Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğeTataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe

19.05.2019

Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 13

Tataristan'ın başkenti: antik dönemden geleceğe

Herkes Kazan'ın Tataristan'ın başkenti olduğunu biliyor. Ancak birkaç kişi bu şehrin Doğu Avrupa Ovası'nın merkezi olarak adlandırılabileceğini düşündü. Moskova'nın sekiz yüz kilometre uzağında, Volga ve Kama'nın kesiştiği noktada, Tataristan'ın başkenti mimarlık ya da sosyal ya da bilimsel gelişim açısından Rus başkentinden daha aşağı değildir.

Üstelik Kazan'daMoskova'da bile bulunamayan eşsiz binalar. Sadece burada turistler, sirklerin bulunduğu "gerçek" uçan daireye hayran olabilirler, kültürel kompleksin modern Piramidi için minnettarlar.

Ve burada aşkını da itiraf edebilirsinMasal krallığına seyahat etmek için Kazanka'nın karşısındaki muhteşem ve eşsiz bir teleferik, çok yüksek köprü, çok renkli mozaikle dekore edilmiş Ehiyat Kukla Tiyatrosu'nu ziyaret edin. Peri masallarını sevmeyenler geleceğin uzay gemisinde geleceğe gidebilirler: Ulusal kütüphanenin veya ulusal bankanın "düşen" kristal kulelerinin binasını ziyaret etmek yeterlidir.

Tataristan'ın başkentiTataristan'ın başkenti bin yıldan daha eskidir. Şaşırtıcı bir şekilde, modern kent geleceğin özelliklerini elde etmek değil aynı zamanda eski görünümünü korumak için sadece başardı. Tarihi şehir merkezi çarpıcıdır: Geçmiş yüzyıllarda burada ayakta eski gelir ve tüccar evleri, dini yapılar, endüstriyel binalar, inanılmaz mimari topluluğu turist şaşırtıyor oluştururlar.Kazan Tataristan'ın başkenti

Tataristan'ın başkenti sadecemimari. Burada ondan fazla yüksek eğitim kurumu, altı akademisyen, çeşitli dini eğitim kurumları, üç askeri okul ve çeşitli Moskova üniversiteleri şubeleri bulunmaktadır. Tataristan Bilimler Akademisi başarılarından dolayı Rusya'nın çok ötesinde biliniyor.

Birçok eğitim kurumunun olduğu yerlerde - çok sayıda genç var. Genç erkekler ve kadınların iyi dinlenebilmesi için Tataristan'ın başkenti düzinelerce gece kulübü, eşsiz mutfağı olan birçok restoran, onlarca eğlence mekanı kurdu.

Kazan, bizim için en gelişmiş spor kentidir.ülke. İşte bu yüzden Dünya Universiade, yaz aylarında burada düzenlenecek ve bu da eşsiz bir şehri ziyaret etmenin bir başka nedenidir. Universiade vesilesiyle kurulan Spor Köyü, dünyadaki türünün tek kompleksi. Universiade'den sonra Rus milli takımlarını eğitmek için federal bir kulüp olacağı varsayılmaktadır. Ve bu Moskova'dan neredeyse bin kilometre!

Kazan hakkında uzun zamandır söylenebilir ama en iyisiBu şehri ziyaret etmek için en az bir kez. Çünkü Tataristan'ın başkenti, geleceğe nasıl çalışacağınız, geçmişinize saygı duyacağınız ve şimdikileri nasıl besleyeceğinize en iyi örnektir.Tataristan başkenti

Ve şehirde kalmak nerede. Burada sayısız otel var. Büyük modern binalar var, eski binalarda bulunan oteller, küçük özel oteller var.

Eğer yeni bir şey görmek istersen, istersenseyahat, unutmayın: her zaman mutlu Tataristan Cumhuriyeti. Başkent, bir kez şehri ziyaret eden turistlerin tekrar tekrar buraya gelmelerini sağlamak için her şeyi yapacaktır.

Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğeTataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe

Related news

 • Kurumuş Batikon Lekesi Nasıl Çıkar
 • Bir buçuk aralık: bu ne kadar ve nasıl hesaplandığını gösterir
 • Sonbaharda şakayıklar için uygun bakım
 • Rüya Gibi Çocuk Odaları
 • Hassas ciltlere özel serum önerileri

 • Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 78

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe


  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 80

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 15

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 16

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 70

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 65

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 23

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 16

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 63

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 65

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 45

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 4

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 41

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 29

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 91

  Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe 71