Tarot kartları 2019

Tarot kartları 2019 Tarot kartları

Tarot kartları

Haritaların gizemli, hatta mistik dünyası bile çoğu zamansadece ortak insana tabi değildir. Ama bu sır ve en çok arzulanan şey haline geliyor. Birçoğu Tarot adı verilen haritaları duymuş. Bugün bile bu kartları uzmanlaşmış mağazalarda satın alabilirsiniz. Tarot kartlarını nasıl düzenleyeceğiniz budur, her zaman açık değildir.
Birçok eski okültist, örneğin Pagaos,Oswald Wirth, Chour de Jebelen, Charles Barlet, Eliphas Levi ve diğerleri, kartların daha eski arcanelerinin (yirmi iki) Thoth'un çok saygıdeğer kitabının kalıntıları olduğuna emindiler. Eski Mısır'daki büyülü bilginin kemeri idi. Bu gizemli çizimler hala hayal gücünü heyecanlandırıyor. Dahası, tarot düzeni Yahudi Kabala'nın sırlarının soyut bir türü olarak düşünülür ve Mısırdan kaynaklandığı gerçeğinden hareketle meşrulaştırılır.

Tarot iki gruba ayrılmıştır: üst düzey esrarengiz - sembolik resimleri tasvir ederler, sadece yirmi iki harita vardır; ve küçük arcana - Bu dört elbisenin her biri gözlüklü ve düşünülmüş elli altı karttır. Ama sadece haritaları bilmek ve amaçlarını anlamak yeterli değil. Tabii ki, onları doğru bir şekilde nasıl kullanacaklarını biliyorlar, fakat profesyonel olmayan kişiler de bu rolde kendilerini deneyebilirler. Harita ile çalışma yöntemini tanımlamak zor değil. Şimdi, uygulamanın çeşitli varyantlarını sunmaya çalışalım.
Etteyla Yöntemi
Falun Gerişen arasında en popüler yöntem bir yöntemdir,yıllarca arcana tarot kartlarının gizli anlamını tanıyan Etteyla tarafından derlenmiştir. Güvertedeki tüm kartları karıştırmak gerekiyor (yetmiş sekiz), şimdi tahmin ettiğiniz kişi üç elini sol eliyle almalı. Tarot kartlarının çürümüş sonraki adım üç yığınları içine kartları düzeni yani, her yirmi altı kartları ve yüzü aşağı olacaktır bir kart soldan sağa almalı, bakım isterler. Ortaya çıkan orta kazık bir kenara bırakılır.
Kalan kartlar (elli iki) iyi olmalıkarıştırın ve soruyucunun kartlarını üç kez sol eliyle çıkarmasını isteyin. Şimdi bunları üç gruba ayıracağız, ancak bir kart bırakıyoruz. Yine, orta kazıyı bir kenara atıyoruz, ancak ilk perdedikten ayrı olarak çıkarıyoruz.
Benzer şekilde, otuz beş kart yaymak ve sonunda iki kart bırakmak. Ortalama yığıyı bir kez daha erteliyoruz.
Otuzdan oluşan ilk ertelenmiş kazıkaltı kart, ön yüz ile sağdan sola sıralı olarak yerleştiriliyor. On yediden ikinci yığın, onları ilk sıranın altına koydu. Şimdi bu satırın altına bir onluk kart bir avuç yerleştirilir. Dağıtılan kartlar ters piramidin benzeyecektir.
Düzen sonra kart okumaya başlayabilirsiniz. Bu, sağdan sola doğru yapılır, sonra yakındaki kartlara gidin. Bu varyantta, tarot kartlarındaki sıra üst sıra, ruhun, mistisizm ve zihinsel durumun yanı sıra soruyucunun karakterini ifade eder. Zihin, ilgi alanları, tutkular ve fırsatlar orta hattır. Ve alttaki kişi maddenin durumu ve sağlığı, yani insanın bedeni için sorumludur.
Mimir'in Kafası
Bir diğer hizalama Amerikan falcisi tarafından icat edildiGregory J. Buckout. gelişimi için girift karmaşık durumları ve gelecek seçenekleri analiz etmek Tarot kartlarının bu sınıflandırmaları kullanın. Bu yöntem için karışık bir güverte alınır. aşağıdaki gibi bu senaryoda pozisyonu önceden tanımlanmış: 1 - kişiyi 2 - ne insan vakalarının eğilim sırasında, 3 - durumun kökleri, kök nedeninin, 4 - durumun, 6 gelişmesi yönünde - - koşullar durumun, 5 daha da gelişmesine etkileyebilir engelleri Bu arada, 7 - Sonuç - durum ders 8 çıkarılan.
Tarot kartları gerçekten yetenekliSorgulayan bir kişinin hayatını tahmin etmek için, bu birçok kez doğrulandı, ancak yalnızca bir kişi bu senaryonun kabul ettiği ya da hayatında bir şeyler değiştirmek istediğinde, tahmin edilen kişiye karşı koymaya çalışın - kişinin kendisinin seçimi.

Tarot kartları 2019

Tarot kartları 2019

Related news

 • Yeşil gözler: görünüm için artılar ve eksenler
 • Her Kadının Sahip Olmak İsteyeceği Ev Dekorasyonları
 • Vazgeçilmez Klasik : Camel Manto
 • Huffman kodları: örnekler, uygulama
 • Sevgilinize Nasıl Döneceksiniz

 • Tarot kartları

  Tarot kartları


  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları

  Tarot kartları