Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 2019

Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 2019
24.08.2019

Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 3

Vasilisa Volodina nereden "evlenelim" dan çıktı? Transfere ne zaman geri dönecek?

Çok kısa bir süre önce "Evlenelim" programındayeni bir sunucu var. O, seyircilere sitcom "Stajyerler" 'e katılımı için bilinen bir aktrist Lydia Arefieva oldu. Fakat Vasilisa Volodina nereden "evlenelim"? Bunu birlikte anlayın.Basilisk Vassilissa evden evlat olsun nereye gitti?

Kısa biyografi

Volodin Vasilisa 16 Nisan 1974'te Moskova'da doğdu. Okulda iyi okudu. Öğretmenler her zaman kızın başarısını not etmiştir. Ve ailem ona en iyisini yapmaya çalıştı.

Ezoterizme olan ilgimiz bizim kahramanımızda ortaya çıktı.ergenlik. 14 yaşındayken Vasilisa, haritalar ve el falıları ile ilgili falcılıkla ciddi bir şekilde ilgileniyordu. İlk başta, ebeveynler kızlarını anlamadı. Ama sonunda, seçimini onayladılar. Kız saatlerce teleskop ile yıldızlı gökyüzünü izleyebiliyordu.Vasilissa Volodina neden bizi terk etti, evlenelim

öğrenme

Vasilisa'nın nerede eksik olduğunu bilmek isteyen insanlarProgram "adlı onu biyografisinde muhtemelen ilgi, evlenelim. Özellikle, çalışmanın yıl. Liseden mezun olduktan sonra bizim kahraman İktisat Fakültesi üniversiteye gitmek. 5 yıl sonra yüksek öğrenim diplomasını aldı. Mesleği o bir ekonomist-matematikçidir.

Birkaç yıl sonra Vasilisa ikinci bir yüksek öğrenim görmeye karar verdi. Bu sefer belgeleri Moskova Astroloji Akademisi'ne gönderiyor. Kabulüyle herhangi bir sorun yaşamadı.

kariyer

1992'de Vasilisa Volodina çalışmaya başladıastrolog. İstişare üzerine, sıradan vatandaşlar ve ticaret alanının temsilcileri ona geldi. 1996'da "Yıldız Yıldızı" programına davet edildi. Görev seti ile birlikte kız% 100 baş etmiştir.Astrolog Vasilisa Volodina, evlenip gitmemize izin verelim.

"Evlenelim"

Vasilisa'nın televizyonda çalışmasına rağmen, dar bir halk grubuna aşina oldu. Ama kahramanımız oldukça tatmin edici. Vasilisa Volodina neden "evlenelim" terketmişti?Bu sorunun cevabını biraz sonra alacaksınız. Bu arada, oraya nasıl gittiği hakkında konuşacağız.

2008'de "İlk Kanal" yapımcılarından birikadın ve erkeklere tarihlenmenin olacağı stüdyoda bir program oluşturmaya karar verdi. Onun fikrine göre, projenin ana aktörleri şunlardı: ev sahibi, çöpçatan ve astrolog. Candidatures Guzeeva ve Syabitova neredeyse hemen onayladı. Fakat Moskova'da yetkin bir astrolog bulmak daha zordu. Vasilisa, programın üreticilerine, bir keresinde tavsiye için kendisine danışan iş temsilcileri tarafından tavsiye edildi. Ve haklıydılar: gerçek bir uzmanımız var.

Vasilisa Volodina: Neden evlenelim?

Ekim 2014'te, tek bir projeyi birleştiren bir projeKalp, beşinci yıldönümünü kutladı. Programın jübile baskısı hem neşeli hem de üzgün olarak ortaya çıktı. Gerçek şu ki, "Haydi evlenelim" adlı astrolog Vasilisa Volodina kaldı. Stüdyodaki kararını açıkladı. Seyirci böyle bir mesajla üzüldü. Ve Larisa Guzeeva ve Rosa Syabitova, öyle görünüyor ki, astrologun planlarını biliyordu. Aynı konuda Lydia Arefieva temsil edildi. Şimdi uzman olarak hareket edecek.

Nereden Vasilisa Volodinaevlenmek? "Bu soru jübile sorununu izlemeyen kişiler tarafından sorulmaktadır: 40 yaşındaki astrolog annelik iznine gitti, o anda ikinci bebeğe hamileydi.Vasilisa'nın programdan çıktığı yerde, evlenelim

Kişisel hayat

Gelecekteki kocası Sergei Vasilisa ilesadece 20 yaşındayken tanıştı. Sonra ilk etapta kızın bilimi vardı. Aile hayatı hakkında düşünmedi. Fakat aniden kızardı bir aşk bütün planlarını değiştirdi.

Vasilisa ve Sergei, kayıt memuruna acele etmedi. Pasaportlarında sadece bir formalite olarak bir damga saydılar. 2001 yılında, çift, büyüleyici bir kızı vardı. O Victoria denirdi. Kahramanımız tüm zamanını bebeğe adadı. Ama 2008'de Vasilisa, "Evlenelim" çekimine katıldı. Ev işlerinin bir kısmını sivil bir kocaya kaydırdı. Adamın bu görevle mükemmel bir şekilde başa çıktığı ve bir zamanlar karısına kazımadığını söylemeliyim.

2019 yılında aile yeni bir daireye taşındı.Kızın ayrı bir odası var. İlk olarak, Sergei lojistikte çalıştı, ancak kısa süre sonra karısının müdürü oldu. Onların ortak astrolojik işi hala başarılı. Ocak 2015'te, Volodin ailesinde bir başka ikmal gerçekleştirildi. Bir oğlu Vyacheslav vardı.

Ne zaman işe dönecek?

Vasilisa Volodina'nın nereden geldiği hakkında "Come on""Evli, bize söylendiğine göre. Ama birçok taraftar transferi ilgilenen ve havada tekrar belirdiğinde sonra. Onları memnun etmek sevindik. Vasilisayla 1 Nisan. Tüm hızıyla katılımı ile yeni konuların çekim çalışmaya gittim.

Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 2019

Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 2019

Related news

 • Hamilelikte Guatr Bebeğe Zarar Verirmi Guatr Hamile Kalmaya Engel mi
 • Vasilina Mikhailovskaya - kişisel yaşam ve iş
 • Kuzu Tandır Kebabı Düdüklü Tencerede Videosu
 • Orhan Gencebay: İftira, kesinlikle inanmasınlar
 • TAVUK BUDU DOLMASI TARİFİ

 • Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 38

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek


  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 76

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 75

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 89

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 52

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 82

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 16

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 97

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 25

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 14

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 50

  Vasilisa Volodina nereden evlenelim dan çıktı Transfere ne zaman geri dönecek 86