Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor


Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor

Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor

Türkiye’nin Megastar’ıTarkan, yeni albümüile müzik piyasalarını daha şimdiden alt üst etmeyi başardı. Geçmişten günümüze yapmış olduğu şarkıları ile her zaman için ülkemizin dilinde olan ve zaman içerisinde dünyaya dahi açılan ünlü sanatçımız, yine kendi söz ve müziğini yaptığı eserleri ile birlikte kısa süre öncesinde dinleyenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Yolla video klibiile geçtiğimiz dönemde Youtube başta olmak üzere tüm piyasada ilk olarak kendisini gösteren albüm, klibinde etkisi ile satış rekorları kırıyor. Yepyeni müzikler ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tarkan, 2019 müzik piyasasına yine damga vurmayı başardı diyebilmek mümkün sanıyorum.

Tarkan, Yolla Klibi 19 Milyon Görüntülemeye Ulaştı

Bundan yaklaşık olarak tam 1 ay öncesinde Youtube üzerinde insanların beğenisine sunulan Yolla klibi, hareketliliği ve mükemmel kurgusu ile birlikte tüm müzikseverlerden tam not almıştı. Albümün başarısı kadar klibin de başarısı konuşuldu ve an itibari ile videonun izlenme rakamları 19 Milyon sınırına ulaştı ki bu da ülkemiz için bir ayda çok ciddi bir rakam anlamına geliyor diyebiliriz.

Klipte çok fazla mekan farklılığı olmadığından genellikle kurgular ve dansçılar ile ilerlenmiş. Bu da hali ile insanlar için farklı bir konsept ancak bir o kadar da hareketli tarzı ile insanları kendisine hayran bırakan bir diğer mükemmel örnek olarak dikkatleri çekiyor. Tarkan’ın Yolla klibini bir de KADIN VE TREND resmi internet sitesinden izleyin istedik.

Kısa Sürede Rekor Satış ve Sponsorluk

Konu Tarkan olunca haliyle işler biraz daha değişiyor tabi ki. Mükemmel bir klip ve albüm ile giriş yapan Tarkan, satış anlamında da yapımcılarını her zaman olduğu gibi yine fazlası ile memnun etti diyebiliriz.

16 Haziran tarihinde satışa çıkarılan albüm, müzik marketlerde olduğu gibi Fizy, Spotify ve iTunes gibi platformlarda insanların beğenisine sunuldu.

Tarkan, sponsorluklar dahil 3 haftada 32 Milyon TL’lik bir gelir elde ettirdi. An itibari ile satışları tüm hızı ile devam eden 10 albümü, sadece 3 haftada 330.000 CD satışı rakamına ulaşarak bu anlamda kırılması güç bir rekora doğru koşuyor.

Related news Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora GidiyorTarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor


Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor


Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor


Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor


Tarkan’ın Yeni Albümü 10 Rekora Gidiyor