Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 2019

Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 2019

Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 61 17.02.2019, 05:01

"Taufon" uyuşturucu: kullanım talimatları

İnflamatuar göz hastalıkları düşünülürvizyon organlarının en yaygın patolojisi. Engelliliğe veya körlüğe neden olurlar. Bir kişinin modern dünyada yüz yüze olduğu bir diğer sorun miyopi veya miyoptır. Onun kökeni doğrudan yoğun yaşam ritmine ve göz hastalıklarına neden olan sürekli göz yorgunluğu gerektiren çok sayıda elektronik cihazla ilgilidir. Glokom ve katarakt gibi korkunç hastalıklardan bahsetmeye gerek yok. Bu nedenle, hastalığın başlangıcında yardımcı ilaçları bilmek önemlidir. Örneğin, uyuşturucu "Taufon". İlacın kullanım talimatları göz hastalıklarında kullanılmasını tavsiye eder.

Farmakolojik özellikler

Aktif bileşen ve ana bileşen"Taufon" ilacı taurin. İlaç berrak, renksiz bir çözelti olarak verilir. göz hastalıklarında kullanılan ilaç yenilenmesi işlemleri teşvik etmektedir. Topikal uygulama için kullanılır. Reçetesiz olarak eczaneden dağıtılmaktadır. Nedeniyle kalp yetmezliği, farklı geçmişlere, kardiyak glikozitler aşırı dozda olarak hastalıklarla tıp "Taufon" kendi yetenekleri kullanılarak ve iç sahip özelliklerine.

Taurin amino asit metabolizmasının bir ürünüdür,sistein, metionin içeren. Eksikliği, kardiyopati, retinopati, miyotoni görünümünü kışkırtır. "Taufon" ilacı membrana karşı koruyucu ve osmoregülatör özelliklere sahiptir. Torain'in etkisi nedeniyle zarların "sertliği" düzenlenir. Uyuşturucu, distrofik bir doğadaki hastalıklar sırasında enerji ve onarım süreçlerini iyileştirmeye yardımcı olur. Göz dokularının metabolizmasını ve metabolik süreçleri normalleştirir.

Uyuşturucuya ilişkin bilgilere göre"Kullanım Taufon 'talimatları, travmatik, senil, diyabetik ve radyasyon, açık açılı glokom, maküler dejenerasyon dahil retinal lezyonlar, kalıtsal tapetoretinalnoy dejenerasyon, yaralanmalar ve kornea distrofileri, katarakt, tedavisi için kullanılır.

Katarakt tedavisinde oftalmolojide ilaçGünde iki ya da dört defa 2-3 damla damlatma şeklinde uygulayın. Tedavi seyri üç ay boyunca devam eder, bir ay sonra tekrarlanabilir. Korneanın distrofik yaralanmaları ve göz yaralanmaları, ilacın terapötik seyrini bir ay ve aynı dozlarda gerektirir.

Kullanım kontrendikasyonları

Kompozisyonu "Taufon" ilacıtaurin içerir, ilacın ana bileşenine aşırı duyarlı olan hastalarda kullanım için kontrendike olabilir. Bir yan etki olarak, alerjik reaksiyonlar mümkündür. Glokom ile, "Taufon" ilacı tarafından sağlanan göz içi basıncında bir azalma vardır. Kullanım talimatı bunun hakkında bilgi verir ve bu tür hastalıkların tedavisinde ilacın özel etkinliğini not eder. Ancak, tek bir ilaca karşı tedaviye başvurduğunuzda, her zaman diğer ilaçlarla nasıl kombine edildiğini düşünmelisiniz, çünkü bazıları onun etkisini artırabilir, diğerleri, aksine, zayıflar. Bu nedenle, uzmanların danışması çok gereklidir. Kendi kendine ilaç kullanmak tehlikelidir çünkü ilaçlarla aşırı doz riski vardır.

Göz damlası "Taufon" üzerine talimatlarUygulama, olası yan etkiler bildirir, ancak hamilelik ve emzirme döneminde fetus üzerindeki etkisini söz etmez. Tedaviye başlamadan önce, sağlığınıza ve bebeğinizin sağlığına zarar vermemek için yetkisiz ilaç tedavisi ile bir doktora danışmalısınız.

Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 2019

Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 2019

Related news

 • IQcard: ön ödemeli kartlar ile ilgili incelemeler
 • Görünüm tipinde soğuk renkler
 • Bir quadrocopter nasıl kullanılır: kontrol paneli seçenekleri, şarj etme ve ilk uçuş

 • Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 35

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları


  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 9

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 77

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 7

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 24

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 97

  Taufon uyuşturucu: kullanım talimatları 93