Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 2019

Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 2019
18.07.2019

Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 32

Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği

Birçok üretici tek başına bitki dikmeyi seçmektediriyi görünüm verecek türden çiçekler bulur, fakat aynı zamanda özellikle de dikkat edilmesi gerekmez. Tabii ki, tüm bitkiler tek yönde ya da başka bir bakım gerektirir, ancak bazı daha az kaprisli ve diğerleri çok seçici. Bakımda bu kadar basit çiçekler bir gaylard. Tohumdan yetiştirme ve çalıların ayrılması, bu bitkinin yetiştirilmesinin başlıca yollarıdır.

gaylardia tohumlardan yetişiyorGaylardia hâlâ akıllı papatya deniyor, oGerçekten de ona benziyor, sadece burada havlu çiçek salkımları farklı tonlarda geliyor: kırmızı, sarı, turuncu ve hatta kahverengi. Çiçeğin ortasına daha yakın koyu renktedir ve kenarlarında ışıktır. Hem yıllık hem de uzun vadeli gaylard var. Yetiştirme çok emek gerektirmez, bu nedenle genellikle bahçe arazilerinde, iş mahsullerinde ve hatta çitler boyunca görülebilir.

Çiçek salkımları büyük, çapı 10 cm,Çalı 50-80 cm boyunda yetişir Çiçeklenme Haziran ayında başlayıp Eylül ayına kadar sürer. Toprak için özel bir gereklilik yoktur, ancak gaylardia kil toprakları üzerinde aşırı ıslanmış topraklarda pek iyi oturmaz. Kuraklığı kolayca tolere eder, bu nedenle yaz aylarında sadece biraz sulama gerekir. Kök kesimler, tohumlar veya bir çalı bölünerek yayılabilir. Çok yıllık bir bitki tek bir yerde 5 yıla kadar büyür.

gaylard yetiştiriciliğiKışlar çok soğuksa ve çalılar korunmazsa,sonra bir gai lardia tohumu yetiştirilir. Hava koşullarına bağlı olarak Nisan veya Mayıs aylarında açık arazide ve sonbaharda "fide taşımak" için sürekli bir yere yerleştirilebilirler. Eğer bu yıl zaten bitki çiçeğinin çıkarılması gerekiyorsa, tohumlar Mart başlarında konteynerler veya bir sera içinde ekilir ve haziran ayı sonunda çiçek açması gerektiği için mayıs ayı başında ortaya çıkan filizler açık alana ekilir.

Sadece tohum yetiştiriciliği değilBu çiçeğin üreme şekli. Zaten oluşturulan yetişkin çalı varsa, o zaman önceden ekmek veya kürekle bölünmüş olabilir. Transplantasyon hem baharda hem de sonbaharın başlarında mümkündür, böylece bitkiler kökleşebilir. Daha önce de belirtildiği gibi çiçek, özel bir bakıma ihtiyaç duymaz, fakat en azından gaylard'a tepkisel olan gübrelemeyi yapmak için bir kez gereklidir.

Tohumlardan yetiştirme keyfi bir şekilde mümkündüremir. Zaten büyüyen çalı ve yerinde soluk çiçekler, varsa, bir sonraki ilkbaharda çimlenir tohumlar vysyplyutsya kurutulmuş sepetler Eylül ayında, daha sonra kesilmez. Bu tür bitkiler birbirinden 50 cm uzaklıkta dikilmelidir. Bakıma muhtaç olmamasına rağmen, çiçek tarhlarına, karmakarışıklara ve eşcinsellerin buketlerine çok benziyor.

tohumlardan gaylardiaTohumlardan yapılan ekim daha fazla almanızı sağlar.Sağlıklı fide, çiçekler büyük olacak ve yaprakları sulu. Uzun süredir gailardy her yıl büyür ve bağlanması veya oturması gereken giderek genişleyen ve yayılan bir çalı oluşturur. Deliğe bir bitki dikmeden önce, bir kova gübresi, birkaç bardak odun külü ve su kuyusu eklemeniz gerekir. Bu yüzden hızla kökleşecek ve büyüyecektir. Gaylardia, buketde harika görünen ve iki hafta boyunca solmayan çok güzel çiçekler var.

Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 2019

Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 2019

Related news

 • Medical Center SM-Clinic: Değerlendirmeler ve açıklamalar
 • Ortanca çiçekler nasıl renklendirilir
 • Yazılım nedir
 • Evde Bardakta Mısır Yapılışı
 • Özel Salata Sosu Tarifi

 • Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 3

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği


  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 54

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 84

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 86

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 8

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 79

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 28

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 47

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 96

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 27

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 92

  Vahşi doğada olan gaylard. Tohum yetiştiriciliği 28