TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirmeTV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme

27.05.2019

TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 97

TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme

Orta düzey televizyon cihazlarınaSamsung UE40J5120AU'ya ait. Bu multimedya eğlence merkezi, özellikleri, bağlantı sırası ve ayarlarıyla ilgili incelemeler, makalede ayrıntılı olarak tartışılacaktır. Bu çözüm, ev kullanımı için en uygun çözümdür. Fakat diğer durumlarda da başarıyla kullanılabilir.

samsung ue40j5120au incelemeleri

TV'lerin bölümlere göre dağılımı: bu çözümün üyeliği

Bugüne kadar, televizyon cihazlarının pazarı şu şekilde dağıtıldı:

 • Giriş seviyesi cihazların köşegenleri var20-40 inç boyutlarında ve 720p formatında çıktısı alın. Bu durumda Akıllı TV işlevinin varlığı ve olamaz. Fakat aynı zamanda bu modellerin maliyeti demokratik olmaktan öte bir şey. Çoğu zaman mutfakta veya oturma odasında yardımcı bir televizyon cihazı olarak kullanılırlar.

 • Orta ürünlerin daha geliştirilmiş olması32-50 inç genişlemiş bir diyagonal, gelişmiş bir resim biçimi ve ekranda gelişmiş bir matrisin varlığı gibi teknik şartnameler. Kural olarak, gelişmiş IPS teknolojisi kullanılarak yapılır. Bazı durumlarda, bu tür cihazlar bile bir Akıllı TV fonksiyonuyla donatılmıştır. Bütün bu eklemeler, böyle bir kararın nihai maliyetinin önemli ölçüde artmasına yol açmaktadır. Genellikle yatak odasında veya otelde bulunabilirler.

 • Premium TV çözümleriçevirin, zaten 60 inç çapraz diyagonal var. Matris, kuantum nokta teknolojisi kullanılarak üretildi ve 4K çözünürlüğe sahip. Mutlaka Akıllı TV seçeneğine sahipler. Bütün bunlar, daha da büyük bir artışa neden olur.

Yukarıdakilere uygun olaraksınıflandırmada orta fiyat aralığının ürünleri Samsung UE40J5120AU'ya aittir. Müşteri geribildirimi yalnızca Akıllı TV teknolojisinin eksikliğini gösterir. Söz konusu çözümün kalan kısmı kullanılabilir.

tv samsung ue40j5120au incelemeleri

Paket İçeriği

Standart ve yeterli,Samsung UE40J5120AU. Sahiplerin yorumları, eksikliklerin eksik olduğunu göstermektedir. Bu listede seçkin Güney Koreli üretici şunları içeriyordu:

 • Yatay bir yüzeye yerleştirilmiş TV;
 • güç kablosu;
 • Kontrol paneli ve bunun için bir pil seti;
 • garanti kartı;
 • tam kağıt kullanım kılavuzu.

Ayrı olarak satın alınabilecek tek bileşen, dikey montaj için bir duvar montajıdır. Teslimat listesine dahil değildir.

Teknik özellikler Tuner. Bağlantı seçenekleri

90 W - güç tüketimi değeri SamsungUE40J5120AU. Yorumlar bu ortalama olduğunu söylüyor. Bu konuda alışılmadık bir şey, bu çözüm övünemez. Bu televizyonun tuneri evrenseldir. Analog ve dijitalin ait olduğu tüm mevcut karasal yayın formatlarını destekler. İkinci durumda, donanım ve yazılım düzeyinde iki format desteklenir: DVB-T ve daha yeni DVB-T2. İletişim kiti, HDMI, USB, SCART, bileşen ve kompozit dahil olmak üzere tüm ana bağlantı tiplerine sahiptir.

Samsung ue40j5120au müşteri yorumları

Ses ve video

Yüksek kaliteli ve büyük diyagonal matris40 inç LED TV Samsung UE40J5120AU ile donatılmıştır. Sahiplerin geri bildirimleri, Full HD veya 1920x1080 formatlarında çıkarılan gelişmiş görüntü kalitesini not eder. Bu durumda matris, TN + Film teknolojisi kullanılarak yapılır ve film veya TV şovlarını izleme yetenekleri fazlasıyla yeterlidir.

Akustik sistem oldukça tipik olarak uygulanmaktadır.bu cihaz. İki hoparlörden oluşuyor, her birinin nominal gücü 10 W'dur. Toplam ses gücü üretici tarafından 20 watt olarak belirlenir. Çoğu durumda, çeşitli içeriklerin rahat bir şekilde görüntülenmesi için yeterlidir. Ancak gerekirse, multimedya merkezine ve harici ses sistemine bağlayabilirsiniz. Bu evrensel eğlence çözümünde ihtiyacınız olan her şey var.

led tv samsung ue40j5120au yorumlar

Tuning algoritması

Çok basit bir kurulum sürecibir TV Samsung UE40J5120AU sahip. Çoğu değerlendirme, yeni başlayanların bile bu görevi üstlenebileceğini göstermektedir. Bu durumda algoritma aşağıdaki adımları içerir:

 1. Taşıma ambalajından çıkartma. Montaj ve kurulum
 2. İki aşamadan oluşan gerekli tüm bağlantıları gerçekleştiriyoruz. Bunlardan biri güç kablosu bağlantısı, ikincisi ise televizyon kablosunun bağlantısı.
 3. Cihazı aç. Menüye girin ve otomatik modda kanalları arayın.
 4. Güncellenen kanal listesini kaydeder.

Yorumlar. Bugün için fiyat

25-27 bin ruble - Samsung TV'nin fiyatıUE40J5120AU. Sahiplerin geri bildirimleri, bu maliyetin özelliklerine ve özelliklerine tamamen uyduğunu vurgular. Çözümün dezavantajları, cihazın yazılım kabuğundaki yokluğun Smart TV gibi önemli bir işlevi içermesidir. Bir başka dezavantaj, RJ-45 portu veya kablosuz veri aktarımı ve Wi-Fi bilgisi kullanılarak bilgisayar ağına doğrudan bağlantının imkansızlığıdır.

Ancak bu modelin avantajları şunları içerir:

 • Demokratik maliyet.
 • Mükemmel iletişim kiti.
 • Yüksek görüntü kalitesi.

Samsung ue40j5120au sahipleri yorumlar

sonuçlar

İdeal olarak düşük maliyeti birleştirir veTV Samsung UE40J5120AU etkileyici teknik özellikleri. Sahiplerin geri bildirimleri bazı eksikliklere işaret ediyor, ancak görünümleri cihazın büyük ölçüde azaltılmış maliyeti ile açıklanıyor. Akıllı TV'nin varlığına ve internete doğrudan bağlantıya ihtiyacınız varsa, daha pahalı cihazlara bakmanız gerekir. Ama bir şey kesin:Bu TV modeli, sanal gerçekliğin tüm çekiciliğini Full HD formatında açmaya yardımcı olacaktır.

TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirmeTV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme

Related news

 • Çilekli Cheesecake
 • Yazın En güzel Kombinim Kalem Etek
 • Belirli Bir Bütçeyle Ustalıkla Tasarlanan, Gizli Dolaplara Sahip Küçük Bir Daire
 • Muhteşem deniz, kutsal Baykal
 • Gliserin fitilleri: farmakodinamik ve uygulama

 • TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 83

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme


  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 32

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 48

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 86

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 27

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 62

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 2

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 93

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 94

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 87

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 31

  TV Samsung UE40J5120AU: incelemeler, özellikler, alarm, özelleştirme 80