TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 2019

TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 2019
23.07.2019

TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 71

TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

Ne zamandır Facebook ya da Pintereste gezintiye çıksam hep karşıma çıkan çok beğendiğim bir Örgü Tığ İşi Modeli vardı.Az Önce tesadüfen karşıma Videolu anlatımlı Tutsak Kareler Örgü Modeli olarak isimlendirdiğim Tığ işi çok güzel örneği buldum.

Gri renkli olanı benim çok daha hoşuma gidiyor. Kusura bakmayın çünkü Tutsak kareler Tığ işi örneği modelinin anlatımı yabancı.Ancak korkmayın çok net anlaşılır olarak izleyebilirsiniz.

Tutsak Kareler örneği o kadar şık ve zarif bir örnek ki bu örnekle ne istersek örebiliriz. Örgü Şallar ve Etoller için Angora simli ipler ile harika olur.

Ya da Masanın üzerine zarif bir Örgü Dantel Masa Örtüsü de olabilir. Kare Motifleri daha küçük yapıp aradaki zincirlerin sayısını azaltıp daha küçük bir örnek olarak T İşi Yelekler içinde güzel olabilir.

Bu gece şanslıyım karşıma ne zamandır videolu Tariflerini aradığım 2 Tığ İşi modelini de buldum. İlk bulduğum model az önce paylaştığımKelebekli Tığ İşi Bayan Yelekleriiçin çok hoş bir Tığ Örneği.

2. Bulduğum model de Tutsak Kareler örneği idi. Eğer sizlerinde benden Örgü Tarifi istekleriniz var ise lütfen bana buradan sayfa altından yorum bölümünden istekte bulununuz. Sizler için Örgü Modellerini temin edebilirim

Bu sene sizlere göreceğiniz en güzel Örgü Modellerini göstermek istiyorum.Ancak Örgü videolarında ki bayanlardan hiç biri ben değilim.Ben nazarca.com sitesinin sahibi olarak bu güzellikleri bulup sizler ile paylaşanım.

Lütfen dikkat edin her örgü örneği her tığ ya da her iplik ile örülmez. Örülse de çirkin ve manasız olur.Bu yüzden örnek modellerine en yakın iplikleri seçiniz.

Kış geldi havalar soğudu ve ben sizlere Kasım ayı boyunca her gün her zaman çok güzel Örgü Modelleri tanıtacağım.Bu süre içinde bizi Facebookta takip edebilir Nazarca.com ailesine sizde katılabilirsiniz.


TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 2019

TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 2019

Related news

 • ABD Fırat’ın doğusunu kendisi için kırmızı çizgi yaptı, Türkiye’nin operasyonunu engellemek için her girişimde bulunur’
 • Kızlar Hangi Erkeklerden Hoşlanır
 • 5 günden fazla süren pişiklere dikkat
 • Bolluca Çocuk Köyü’nün çocuklarına yelken eğitimi
 • Çatla Patla Kaynana İğne Oyası

 • TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 64

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 42

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 43

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 59

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 1

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 76

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 55

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 41

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 61

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 35

  TUTSAK KARELER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI 50