Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 2019

Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 2019

Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 77 07.02.2019, 03:51

Timur Juravel - o kim? Gazeteci, yorumcu mu?

Timur Juravel en bereketli biridirNTV kanalında spor yorumcuları. farklı olabilir onun çalışmaları hakkında Görüş, tam hayranlıkla ve reddedilme sonu ile başlamalıdır. Farklı kulüpleri Çoğu zaman fanlar malzemenin bu gazeteci tarafından yazılan yayınlayamaz zevkle sevdikleri komandy.Tem Ancak birçok internet portalları maçları için bu özel yorumcu atamama talebiyle NTV editörüne hitap etti. Yani soru ortaya çıkıyor: "Timur Zhuravel - O nedir?"

timur vinci

Bir gazetecinin biyografisi

Timur gibi bir gazeteciden bahsedersekZhuravel, onun biyografisi yoldaşı yazarların atölyenin yaşam açıklamasından çok farklı değildir. Bu henüz kırk yaşında olmayan, oldukça genç bir gazeteci. Leningrad'da doğdu ve büyüdü. Fakat eğitimini Moskova Devlet Üniversitesi Gazetecilik Fakültesinde aldı. Mezuniyetinden hemen sonra, o NTV spor baskısında çalışmak için davet edildi. Fransızca ve Hollandaca odaklanarak futbol alanında uzmandır. Ama bazen kürek çekmeye yorum yapabilir. genç yazar Avrupa'da yolculuk böylece gazetecinin isteği üzerine, o hoşlanan hobi türüdür, otostop olduğunu.

Timur Zhuravel biyografi

Iş tecrübesi

Timur'un hayatındaki en büyük proje"Futbol Kulübü" programının oluşturulması. 2019 yılına kadar bu programda yazar ve muhabir olarak çalıştı. Ve 2011'den sonra NTV, Timur'u sunucu olarak kullanmaya karar verdi. Timur Juravel'in NTV film ekibinin bir üyesi olarak aktif olarak yer aldığı en önemli olaylardan biri Güney Afrika'daki 2019 Dünya Kupası oldu. Tüm bu zaman zarfında gazeteci, çeşitli bahisçi yayınlarında aktif olarak yayınlandı ve kendi futbol maçları için kendi tahminlerini yaptı.

Hayranlarla çakışmalar

2016'nın sonu, iki skandalla işaretlendi.yorumcunun katılımı. Timur Zhuravel başında Londra "Chelsea" ile maçı yorumladı ve ünlü Kraliyet Kulübü'nün taraftarların grubunun tedirginlikler kulübün maçları için onu atamama talebiyle NTV yönetimine dilekçe gönderdi. Ancak sadece uluslararası alanda değil, gazetecinin taraftarlarla çatışması vardı. Aynı zamanda "Ural" ile oyuna, "Terek" üzerinde çalışıyor civarında, Timur Zhuravel yine bir çatışma durumun içine alır. "Terek" Yönetim ayrıca oyun Grozni kulübünün sırasında havaya üzerinde çalışmaya gazeteci koymak için bir istek ile NTV spor baskısında ele alınmaktadır.

Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 2019

Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 2019

Related news

 • Bir bilgisayarda kolaj nasıl yapılır
 • Labneli Kaşık Dökmesi
 • Uçuş korkusunu yenmenin yolları
 • Jalebi Hint Tatlısı Yapımı Videosu
 • İNCİLİ ÇİÇEKLİ BAYAN YELEK TARİFİ
 • Birim Hesaplama Cetveli

 • Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 96

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu


  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 100

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 54

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 16

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 26

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 22

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 99

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 22

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 74

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 86

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 18

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 7

  Timur Juravel - o kim Gazeteci, yorumcu mu 94