.

"Anji" ve "Dinamo" ya dönüş

Ağustos 2011'in sonunda Gabulov imzaladıMakhachkala'dan kulüple sözleşme yap. O zaman, Anzhi büyük miktarda para aldı, bu yüzden Vladimir'nin maaşı yaklaşık 2,5 milyon avro oldu. Aynı yıl İgor Akinfeev yaralandı ve Makhachkala takımının teknik direktörü Gabulov'a yarım sezonluk bir rant bırakarak "ordu ekibine" yardım etmeye karar verdi.

gabulov futbol oyuncusu

Bu süre zarfında kaleci, "CSKA" kampında, Rus şampiyonasında yedi kez ve Şampiyonlar Ligi'nde altı kez yer aldı. Aynı zamanda iyi konuşan futbolcu, takımın 1/8 Şampiyonlar Ligi'ne girmesine yardımcı oldu.

Mart ayında oynanan "Anji" Gabulov için ilk maç2012 yılı. Ekipte 2013 yazına kadar aynı anda Rus şampiyonluğunun bronz madalyalarını aldı. Ağustos ayında, üçüncü kez "Dinamo" kaleci ile bir sözleşme imzaladı.

Bugün Moskova kulübünün kapılarında hemen hemen her maçta Gabulov var. Futbolcunun bu sezon on sekizde çıktığı ve dört oyunun kuruduğunu belirtti.

Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 2019

Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 2019

Related news

 • Üçgen Şal Modelleri Ve Yapılışı
 • Rusya: Ceyş-ul İslam, Şam’da 2 havan topu saldırısı gerçekleştirdi
 • Yer Fıstıklı Kurabiye Tarifi
 • Trump, F-35 savaş uçaklarının Türkiyeye teslimatını askıya alan bütçe yasasını onayladı
 • Kakaolu Bitter Çikolatalı Muffin

 • Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 91

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri


  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 75

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 27

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 99

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 39

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 11

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 65

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 71

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 50

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 66

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 64

  Vladimir Gabulov: Kulüp kaleci kariyeri 57