Tavşan haşlanmış 2019

Tavşan haşlanmış 2019 Tavşan haşlanmış

Tavşan haşlanmış

Tavşan eti sağlıklı besleyiciHer yaş kategorisindeki insanlara uygun bir üründür. Kalorili içeriği ile, diğer et türlerine göre daha düşüktür, ancak protein içeriğinde onları% 20 aşmaktadır. Bu et sindirilebilir amino asitler, az miktarda yağ ve kolestrol içerir. Aynı zamanda, beslenme uzmanlarının obezite, yüksek tansiyon, gastrit, mide ülseri, gebe kadınlar ve çocuklar muzdarip olanlara bu ürünü kullanmaları önerilir. Bununla birlikte, besin değerini kaybetmemesi için etin nasıl düzgün şekilde hazırlanacağı sorusu ortaya çıkıyor.

Bu tavşan güveç elbiseleri için çok iyi, sadece tüm besin maddelerini muhafaza etmekle kalmıyor aynı zamanda mükemmel tat kalitesine sahip. Hazırlanması için çeşitli tarifler düşünelim.

1. Ekşi krema içinde tavşan.

maddeler: tavşan eti, patates, ekşi krema sekiz yüz elli gram, üç diş sarımsak, biberiye bir çay kaşığı beyaz şarap yüz gram, mantar, tuz ve baharat, zeytinyağı iki yüz gram.

Taze pişmiş tavşan sulu ve iyi geçtitadı, önceden marine edilmelidir. Bunu yapmak için, beyaz filmi kesin, bir kaba koyun ve su ile doldurun, limon suyu, sirke ve biberiye ile seyreltin. Et üç ila dört saat bırakılır, daha sonra parçalara kesilir ve tuz ve baharatlar ile ovulur.

Sarımsak, çekirdeği, mantarları, dört parçaya, patatesten - büyük parçalara ayırarak iki parçaya bölünür.

Sonra yağda tavşan kızartması parçalarıaynı tereyağı mantar kızartın, sarımsak ekleyin ve birkaç dakika kızartın, sonra patates, tuz ve biber ekleyin ve kızartmaya birkaç dakika daha devam edin.

Hazırlanan karışımda, bir tavşan koyun, biberiye serpiştirin, (biraz buharlaşmalı iken) şarap dökün, küçük bir ateşte bir saat ekşi krema ve güveç ekleyin.

2. Tavşan sebzelerle kaynatılmış.

İçindekiler: bir tavşan, üç soğan, üç çorba kaşığı bitkisel yağ (fırında pişirilebilir), iki çorba kaşığı un, iki defne yaprağı, elli gram kırmızı şarap, tuz ve baharatlar.

Tavşan parçalar halinde kesilmelidir, kalp,Karaciğer ve akciğerler parçalara bölünür, tuz eklenir ve baharat eklenir, kızartılır. Havuç ve soğan ince doğranır, ete birkaç çorba kaşığı su ya da su ilave edip küçük bir ateşle pişirin. Et iyi pişinceye kadar un, defne yaprakları, şarap ekleyin ve on dakika daha pişirmeye devam edin.

Sık kullanılan durumlarda bir aile yemeğine hazır olsa da, sebze ile pişmiş bir tavşanın bayram olduğu unutulmamalıdır.

3. Süt sosundaki tavşan.

maddeler: dört yüz gram tavşan eti, üç yüz gram süt, üç havuç, yarı soğan beyaz, yarı soğan kırmızısı, süs için kırk gram toz, bir avuç baharatlı yeşillikler, tuz ve baharatlar. Sos için toz yoksa, kendiniz pişirebilirsiniz. Bu, şunları gerektirir: yüz gram tereyağı, üç yüz gram süt, seks gram gram un, tuz ve baharatlar. Yağ kızartma tavasında eritilir, un da eklenir, ancak her şey sürekli karıştırılır. Daha sonra, sosu kalınlaşıncaya kadar süt ve vryat ilave edin, hazırlamadan sonra tuz ve baharatlar ekleyin.

Şimdi tavşanın nasıl piştiğini düşünün.

Sebzeler şu şekilde kesilir: havuç - daireler, soğan - semirings, domates - küpler. Baharatları ve suyu ilave edin, her şeyi kızartma tenceresine koyun ve ara sıra karıştırarak yirmi dakika pişirin.

Tığ, porsiyonları keser; yeşillikler, hazır sebzeler, su eklenir ve hepsi küçük bir ateşte iki saat pişirilir.

Kuru sos kullanılırsa, aşağıdaki gibi hazırlanır.

Sütte, sos için kuru toz ekleyin, iyice karıştırın ve beş dakika pişirin.

Tavşan, hazırlanması düşündüğümüz tavşan,tuz, kızarmış tencereden yeşillikler çıkarın, sos, fesleğen ve güveç beş dakika ekleyin. Ardından çanak plakadan çıkarılır, dereotu eklenir ve 20 dakika kadar demlenmeye bırakılır.

Tavşan haşlanmış 2019

Tavşan haşlanmış 2019

Related news

 • Forex piyasasında Fibonacci seviyeleri
 • Göğüs Ucunda Yanma ve Ağrı
 • Erkeklerin Kalbini Çalabileceğiniz 10 Hediye
 • Rulo Poğaça Nasıl Yapılır
 • Fırında Bütün Karnabahar

 • Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış


  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış

  Tavşan haşlanmış