Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar 2019

Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar 2019 Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

İsrail denizlerinin ışıltılı yüzeyi, hassasiyetbeyaz Sri Lanka plajları, lüks Abhazya bahçeler - egzotik ülkelerden herhangi birinde son dakika, rüyalarımda aziz, seyahat acentelerinin katılımıyla olağan aracılığı olmaksızın artık kullanılabilir. seyahat satın almak için, artık seyahat acentesi ofisi ziyaret etmek gerekir: Bu tasarımın sadece 5-10 dakika harcama, internette yapılabilir.

seviye seyahat yorumlar

Uzak ve yakın sevenler için böyle bir fırsatİlk online seyahat rezervasyon hizmeti Level Travel'in çalışması sayesinde geziler açılır. Hizmetten yararlanan turistlerin geri bildirimleri, kolaylık, basitlik, zaman ve para ile ilgili maddi tasarrufları dikkate alır.

Seyahati yap

Özel bir arama motorunun kullanılabilirliği sayesinde,Seviye Seyahatinde, seçilen dinlenme seçeneği online olarak (banka kartı yardımıyla) ödenir ve ödenir. Bu amaçla gerekli belgeler için elektronik ortamda hüküm verilmiştir. Aynı zamanda% 70 tasarruf sağlanıyor.

Yanan turları aramak için araç takımıDaha önce "ileri düzey" seyahat acenteleri için mevcut olup, Seviye Yolculuğu hizmeti sayesinde herhangi bir potansiyel yolcunun hizmetine sunulmuştur. Müşteri ifadeleri, yaz tatili için harcayacağınız yıl boyunca para biriktirmeye artık gerek olmadığını göstermektedir. Şimdi aynı bütçeyle yılda 3 ya da 4 kez bir gezi yapabilirsiniz.

seviye seyahat ortaklık programı

Seviye Seyahat - tur operatörü: yorumlar

Anketlere göre turistlerin% 95'iSeyahat için seçilen ülkelerdeki coğrafya ve rekreasyon koşulları ile interneti internette tanımak. Ancak sadece% 5'i internetten tur satın alır.

Ve henüz tartışılmaz avantajlar online tur operatörü Seviye Seyahat.

Tanıklıklar, müşterilerin sitenin çok karlı ilkelerine tanıklık ediyor:

 • mutlak şeffaflık. Nasıl olur müşterinin zihninde seyahat acentesi herhangi önemli güven sürekli soru yaşıyor: En iyi seçim, daha sonra değerli ve daha karlı bir şey kaybetmiş yapılmaması durumunda ne olacak? Seviye Seyahat bütün "parametreler" turu görebilirsiniz sitesi: maliyet, teklif edilen otel "yıldız" sayısı, sahile uzaklığı vb istemci ne ve ne kadar ödemeye karar için fırsat alır; ..
 • lider ile doğrudan entegrasyonun uygulanmasıtur operatörleri. Turların maliyeti gerçek zamanlı olarak sürekli güncellenir. Ekrandaki müşteriye verilen fiyatlar turun satın alındığı andaki aniden artabilecek miktarda değildir, ancak nihai maliyet;
 • uygun filtrelerin kullanılabilirliği. Müşteri kendi tercihlerine en uygun olan tatili seçebilir: "herşey dahil" ya da bir kahvaltı ile, denizden ya da ilk hatta plaj kumlu ya da çakıl taşından.

Çantalarını toplamanın zamanı geldi.

Saat yuvarlak prensibi hakkında söylemek gerekirHizmet Seviyesi Seyahat çalışmalarına dayanan müşteri hizmetleri. Hizmetlerini kullanan turistlerin incelemeleri, günün her saatinde müşteri hizmetlerinin durum değişikliklerinde, SMS, telefon veya e-posta yoluyla bildirildiğini belirtmektedir.

Buna ek olarak, birçoğu kart ödeme sisteminin çok uygun olduğunu düşünür: bir kuponun fiyatı, müşterinin seyahat acentesinin ofisine gittiği sırada, ödeme yapılmadan önce ödeme yapmadan önce değişmez.

Level Travel müşterileri avantajları vurgulamaktadırsunucunun kullanımı: turun bedeli otel, uçuş ve sağlık sigortası için ödeme içerir. Ödeme kolay ve basittir, daha sonra e-bilet, sigorta ve transfer fişi ve otel yazdırılır.

Bazı ağ kullanıcılarının çevrimiçi rezervasyon izinleri hakkında şüpheleri vardır.

Ancak hizmetin hizmetlerini kullanmayı başaranlar, Seviye Yolculuğun geleceğinin arkasında bir tur operatörü olduğuna inanırlar.

Öyleyse, dinlenme hakkında düşünmenin ve çantalarını paketlemeye başlama zamanı.

ortaklık seviyesi seyahat

Nereye gitmeli?

Küçük işletmeler. Hala nereye gideceğimizi seçmemiz gerekiyor. Herkes için değil, bu sorunun cevabı açıktır.

Level Travel, egzotiklerin turlarını ve uzmanlarını toplayacak ve Mayıs tatillerini ve dağ kayak tutkunlarını geçirmek isteyecek.

Servis yardımı ile bilet rezervasyonu yapabilirsiniz.Rusya, Vietnam, İsrail, Ürdün, Hindistan, Endonezya, Dominik Cumhuriyeti, Çin, Kıbrıs, Mauritius Küba. Ayrıca, Fas, Meksika, Tayland'daki Maldivlere de gidebilirsiniz. Çevrimiçi hizmetle turistlere açık olan Birleşik Arap Emirlikleri, Seyşeller, Sri Lanka, Tunus, Yunanistan, Bulgaristan, İspanya, İtalya, Hırvatistan, Karadağ, Jamaika. Sunucu müşterileri Gürcistan, Ermenistan, Abhazya, Beyaz Rusya, Andorra, Çek Cumhuriyeti ve Fransa'nın turistik yerlerinde sabırsızlıkla bekliyorlar.

seviye seyahat tur operatörü yorumlar

Geçici fesih

Turist ürünlerinin, Türk-Rus ilişkilerinin bozulması nedeniyle Seviye Yolculuğu ile Türkiye yönünde gerçekleştirilmesi geçici olarak askıya alınmıştır.

Rusya Federasyonu V.Putin Başkanı'nın kararı (28.11.2015 - 583) Rus-Türk charter hava hizmetlerinin uygulanmasını yasaklamaktadır.

Seviye Seyahat nerede? adres

Level Travel LLC'nin ofisi, 75/21 Friedrich Engels Caddesi'nde yer almaktadır. İkinci kata çıkmak ve odayla iletişime geçmek gereklidir. 203.

Tel: +7 (495) 134-44-11.

Genellikle ofis 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır.

seviye seyahat adresi

Seviye Seyahat: Ortaklık programı

Turizm pazarında, Seviye Yolculuğu yokanalogları. Benzersiz bir platformun oluşturulması, önde gelen tur operatörlerine doğrudan bağlantı, büyük bir programcı ekibinin varlığı, hizmetin yazarlarının ürünü kendileri için tasarlanan alanda lider olarak görmelerine olanak tanır.

Partner Level Travel, işbirliği için elverişli koşullar sunmaktadır.

Ortak ağların özü nedir?

Bir ortaklık ağı bir sistemdir.kendi içinde yoğunlaşmak çeşitli reklamverenler sunmaktadır. İkincisi gelirlerinin belirli bir kısmını ortaklarla paylaşmaya hazırdır. Aynı zamanda, yeni müşterileri çekmek için tasarlanan harcamalarında bir azalma var.

İş ortağı ağları piyasası farklı düzeylerdeki oyuncuları temsil eder. Bazıları herhangi bir iş alanında reklam teklifleri yerleştirebilir.

Partner Seviye Seyahat, sözde tematik ağlardan biridir. Sitede, turist alanından (kuponlar) reklam verenlerin önerileri toplanmaktadır.

Turizm endüstrisinde kazanmaya başlamakServisler, ortak programın katılımcıları kendileri için gerekli aracı (bağlı kuruluş linki, arama formu, widget) seçmeli ve sitelerine yüklemelidir.

İş Ortakları Seviye Seyahat Şartları

1. Rezervasyonlar ve ödemelerdeki çevrimiçi istatistiklerin kullanılabilirliği.

2. Yüksek kesintiler (ortalama çek - 70 bin ruble.)

3. Her ülkenin tatil köyleri ve otelleri hakkında her zaman güncel bilgiler.

4. İş ortağı trafiğinin dönüşümünü artırmak için bir sadakat programına sahip olmak.

5. Ortaklar için araçlar arasında: arama widget'larının, banner'ların, takvimlerin, API özelliklerinin kullanılabilirliği.

6. Ortakların aylık ortalama geliri:

 • 10 bin ruble kadar;
 • 50 bin ruble kadar;
 • 50-300 bin ruble;
 • 300 binden fazla ruble.

Ortaklık programı: açıklaması

Seviye Seyahat hizmetinin faaliyetinin başlangıcı 2011 yılına aittir. Site, 2012 yılında önemli bir yatırımın ardından (10 milyon ruble) aktif olarak gelişmeye başladı.

Servisin teknik özellikleri etkileyici,İş konseptini uygulamaya yönelik (turist turlarının organizasyonu için tüm operasyonların çevrimiçi moduna tam bir çeviri). Dönüşümün bu yönde büyümesini arttırmaya yardımcı olur.

Ortakların kazancı, klasik zara göre - itfa edilen zırhın% 4'ü oranında tahakkuk ettirilir.

Şirketin web sitesi, Seviye Seyahat - Seyahat Ödemeleri sisteminin hareketini sağlar.

Her ülke içindeki turların maliyeti yaklaşık aynıdır. Orta fiyat kalemlerinin maskeli bir YG'si vardır.

Level Travel'ün bir partnerinde nasıl çalışmaya başlayabilirim?

Referans sistemine erişmek içinPotansiyel bir ortağın bir hesap oluşturması gerekiyor. Ardından aktif bir posta kutunuz varsa, bir aşamada kayıt yapabileceğiniz kayıt formu vardır.

Bu Seviye Seyahat şirketinden sonra aktif hale getirilir: "Şirketler" sekmesi ("Tümü" menüsü) açılır ve istenen teklife abonelik yapılır.

Arama formlarına erişimi açar: satış ortağı bağlantısı, widget, banner.

Tavsiye sistemi hakkında

Erişilebilir bir tek seviyeli sevk sisteminde gelir sunulur - alt kuruluşların kârının% 5'i, off-line türüne göre bölünmeden.

Referans linki test linkleri bölümünde ("Araçlar") elde edilebilir.

Ödemeler hakkında

Ortaklara tazminat, rezervasyonun ödenmesi gerçeğinde tahakkuk ettirilir.

Ödeme onaylanmış bir programa göre yapılır: her ay 10'dan 20.'ye kadar. Ödeme, hesabın minimum limitini aşması durumunda yapılır: $ 40.

Çekilme yapılabilir:

 • Webmoney, PayPal, "Yandex.Money", ePayments (1-2 gün içinde) yardımı ile;
 • banka havalesi ile (7-10 gün içinde).

seviye seyahat tur operatörü

Etkinlik Düzeyi Seyahat Sunucu Rusların psikolojik engeli aşmak yardımcı olur - turistler giderek artan sayıda online bilet satın.

Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar 2019

Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar 2019

Related news

 • Kadın Modasında Uzun Kemer Trendi
 • Mall - nedir bu Buluyoruz
 • Yırtık Pırtık Roba Modeli
 • Belarustaki Kurtarıcı Günü: Kahramanların Tatili
 • Sonsuz erkek sorusu: Bir kıza onu sevdiğimi nasıl söylersin

 • Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar


  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar

  Tur Operatörü Seviye Seyahat: yorumlar