Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 2019

Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 2019

Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 70 31.01.2019, 20:28

Tyumen'de sanatoryum "Kırlangıç": kaliteli tedavi ve rahat dinlenme

Pitoresk ve ekolojik olarak elverişli bir alandaSanatoryum "Swallow" Tyumen bölgesinde bulunmaktadır. Sağlık ocağı, önemli otoyollardan ve endüstriyel tesislerden önemli bir mesafede bulunmaktadır. Burada kaplıca tedavisinin modern teknolojileri, en saf hava ve rahatlatıcı hoş bir atmosfer ile avantajlı bir şekilde birleştirilir. Dinlenmek ve tedavi etmek için "Kırlangıç" a gelin!

Temel profiller ve terapi türleri

Sanatoryum yutmakÇeşitlendirilmiş sanatoryum "Lastochka" kabul ederkardiyovasküler ve sinir sistemi hastalıkları, kas-iskelet sistemi gastrointestinal sistem ile hastaların tedavisi. Tedavi ve genel sağlık programları, sağlık ocaklarında ve 3 yaşından büyük çocuklar için geçerlidir. "Yutmak" genç solunum hastalıkları, endokrin sistemi için terapi için çeşitli seçenekler sunar. Konuklar için sağlık tesisi, çeşitli hizmet çeşitleri sunmaktadır. sanatoryumda, geleneksel yaşam yanı sıra, hastalar mevcut kuponları haftasonu ve gündüz hastanesi (konaklama olmaksızın tıbbi prosedürler). Sanatoryum "Lastochka" konuklarına maden suyu arıtımı hizmeti sunar. Hastalar tatil su tedavileri, refleksoloji seansları, masaj ve fizyoterapi çeşitli deneyebilirsiniz. sağlık tesisi doktor reçetesi göre, kuru karbon dioksit banyoları, jimnastik, inhalasyon bir ders olarak gitmek tuz madenleri ziyaret edebilirsiniz. Sağlık evi, konuklarını havuzda yüzmeye ve oksijenli kokteylleri denemek için davet ediyor. Bugün, "Kırlangıç" en gelişmiş tıbbi ekipman kullanılan ve başarılı bir tedavi son yöntemlerini uygulamak edilir. sağlık tesisi doğru uzmanlar can her misafir çare danışmak, çok yetenekli doktorlar bir bütün personel ile hizmet vermektedir. (Hamile kadınlar için dinlenme) "Mucize Beklerken", "Anti-stres": Tatilciler kendileri için onarıcı programının birini tercih edebilirsiniz tedavisi için ciddi göstergeleridir "bağışıklık artırılması."

Oda sayısı

Sanatoryum yutmak fiyatları

Sağlık ocakları, konukları yıl boyunca ağırlamaktadır. Avrupa kalitesinde onarımdan sonra iki konut kompleksi (iki kat ve üç katlı) yakın bir zamanda açıldı. "Standart" kategorisinde konuklara tek kişilik ve çift kişilik odalar sunuluyor. Bu daireler uygun fiyata sahiptir ve konforlu bir konaklama için gereken her şeyle donatılmıştır. "Lux" odaları en zorlu konuklar için tasarlanmıştır. Sanatoryumun odalarında çocuklu konuklar için tasarlanmış daireler de bulunmaktadır. Her oda kendi banyosuna sahiptir ve balkona çıkmaktadır. Minimum mobilya seti: yatak / yatak, komodin, dolap, televizyon.

Eğlence ve altyapı

Sanatoryumda yemek günde dört defa verilir,tıp-sağlık kompleksinin yemek odasında. Sağlık ocağı idaresi, bazı hastalıkların terapötik bir diyetle uyumunun ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Özel diyetlere uyma ile ilgili tüm koşullar sanatoryumda yaratılmıştır. Dikkat: Bazı programlar için bilet satın alırken yemekler ayrıca ödenir! Sanatoryum "Lastochka", konuklarına mümkün olduğunca ilginç ve kullanışlı bir tatil sunuyor. Sağlık tesislerinde büyük bir yüzme havuzu, saunalar, spor salonları, spor malzemeleri kiralama var. Sağlık iyileştirme kompleksinin peyzaj düzenlendi, burada yürüyüş yolları, çocuk ve spor alanları bulacaksınız. Sanatoryum, Pyshma nehri kıyısında bulunur. Yaz aylarında, sağlık tesislerinin konukları rahatlayabilir ve kapalı kumsalda dalabilir. Tüm yıl boyunca balık tutma organizasyonu. Diğer bölgelerden gelen konuklar, en ilgi çekici müzeleri ve turistik yerleri gezerek Tyumen'e geziler düzenlenmektedir.

Yaşam masrafları ve ilave hizmetler

Sanatoryum yutmak tirmen fiyatları

Dinlenme için sanatoryum "Lastochka" (Tyumen) fiyatlarıTedavi oldukça demokratiktir. Sonbaharın ortasından ilkbaharın ortasına kadar, tedavi gerektirmeyen 1 kişi için yaşam ve yiyecek maliyeti sadece 2,300 ruble / gün. Bir sağlık ocağında 7 gün süreyle muamele görmek için izin almak çok daha kârlıdır. Benzer bir teklifi seçerek, 1 yetişkin için günlük 3000 ruble fiyatla bir sanatoryumda rahatlayabilir ve sağlığınızı iyileştirebilirsiniz. Sağlık ocağına bilet, konaklama, yemek, tıbbi ve sıhhi prosedürler ve doktorların danışmaları içerir. Sanatoryum "Swallow" fiyatlarına ek hizmetler de kabul edilebilir. Saatte 50 ruble'den spor aletlerinin kiralanması, saunayı ziyaret etme - saatte 1000 ruble'den.

Sanatoryum hakkındaki yorumlar

Sanatorium swallow incelemeleri

Şiirsel adı "Kırlangıç" olan sağlık tesisiTyumen'in ve komşu bölgelerdeki birçok sakin gibi. Bugün niteliksel onların konfor vazgeçmeden onların sağlığını iyileştirebilir modern tesisi kompleksidir. Sanatoryum "Kırlangıç" yorumları genç ailelerden olumlu. Sağlık tesisi hamile kadınlar için kaliteli bir dinlenme ve doğumdan itibaren çocuklarla birlikte konaklayabilmenin tüm koşullarını sunar. Birçok tatilci tatil ve tatil için sağlık tesislerine gelir. Yeni Yıl anda, yılbaşı, karnaval ve takvim gür tesisi diğer tüm Rusya "kırmızı" gün tatilleri ve mutlu misafirler ekstra indirimler ve hoş sürprizler düzenler.

Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 2019

Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 2019

Related news

  • Rüyada Zıplamak Hızlı Koşmak Ve Yüksekten Atladığını Görmek Ne Anlama Gelir
  • İzmirdeki patlamanın nedeni belli oldu
  • Sığır eti patatesle haşlanmış. Tarifler
  • Rusyanın AGİT yetkilisi: RİA Novosti Ukrayna Genel Yayın Yönetmeni derhal serbest bırakılmalı
  • Karnabahar Pane Videosu
  • Katlamalı perde nasıl yıkanır

  • Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 74

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme


    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 97

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 82

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 39

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 18

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 96

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 41

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 92

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 37

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 85

    Tyumende sanatoryum Kırlangıç: kaliteli tedavi ve rahat dinlenme 63