VKontakte nasıl engellenebilirim 2019

VKontakte nasıl engellenebilirim 2019

VKontakte nasıl engellenebilirim 83 07.03.2019, 01:20

VKontakte nasıl engellenebilirim?

Nasıl engelleneceği konusunda bir sorunuz mu var?"VKontakte"? Ne de olsa, eminim yüzde yüz her birimiz er ya da geç hayatlarımız için anlamlı bir şeyler yaratmak istiyor. Örneğin, birçok insan gerçekten bir çeşit spor yapmak, kendi kitaplarını yazmak, kendi İnternet kaynağını oluşturmak ve böyle yapmak istiyor.

vkontakte nasıl engellenecek?

Fakat vakaların yüzde doksan dokuzunda bu düşünceler gerçeğe dönüşmüyor. Bunun sebepleri tembellik ve dağınıklıktır.

Ve sosyal ağlar yalnızca buna katkıda bulunur. Genel olarak ortalama bir insanın ne kadar vakit harcadığını hayal etmek korkunç bir şey.

Burada "VKontakte" sayfasını nasıl engelleyeceğiniz sorusu çok kullanışlı olacak. Şimdi size bir çalışma yöntemi anlatacağım.

vkontakte sayfasını nasıl engelleyebilirim

Denilen mükemmel bir yardımcı program var«BlockItFor.Me». "VKontakte" ni nasıl engelleyeceğinizi gündemden kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Yalnızca Microsoft sistemleri üzerinde çalıştığına dikkat edilmelidir, bu nedenle Linux veya Macintosh yüklü ise bu durumdan başka bir yol arayın. Bu yazılım, yalnızca bu sosyal ağın yanı sıra zamanınızı hırsızlıkla çaldığınız birçok başka siteyi de engelleyebilir. Ancak bu makale "VKontakte" nin nasıl engelleneceği konusunda ayrılmış olduğundan, diğer kaynaklar üzerinde ayrıntılı olarak durmayacağız.

Yardımcı programın en büyük avantajı,yüklemeniz gerekiyor. Bilgisayarınıza indirmek için yeterlidir. Bunu açtığınızda, bir pencere işareti "STOP" ve bir düğme göreceksiniz önünüzde, görünecektir. Varsayılan ayar, birden fazla siteyi engellemek olduğundan, hemen basmanız gerekmez. Sağ üst köşedeki seçenekler düğmesini tıklayarak ayarlara gidin. Sitelerin listesini okuyun, sonra elveda demeniz gerekenleri işaretleyin.

iletişimde nasıl engelleneceğim

İşte bu soruya verilen cevap"VKontakte" yı engelle. Tüm ayarları uyguladığınızda, sizin için bu sosyal ağa erişiminiz kapatılacaktır. Bu siteye gitmeye çalıştığınızda, tarayıcınız değerli zamanınızı herhangi bir saçmalık üzerinde harcamadığınızı belirten bir ileti gönderir. Ayrıca kaydedilen zamanla ilgili istatistikler de size verilecektir.

Muhtemelen, hemen nasıl,bu yardımcı program ne yapar, çünkü aynı başarıyla kilidi kaldırmak mümkündür. Ama o kadar basit değil. Geliştirici, dayanamayacak kişilerin tekrar erişmeye çalıştığı anları öngörüyordu. Bu nedenle, yazılım kilit açma mekanizması sağlamaz. Daha kesin bir ifadeyle, kesinlikle var, ancak uygulamak o kadar kolay olmayacak. Bunu yapmak için, "UnBlockItFor.me" adlı başka bir yardımcı program bulmanız gerekecektir.

Ne zaman koşarsan bekleyeceksinBir "ilginç" ve "büyüleyici" prosedür - captcha'nın beş katlı bir tanıtımı. Bunu ustalaştıktan sonra, kilidini açmak için bir kod alacaksınız. Geliştirici, davranışınız için çok seçenek sundu. Bu yardımcı program, bilgisayarınızdan resmi siteye erişimi engellemenizi sağlar. Bu durumda, bir "panzehir" elde etmek için, arkadaşlarınızdan aramalısınız. Her şeye sahibim. Artık VKontakte'yi nasıl engelleyeceğinizi bilirsiniz. Umarım artık tüm rüyalarınız gerçekleşebilir.

VKontakte nasıl engellenebilirim 2019

VKontakte nasıl engellenebilirim 2019

Related news

 • Parçalanmış pozlu kot pantolon nasıl yapılır Şeylerin ikinci yaşamı
 • Simonyan: Sunday Times, RT’ye reklam veren kurumları kandırdı
 • Çok İzlenen Videolar
 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar
 • Esad: Dışarıdan saldırı söz konusu olduğunda, Suriye halk güçlerinin Afrine gidişi doğal

 • VKontakte nasıl engellenebilirim 35

  VKontakte nasıl engellenebilirim


  VKontakte nasıl engellenebilirim 44

  VKontakte nasıl engellenebilirim 44

  VKontakte nasıl engellenebilirim 83

  VKontakte nasıl engellenebilirim 10

  VKontakte nasıl engellenebilirim 27

  VKontakte nasıl engellenebilirim 80

  VKontakte nasıl engellenebilirim 33

  VKontakte nasıl engellenebilirim 6

  VKontakte nasıl engellenebilirim 47

  VKontakte nasıl engellenebilirim 91