Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 2019

Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 2019

Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 32 25.02.2019, 20:24

Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi

Bugün Yegor Creed'in dövmesini tartışacağız. Rap ve hip-hop yönlerinin temsilcileri ile ilgili. O şarkıcı ve söz yazarıdır. Zaten 20 yaşındayken Rus sahnesinde başarı elde etti.

biyografi

tatu ygor kridaYegor Creed'in dövmesini tarif etmeden önce,sanatçı hakkında biraz daha. Black Star Inc. şirketi ile sözleşme imzaladı. Bir haftadaki kliplerinden birinde 1.000.000 kez izlendi. Erken yaştaki kahramanımız müzikle, özellikle de rap türünde düştü. Bu onu internete götürdü. Müzisyen, ilk başarıyı elde etmesine ve profesyonel bir kariyere başlamasına izin veren Dünya Ağı'ydı. Sahne adı - Creed - Egor adlı genç bir adam 14 yaşındayken ortaya çıktı.

Kahramanımız 1994 yılında 25 Haziran'da doğdu.Penza'da. Babası Nikolai Bulatkin fıstığı işleyen büyük bir fabrikanın sahibi olan bir girişimcidir. Annenin adı Marina. Kocasına işlerinde yardım etti ve şarkı da icra etti. Kahramanımızın büyük bir kızkardeşi var, bir aktris olan Polina Michaels olarak biliniyor. Kahramanımızın ailesi sağlanmış olduğu ve inanılmaz derecede müzikal olduğu düşünülürse, bu genç erkeğin hobilerini etkiledi. Okudu, bu da İngilizce'nin derinlemesine incelenmesi ile ayırt edildi.

Vücuttaki temel görüntüler

Tatyana Yegor Creed çok sayıdadır vedeğişmiştir. Sağ kolu, göğüs kısmı ve üst kısmı çoğunlukla tıkanmıştı. Buna ek olarak boyunda görüntüler var. Yegor Creed'in ana dövmesini detaylı olarak tarif edeceğiz, anlamlarını ve yerini tartışacağız. Göğsünde şarkıcı Asla asla söylemeyin yazıtına sahiptir. Altında boyalı kanatlar var. Yazıtın çevresinde tuğla bir duvar vardır. Üstünde, gökdelen evlerin siluetleri görülüyor. Soldaki göğün üstünde küçük bir uçak var.

eller

bilekte tığ işi merhaba dövmesiTatu Egor Creed'i tartışmaya devam edin. Sol elinin bileklerinde bir hayat diyor. Aynı yerde sağda - bir sevgi. Müzisyen sağ elinin neredeyse tamamı çeşitli çizimlerle doludur. Burada bir kadının profilini, sekizinci notların bir resmini "Kaydet ve kaydet" yazanını görebilirsiniz. Sanatçının dövmeleri omuzdan kaynaklanır ve fırçaya gider. Kahramanımızın parmakları görüntülerden arınmış durumda. Dövmelerin sol kolu serbesttir. Müzisyen boyalı bir önkolunun yanı sıra omuzun içi ve dışı da var. Bu alanda Michael Jackson portresi görebilirsiniz. Önkolda mikrofona oturan bir baykuş var. Bu durumda anlamları anlamak hiç de zor değildir. Baykuş bilgeliğin sembolüdür. Açıkçası mikrofon, sanatçının müzik etkinliğine atıfta bulunmaktadır. Sanatçının arkasında adını Latince olarak görebilirsiniz.

Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 2019

Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 2019

Related news

 • Gorbaçovun Ukraynaya girişi yasaklandı
 • Koç Carter – Coach Carter
 • Kulakta sivilce neden çıkar ve nasıl geçer
 • Gebelikte cinsel yaşam
 • Çok İzlenen Videolar

 • Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 56

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi


  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 91

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 90

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 44

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 94

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 74

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 33

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 4

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 43

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 87

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 99

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 17

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 40

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 79

  Tatyana Yegor Creed ve kısa bir biyografi 55