VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 2019

VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 2019

VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 17 16.02.2019, 08:17

"VC" de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları

Belki de deneyimli bir İnternet kullanıcısı veyaBDT ülkeleri arasında en popüler sosyal ağlardan birinde kayıtlı mı? O zaman muhtemelen bir kez "VKontakte" profilinin görünümünü ve avatarın "VC" daki kalitesini ve boyutunu düşündün. Sana bir sayfayı sosyal paylaşım ağlarında tutmanın en önemli anlarından bahsedeceğiz ve sana fotoğrafların doğru bir şekilde nasıl seçileceğini ve düzenleneceğini göstereceğim.

Sayfanın bakımı

Her şeyden önce, yeni bir sayfa oluşturarak,Kişisel bilgilerinizi, ilgi alanlarınızı ve tercihlerinizi, eğitim ve kariyerinizi vb. tamamen doldurun. Boş sütunları bırakmayın. Sayfanızın ilginç olmasına izin verin, o zaman onunla ilgili bilgilere göre yabancılar zaten çok yönlü bir kişi olduğunuzu hissettirir.

içinde avatarın boyutu

Sayfanın ana vurgusu

Formu sosyal ağdaki sayfaya doldurma -önemli bir kriter olan ancak gerçekten ilginç ve çekici bir profil oluşturmak için sayfadaki ana fotoğrafı - avatarını hatırlamanız gerekir.

Düzenli olarak yeni fotoğraflar ve"VKontakte" için avatarları güncelleyin. En uygun zaman aralığı - her 3-4 haftada bir. Bu süre zarfında, yeni fotoğrafınız arkadaşlarınızın çoğunda görülür ve aynı zamanda avatarın siz veya sayfanın ziyaretçilerini rahatsız edecek zamanları olmayacaktır.

Sayfanın ana fotoğrafı olarak,Yalnızca çerçeveleri temizleyin, böylece ön planda bulaşmış nesneler olmaz. Tercihen, bulanık bir arka planla fotoğrafları yayınlayın veya fotoğrafı düzenleyicide yapın, böylece avatar üzerinde öne çıkarsınız.

vkontakte için avatarlar

Avatarlar hakkında

"VC" için nasıl avatar yapabilirim? Sayfanıza yeni bir fotoğraf yüklemek için eski resmin üzerine gelin ve "Fotoğrafı güncelle" yi seçin. Ardından "Dosya seç" i tıklayın, istediğiniz fotoğrafı bulun ve ana sayfada olduğu gibi yükleyin. İndirdikten sonra fotoğrafı kırpmaya davet edildiniz.

Genellikle avatarın "VC" boyutunda büyük birDeğerler: Her durumda, karşıdan yüklenen fotoğrafın son hali kare veya dikdörtgen olacak, yalnızca kesilebilir. Buna ek olarak, renk düzeltme için önerilen filtrelerden biri fotoğrafta uygulanabilir. Fakat seçilen fotoğrafları işlemek için daha gelişmiş programlar var.

Fotoğrafları düzenleme yolları

Tüm zamanların en iyi fotoğraf editörlerinden biri - hepsibilinen Adobe Photoshop. İnternette, fotoğrafların renk gamını değiştiren bir çok kaliteli filtre ve aksiyon oyunu bulabilirsiniz. Ayrıca burada, deneyimsiz kullanıcıların bile kullanabileceği, parlaklık, kontrast, renk seviyeleri ayarlama, arka planda bileme veya bulanıklaştırma ve daha pek çok özellik gibi en uygun özelliklerden bazıları var. "VC" içindeki avatarın boyutunun düzenlenmesi gerekmez.

Eserin özelliklerini araştırmak istemiyorsanızbu fotoğraf editörü veya bunun için zamanınız yoksa o zaman sizin için başka bir seçenek var. Günümüzde Küresel ağda yerleşik fotoğraf editörlerine sahip çok çeşitli siteler var. Onların yardımıyla, fotoğrafı beş ila yedi dakika içinde başarıyla işleyebilir ve bazı etiket veya efektler ekleyebilirsiniz.

Çok düzgün ve güzel her zaman görünüyorsunsiyah beyaz fotoğraflar. Unutmayın ki avatar üzerindeki bu efekt kişiyi görsel açıdan ince yapıyor ve çerçevenin kendisi de daha gizemli görünüyor. Fotoğrafdaki kırmızı göz efekti varsa, varsa kırmızı göz etkisini kaldırdığınızdan emin olun. İsterseniz, hemen hemen her modern fotoğraf editörünün cephaneliğinde bulunan "Yama" aracıyla yüzdeki çeşitli usulsüzlükleri giderebilirsiniz.

için nasıl avatar yapabilirim

Hayal edin, çünkü sosyal ağdaki sayfa veKaliteli bir fotoğraf, kartvizitlerinizdir. Bir insanın sayfasında onun hakkında çok şey söyleyebilir ve anlarsın. Bu nedenle, orijinal fotoğrafları hazırlayın ve onları niteliksel olarak işleyin; "VC" için ne boyutta avatarlar o kadar önemli değildir.

VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 2019

VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 2019

Related news

 • Misty Videoları Sayfa 2
 • 90lı yıllarda anlaşılmıyordum, şimdi
 • Trump, Katar Emiri El Sani ile görüştü
 • Fıstıklı Baklava Modeli Gelin Patiği Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesi Yenilendi

 • VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 14

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları


  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 98

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 29

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 28

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 85

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 18

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 65

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 50

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 96

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 41

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 38

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 73

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 40

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 62

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 6

  VC de avatarın işlenmesi, kalitesi ve boyutu: ipuçları ve püf noktaları 7