Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 2019

Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 2019
24.08.2019

Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 16

Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi

Vakum kulaklıklara kanal içi de denir. İlke olarak, teknoloji özellikleri adından az çok açıktır ve kulak kanalının içine sokulur ve durdurulur. Gerekli sızdırmazlığı sağlamak ve kullanıcının rahatsızlığa neden olmaması için silikon contaya yardımcı olur.vakum kulaklıklarBasitçe söylemek gerekirse, vakumu düşünebilirizHerhangi bir "damla" silikon conta ile. Bu çözüm sayesinde, bu kulaklık sınıfı mükemmel ses yalıtımı ve sağlam saflık elde etmeyi başarmıştır. Sonuçta, onları kulağınıza koyduğunuzda, hoparlörden gelen ses, dış salınımlardan güvenilir bir şekilde izole edilmiş bir kanal vasıtasıyla doğrudan membrana gider. İzolasyonun göstergeleri hoşuma gidiyor - sanırım bu teknoloji, özellikle sahnede performans göstermek isteyen müzisyenler ve yapımcının siparişlerini aynı anda dinleme emri için icat edildi. Genel olarak, vakum kulaklıkları, yüksek kaliteli müziklerden zevk almak isteyen ve bu parayı ödemeyen gerçek müzik severlerin tercihi. Aşağıda sizin için en iyi vakum kulaklık setini seçmenize yardımcı olacak birkaç ipucu verilmiştir

1. Contalar. Silicone interlacing bu cihazın çok önemli bir ayrıntısıdır. Şekli nedeniyle vakum kulaklıkları kaybolurlarsa kesinlikle yararsız olurlar. Kulaklıkları kulağınıza koyamazsınız ya da çizilecektir. Bu nedenle, değiştirme kitinin olması çok önemlidir. Kabul edilebilir kalitede vakum kulak tıkaçları, bu silikondan yırtılacak şekilde tasarlandı vstavochki hafifçe kolayca değil diyordu, ancak durum farklıdır. Buna ek olarak, her insanda kulak kepçesi şekli bireydir. Standart forma uymadığınızdan olabilir. Bu nedenle, iyi üreticiler en az iki conta tutmaya çalışmaktadırlar.

vakum kulaklıklar elma2. İniş derinliği. Vakum kulaklıkları, kulakta itme derinliğinde farklılıklar gösterir - ekim denilen şey. Birçok kişi çok etkileyici bir toplam satın almaktan korkuyor, çünkü hemen mantıklı bir soru ortaya çıkıyor: "Bunu kulağıma nasıl yapacağım?". Ya da kulak zarı için çok yakın bir hoparlörün işitme duyusuna zarar vereceğinden korkuyorlar. Aslında, tam tersine - daha fazla kulaklıklardan hasar, müzik dinleme daha hacimli ve vakum kulaklık derin dikim daha iyi ses yalıtımı sağlar ve bize gürültülü ortamlarda bile hacmini yükseltmek için değil izin ile.

3. Mantıksal tasarım ve ergonomi. Bu tip kulaklık teknolojisi, boyutun kaliteyi etkilemeyeceği şekildedir. Bu nedenle, bu boyutta bir kulaklık almak oldukça mümkündür, böylece müzik dinlerken bile güvenli bir şekilde bir şapka giyebilir veya sınava fotoğraf çektirilemezsiniz (örneğin). Söz etmek gereken ayrı bir öğe tel. Fazla uzunluğun sarılmış olduğu bir silindiri olması arzu edilir. Bir başka durumda, karışık bir tel dolusu teller sadece cebinizde müdahale etmez, ancak sonunda "bozulur" ve böylece kaliteli bir cihazın erken ölümüne neden olur.

en iyi vakum kulaklık

4. Son olarak, fiyatı belirtmelisiniz. Bu araçlar, üretimde çok az kaynak kullanır ve bu nedenle oldukça ucuzdur. Örneğin, vakumlu kulaklıklar bile Apple yaklaşık 30 $ karşılığında satın alınabilir. Bu nedenle, bir süper-duper serin markalı "kulaklar" peşinde koşmamalı ve satıcı mazeretlerini, neden bu kadar pahalı olduklarını dinlememelisiniz. Görünüşte önemsiz bir fiyat için süper bir ünite satın alabilirsiniz. Eğer hala pahalı bir vakumlu kulaklık almaya karar verirseniz, hediye olarak eşek kulaklarıyla asılmaya çalışmayın.

Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 2019

Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 2019

Related news

 • En Sevilen Gezi Yerleri Milano
 • Ardanın Mutfağı Muzlu Milföy Tarifi
 • Dünyanın En Mutlu Ülkelerinden Biri Olan Finlandiyaya Yerleşmek İçin 17 Geçerli Sebep
 • Kıvırcık Saçlara Nasıl Burgu Yapılır
 • Kasnak İşi İle Sümbül Çiçeği Yapımı

 • Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 99

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi


  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 11

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 80

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 42

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 89

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 64

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 9

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 100

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 1

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 86

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 95

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 57

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 83

  Vakum kulaklıkları - bir müzikseverin seçimi 61