Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 2019

Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 2019
20.10.2019

Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 91

Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address

Bir şehirde, bir insanın kurtarması çok zordoğa ile uyum. Her yerde yeni binalar inşa ediliyor, asfalt yayılıyor, ağaçlar kesiliyor, dolayısıyla görülmesi gereken bir yeşillik yok. Bu nedenle, birçok dış çalışma saati ormandaki, örneğin şiş kebaplarda seçilir. Ulyanovsk'ta, Sahil Parkı, özellikle işten sonra ağaçların taçlarının altında oturmak isteyenler arasında popülerdir. Makalede yer hakkında daha fazla ayrıntı anlatılmaktadır.

tanım

Ulyanovsk kendisi küçük bir şehirdir, ancakBurada bile bina sakinlerinin sayısı düzenli olarak yoruluyor. Ulyanovsk'taki kıyı parkı, doğa severler, çocuklu anneler ve emekli olmak isteyen yaşlılar için bir yaşam çizgisi haline geliyor.

kıyı parkı Ulyanovsk

Bu yerde insanlar için ihtiyacınız olan her şey toplanırfarklı yaşlar: çocuklar için salıncaklar, atlıkarıncalar, yaşlılar ve anneler için pek çok dükkan, bebeklerini seyrediyor. Ulyanovsk Sahil Parkı'ndaki turistik mekanlara ek olarak, dondurma, içecekler ve diğer atıştırmalık yiyecekleri satan birçok tezgah bulunmaktadır.

Birkaç yıl önce park neredeyse terk edildi: yabani otlar her yerde büyüdü, eski binalar yenilenmedi, köpekler gezindi. Son zamanlarda, şehir idaresi mini rezervini güncellemeye karar verdi, şimdi yeşil yer uygun görüşe getirildi.

Ne görmek

Ulyanovsk'taki sahil parkına bir dönüm noktası denilemez, çünkü olağanüstü bir şey yoktur. Her ne kadar yöreye genel bir aşinalık ziyaret edilmek isteniyorsa da.

Çocukların cazibe merkezleri burada temsil edilirsalıncaklar, trambolinler, yatay çubuklu ve kum havuzlu karmaşık oyun alanlarının yanı sıra daha modern eğlence sistemleri. Sadece çocuklara değil, yetişkinlere de ilgi duyacak ilgi çekici yerler var. Bunlar Ferris Wheel içerir.

kıyı parkı Ulyanovsk

Parkın bir kısmı ormanın içinde. Yollar ağaçların arasından geçiyor, yaz aylarında özellikle iyi olan küçük bir gölge yaratıyor. Bebek arabaları ve genç çiftlerle anneler genellikle buraya gelir. Ağaçlarda yaz aylarında protein ve farklı türlerin kuşlarını görebilirsiniz.

Ormanın derinliklerine gidiyor, şömineler ve diğerlerini bulabilirsiniz."Yetişkin" dinlenme izleri. Şirketler düzenli olarak şiş kebapları kızartmak için toplanıyorlar. Daha ileri giderseniz, Rusya'daki en akan nehirlerden biri olan Volga'yı görebilirsiniz.

adres

Kıyı Parkı'nın ilginç konumu pozlarkesin adresinden şüphe duymak. Bazı kaynaklarda Mareşal Ustinov Caddesi'nde, diğerlerinde - Prospect General Tulenev'de olduğu yazılmıştır. Tüm seçenekler doğrudur, çünkü meydan oldukça uzundur ve merkezi bu büyük sokakların kavşağında yatar.

Alınan bilgiye dayanarak, Kıyı Parkı'nın (Ulyanovsk) adresi şu şekilde yazılabilir: Mareşal Ustinov Caddesi / General Tyulenev Caddesi.

Nereye gittiğinize bağlı olarak adres değişecektir. Simgesel yapılar, yapım aşamasında olan binalar, küçük bir konut binaları ağı ve sokak boyunca ağaçların bir duvarıdır.

Oraya nasıl gidilir

Rusya'nın sakinlerinin çoğunun kendi kişiselulaşım, bu yüzden mesafeyi aşmanın en popüler yolu araba ile bir yolculuktur. Kıyı Parkı'na gitmek için Ulyanovsk - Marshal Ustinov Caddesi'nin en büyük caddelerinden birine gitmeniz gerekiyor. Park yeri bulmak kolay olacak, çünkü yer birçok boş yolun bulunduğu şehrin eteklerinde yer alır.

park kıyı Ulyanovsk adresi

Kendi arabanız yoksa, kullanıntoplu taşıma araçlarıyla. Bu alan bir minibüs numarası 35 içerir. Ayrıca, 9 numaralı troleybüs, 11 numara, 12 numara ve diğerleri ile gidebilirsiniz. Durak, hedefin hemen yanındadır, bu yüzden uzaklara gitmek zorunda değilsiniz.

Ulyanovsk üzerinde seyahat durumunda yürüyerekNavigator'ı açın, adresi girin ve sanal sesin talimatlarını izleyin. Yürüyüş harika olacak. Önceden, bulunduğunuz yer ile park arasındaki mesafeyi tahmin edin.

yorumlar

Daha önce belirtildiği gibi, Kıyı Parkı'ndaUlyanovsk'ta çeşitli insan kategorileri dinleniyor. Bildiğiniz gibi, çoğu insan diğerlerinde çok fazla çöp bırakıyor. Bir dahaki sefere, kendilerinin çok kirli olduğu gerçeğinden şikayetçi olurlar, ama aynı zamanda davranışlarını değiştirmek de gerekli görülmez.

park kıyı Ulyanovsk gözde mekanları

Meydanın durumu sık sık şikayetler alıyor,Kırık banklar, turistik yerler, çöpler gibi, ona saygısı yavaş yavaş düşer. Kent yönetimi yeşil alanın durumunu korumak için çeşitli önlemler almaya çalışır, ancak çabaları her zaman başarı ile taçlandırılmaz.

Her şehirde bir mini orman gibi bir şey var.ama insanlar dinlenme bölgelerini bozduklarında temizlik ve düzen hakkında konuşmak zor. Herkes sahip olduğu şeyle ilgilenirse, parkların bir bütün olarak düşüncesi daha iyi olur.

Kalkınma umutları

Son birkaç yıl boyunca parkın bilgisi var.geliştirilecek. Belediye başkanlığı ile tekrar tekrar toplantılar yapıldı, bunun üzerine dinlenme yerinin güncellenmesi mantıksız olmayacağı söylendi. Belki de bu kararın itici gücü konutların inşaatıydı. Şehirde dinlenmek için tek yer olarak, yakındaki güzel binalarla eşleşmelidir.

Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 2019

Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 2019

Related news

 • İstanbulun kısa tarihi: açıklama, manzaralar ve ilginç bilgiler
 • House-2 Katılımcısı Alena Ashmarin: biyografisi ve kişisel yaşamı
 • Mini Elmalı Kurabiye Videosu
 • İlaç Karaborsaya Düşünce Kanser Hastaları Facebookta Örgütlendi: Şimdiye Kadar 800 Kişiye Temin Ettik
 • Rusya ve Çin, yatırım işbirliği fonu kurdu

 • Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 96

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address


  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 31

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 72

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 19

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 48

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 86

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 84

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 57

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 41

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 5

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 69

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 64

  Ulyanovsk Sahil Parkı: description, features and address 2