19.06.2019

Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 11

Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler

Tefal Ingenio - ünlü modern sofraüretici, lezzetli yemeklerin kolay hazırlanması için yaratılmıştır. Ürün grubu, ürün sayısında ve bunların işlevsel amacında farklı olan çeşitli setleri içerir. İki tavadan oluşan bir mini set seçebilir ve geniş bir 9 bileşen seti satın alabilirsiniz.

Ingenio tencere hakkında genel bilgiler

Her kızartma tavası rahat bir kulp ile donatılmıştır.Yan tuşlara basıldığında kolayca çıkarılabilir. Bu, bulaşıkları saklama ve temizlemeyi büyük ölçüde kolaylaştırır. Bulaşık makinesinde yıkamak mümkündür. Tefal Ingenio tava, kaplamanın ısınma derecesini gösteren bir sıcaklık göstergesi ile donatılmıştır.Tefal Ingenio

Çizgi oluşan bir kaplama ile ayırt edilirGüçlü titanyum mineral parçacıkları vardır. İndüksiyon diski, yüzey boyunca ısının optimal dağılımına katkıda bulunan paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ingenio'yu çeşitli trim seviyelerinde satın alarak, tabakların uzun kullanımla bile deforme olmadığından emin olabilirsiniz. Bu tür plakalar için tasarlanmıştır:

 • Elektrik.
 • Pişirme panelleri indüksiyon tipi.
 • Gaz.
 • Cam seramik.

Tefal Ingenio tencere kalitesi ile ayırt edilir,safir mikropartikülleri ile seramiklere dayanan 6 kattan oluşan koruyucu bir kaplamaya sahiptir. Çizilmelere ve aşındırıcılara karşı yüksek direnç gösterir. Şirket sadece kullanım zevkini değil, aynı zamanda uzun bir servis ömrünü garanti eder.

9 bileşenli bir dizi

Şık ve kaliteli bir set Tefal Ingenio, lezzetli ve sağlıklı yemeklerin hazırlanmasında güvenilir "yardımcılara" öncelik veren her hosteye bir hediye olarak mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Set içerir:

 • Kızartma tavası (24 cm).
 • Wok (28 cm).
 • Kova (20 cm).
 • Çıkarılabilir tipi kullan.
 • Kapak 14 ila 20 cm çapındadır.
 • Kapak - 22 ila 28 cm çap.
 • Özel spatula "yoğun".
 • Plastikten yapılmış kapak - 20 cm.
 • Plastikten yapılmış kapak - 28 cm.

Tefal Ingenio takımı

Set yararlı ve lüks görünüyor. Büyük kapaklarda buhar çıkışı için bir delik vardır. Tavalar, harici ve dahili yapışmaz bir kaplamaya sahip alüminyumdan (3 mm levha) yapılır. Altta, paslanmaz çelik diskin tüm çapının üzerinde yer alır, sapmaların oluşmasını önler ve şekil değiştirir.

Kapaklardaki plastik tutucu ısınmıyorpişirme sırasında, metal ekler ile bakalit sapı gibi. Kit içindeki spatula, 220 derecelik sıcaklığa dayanabilir. Tefal Ingenio setinin rengi antrasit gridir.

Ingenio yemekleri ne düşünüyor? Tefal? Alıcılar

Tefal kendini güvenilir olarak kurmuşturev aletleri ve mutfak eşyaları üreticisi. Bunlar mutfakta çalışmayı büyük ölçüde kolaylaştıran ve evde gerçek başyapıtların hazırlanmasına yardımcı olan mükemmel araçlardır. Sadece markanın popülaritesi Tefal Ingenio'nun kalitesini belirtmekle kalmıyor, kullanıcı yorumları da önemli bir rol oynuyor. Deneyimli ev hanımları her zaman bulaşıklardaki kullanımın ne olduğunu bilir: mutfakta saklamak için uygundur, yanıklara neden olurlar. Uygulama gösterdi: Ingenio - birçok göstergeler için ideal bir seçenek.

Sofra Tefal Ingenio

Tüm elemanlar herhangi birinde kullanılabilirBuzdolabında depolama için uygun termal kaynaklar ve çıkarılabilir sap sayesinde fırında kullanım için de mükemmeldir. İstenen ısıtma derecesine ulaşıldığında, "Termospot" göstergesi pişirme işlemini (180 derece) başlatmak mümkün olduğunu gösterir. Bu işlev, servis ömrünü önemli ölçüde artıran yüksek sıcaklıklara karşı korumak üzere tasarlanmıştır. Kapaklar makarna hazırlarken fazla suyu tahliye etmek için kullanılabilir. Çıkarılabilir tutamak, iyi ergonomiye sahiptir - mutfak işleminin sürekli izlenmesiyle bile el yorulmaz.

Uygun bakım

Tefal Ingenio tabaklarının temizlenmesi kolaydır. Tüm kapaklar ve kızartma tavaları bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kullanıcılar çıkarılabilir elemanlar sayesinde setlerin kompaktlığını not eder. Temizleme yöntemi manuel ise, bulaşık yıkama ajanları aşındırıcı parçacıklar olmaksızın jel veya sıvı olmalıdır. Depolama, minimum alan anlamına gelir - tüm bileşenler birlikte toplanır.

Kaplamaya zarar vermemek içinKarıştırmak için metal çatal veya kaşık kullanın. Kit, özel bir spatula içerir, yüksek sıcaklıklara dayanıklı silikon, ahşap ve plastik povareshkoy kullanabilirsiniz.

Kalite ve görünüm göstergelerindeki sofra takımları, en talepkar hosteyi bile tatmin edecek ve 9 elemanlık bir grubun maliyeti kabul edilebilirden daha fazladır - yaklaşık 3800 ruble.

Kızartma tavası Tefal Ingenio

haysiyet

Tefal Ingenio'nun tüm kitleri ve bireysel bileşenleriMutfak alanında çalışmayı kolaylaştırmak, yemek pişirme konusunda yenilikleri tanıtmak için yaratılmıştır. Fransız markasının kalitesi, sayısız çalışma, dünya çapında milyonlarca tüketicinin incelemesi ile doğrulanmıştır. Yemeklerin avantajları:

 • Buzdolabında saklamak ve yerleştirmek için kompakttır.
 • Güçlü ve dayanıklı yapışmaz kaplama "Resist Plas".
 • Kalın metal
 • Isıtma derecesini kontrol etme yeteneği.
 • Durabase'in tabanı boyunca düzgün ısı dağılımı.

Tabanın ilginç bir özelliği not edildi: kapak üretimi için yüksek kaliteli malzeme kullanımı yoluyla gıda artıklarını yapışan kalmaz. yüzeyine düşen su, yayılmayan ve fazla pişmeye imkansızlığını gösteren, tek bir top içine yuvarlandı.

Tefal Ingenio yorum

eksiklikler

Yemeklerin dezavantajları Ingenio sadece bir tanesinde belirtilmiştir: Mini setlerde veya ayrı olarak satın alınan tavalarda kapak yoktur. Birçok alıcı, kapak kapatıldığında tutamağın tıklanmadığı gerçeği hakkında endişe duymaktadır. Bununla birlikte, pratikte testten sonra problem çözülür - tavaların şekilleri ve boyutları dikkatlice düşünülür. "Tefal" dan yemek takımları - her şeyde kalite ve güvenilirliği takdir eden herkesin değerli bir seçimidir.Related news

 • Metni seçin. Kalın tip. Yeni başlayanlar için HTML-manuel
 • Yargıtay Karar Verdi: Düğünde Takılan Takılar Kimin
 • ÇOCUKLARA SÜTÜ SEVDİRMENİN YOLU
 • Obama Cadılar Bayramında geleceğiyle yüzleşti
 • Fal türleri nelerdir

 • Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 89

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler


  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 88

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 94

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 16

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 71

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 39

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 4

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 61

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 26

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 62

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 20

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 2

  Tefal Ingenio - favori yemeklerinizi pişirmek için konforlu yemekler 85