Fotograf galeriler Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza
Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 93 11.02.2019, 00:58

Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza

En prestijli Moskova, Troekurovskoye biriMezarlık bir dal veya daha doğrusu, efsanevi Novodevichy'nin devamı olarak kabul edilir. Ünlülerin gömülmesi için tasarlanmıştır. Mezarlık çevre yoluna (MKAD) yakındır. Troyekurovskoe mezarlığı, 612 numaralı otobüsle "Kuntsevskaya" metro istasyonundan mümkün olan geçit de arabanın girişi için kullanılabilir. Şu anda, çevresi yakındaki arazi eklenmesi nedeniyle önemli ölçüde genişlemektedir.

Troyekurov mezarlığıTroyekurovsky Mezarlığı TarihiBir zamanlar Moskova'da yaşayan boyar Troyekurov'un malikanesinden geliyor. Troekurovka köyünde gömülmek için küçük bir yer yavaş yavaş genişleyerek Moskova şehir mezarlığına dönüştü. Onun toprakları bakımlıdır, arazilerin düzeni sıkı bir simetriye tabidir, mezarlar çizgide sıraya girmez, ancak mezarların bulunduğu yerde rastgelelik yoktur. 20. yüzyılda, Troyekurovskoye mezarlığı, Rusya'nın hak ettiği insanlar, daha yüksek askeri liderler, CPSU Merkez Komitesi üyeleri ve Sovyetler Birliği Kahramanları için dinlenmenin yeri haline geldi. 1975'te Nekropolis açıldı. Ve sonra sanat ve ünlüler insanları Troyekurovsky mezarlığına gömmeye başladı.

trekurovskoe mezarlığı seyahatMezarlıkta efsanevi Alla Larionova yatıyorBütün ülke filmi Lyubava "Sadko" rolüyle hatırlanır o 1953 yılında sinemalarda serbest bırakıldı. Larionov 2000 yılında kalp krizinden öldü. Yanında Nikolai Rybnikov, yasal eşi duruyor. Her ne kadar onlar uzun yıllar boyunca günlüğüne çıkmış olsalar da, yakınlarda gömülüdürler. Troekurovskoe mezarlığı onları sonsuza dek uzlaştırdı.

Troekurov mezarlığı fotoğrafıVladimir Troshin, 60'ların Rus sahnesinin şarkıcısıyıl. Ondan daha iyi kimse, "Podmoskovnye akşamları" samimi ve içten bir şarkı yapamazdı. O şarkılarının harika bir besteci ve sanatçısı olan Anatoly Dniprov'un yanında gömüldü. Dneprov'un "Rusya" şarkısının performansı, inanılmaz derinlik ve etkileyiciliği sırasında insanlar konserlerinde ağlıyordu.

herhangi bir Polonya'nın mezarıTroyekurovskoe mezarlığı birkaç içerirdramatik bir geçmişi olan mezarlar. 1990-91 yılları arasında Boris Pugo, SSCB İçişleri Bakanı. Eylemin başarısızlığından sonra Ağustos 1991'de Devlet Acil Durum Komitesi'nin katılımcısı, eve geldi, eşi Pugo Valentine'yi vurdu ve intihar etti. SSCB'nin eski başkan yardımcısı olan ve 73 yaşında ölen Devlet Acil Durum Komitesi'nin bir başka üyesi de Troekurovsky mezarlığına gömüldü.

Gomiashvili Ostap BenderValentina Tolkunova, popüler bir şarkıcı,64 yaşından ciddi bir hastalıktan ölen, o mezarlığa Troekurov gömüldü. Harika aktris Lyubov Polishchuk aktris Lena Mayorov, Metlitskaya İrina İlçenko aktör Victor Bütün bu insanlar şimdi mezarlığa Troekurov yalan ... eşi ve küçük oğlu ile birlikte bir araba kazasında öldüğünü sınırsız yetenek, arkadaş ve ortak Roman Kartseva, aktör Alexander Dedyushko, bir adam , istirahatte, ama unutmamakta. Onlara sonsuz hafıza.

petushkov ve külleriVe dikkat çekici olmak için ayrı ayrı söylemek istiyorumTroekurov mezarlığa süsleyen anıt, fotoğraf burada görülebilir. kaide üzerinde bronz atı ünlü Olimpiyat şampiyonu Küller duruyor ve Elena Petushkova, olağanüstü bir atlet, bilim adamı, doktora, dünya şampiyonu ve Olimpiyat Binicilik ordenonosnogo. Petushkova hafızayı Aziz ve onun sadık Küller hiç saklayın.

Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafızagaleriler resim

Related news

 • Kahveli Kek Videosu
 • Burçlara göre cinsel uyum ile Etiketlenen Konular
 • Matcha Çayı Nedir, Faydaları Nelerdir

 • Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 46

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza


  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 32

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 56

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 74

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 82

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 2

  Troyekurovskoye mezarlığı, sonsuz hafıza 38