Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar

Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar


Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 71 17.02.2019, 05:12

Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar

Dünya Dünyası, dünyaca ünlü bir simülatördür.Tankları, tüm askeri teçhizat modellerinin savaş operasyonlarına katılan gerçek makinelerin imajı ve benzeri şekillerinde geliştirildi. Buna göre, tüm parametreler ve göstergeler ya tamamen gerçekçidir ya da olabildiğince gerçeğe yakındır. Hareket hızı, tabancanın kalibresi, zırhın kalınlığı ve benzeri - tüm bunlar oyunda ayrıntılı olarak açıklanmıştır ve en ilginç şey tüm bu göstergelerin oyunun kendisini etkilemesi. Silahın dönme açısı ve hem taretin hem de deponun kendisinin dönüş hızı bile, savaş alanında neler olduğunu büyük ölçüde etkiler. Doğal olarak, böyle bir konsept çok insana ilgi duyuyor ve şimdi milyonlarca oyun WoT'de oynuyor. Kendinize katılmak istiyorsanız, basit bir kayıt prosedüründen geçmeniz gerekecektir. Endişelenmenize gerek yok - her şey tamamen ücretsiz, hiçbir şey eklemenize gerek yok, sms gönderiyor veya kişisel bilgi sağlamıyorsunuz. Dünya Depolarına nasıl kayıt olacağını öğrenmek istiyorsanız, bu makale size yardımcı olacaktır.

İstemciyi indirmek

tankların dünyasına nasıl kayıt olunur

Peki, siz nasıl ilgilendiğiniz ile ilgileniyorsanızDünya Tankları'na kaydolun, o zaman oyun istemcisini indirerek başlayın. Bu önemli bir adımdır, çünkü müşteri WoT'da oynamaya devam etmenin vasıtasıdır. Fakat şimdilik bir yükleyiciyi bilgisayarınıza indirmeniz ve resmi siteden yapmanız önemlidir. Bunun için herhangi bir para gerektirmez yana, müşteri çeşitli gereksiz değişiklikler açısından, hem de virüslerin açısından hem de kesinlikle açık olacaktır. İstemcinin torrentlerine kesinlikle kısıtlama olmaksızın resmi siteden indirebileceğiniz torunlara başvurmayın. Böyle olacak oyunun sitesinde, elbette, ama bir torrentteki zaten oyun için uygun değildir modası geçmiş bir müşteri indirebilir ve başarılı olmak için olası değildir korsan sürümünü güncellemek için - versiyon acil olduğunu kontrol edin. Bundan sonra, indirmek için beklemek ve yükleyiciyi çalıştırın - Eğer müşteri kaydetmek istediğiniz diskte bir konum seçip tekrar bekleyin. Kurulum tamamlandığında oyunun önyükleme ekranına gidebilirsiniz. Ve o zaman soru şu: Tanklar Dünyasına nasıl kayıt olmalıyım?

Kayıt işlemi

tankların dünyası

Ekran görüntüsü çizmeden önce - ne yapmalı? Tanklar Dünyasına nasıl kayıt olurum? Oldukça basittir - ekranın sol alt köşesine bakınız - resmi web sitesine kayıt formuyla birlikte aktarılmak için tıklamanız gereken büyük bir "Kayıt" düğmesi olacaktır. Doğal olarak, oyun sitesini ziyaret ederek ve uygun sayfayı ziyaret ederek aynı etkiyi elde edebilirsiniz. Ama önemli olan, oraya nasıl gittiğiniz değil, orada ne var. Doldurmanız gereken birkaç alan vardır. Öncelikle, hesabınıza bağlayacağınız bir posta adresini belirtmeniz gerekecektir - doğrudan oynamanız gerekeceğinden o zaman bu kutuya erişebilmeniz çok önemlidir. Bundan sonra oyunda takma adınızı seçin ve daha sonra güçlü bir şifre oluşturun. Ayrıca bir robot olmadığına dair bir onay almanız gerekecek - bu yalnızca captcha'yı doldurmanız gerekecek. Ve tabii ki, kullanıcı sözleşmesini kendiniz de tanımalısınız ve ardından ilgili maddeyi işaretleyerek işaretleyin. Buna ek olarak, bu pencerede, sizi davet eden oyuncuyu bu projeye verebilecek davet kodu girmek mümkündür - kendine ve sizin için faydalı olacağından, bu öğenin doldurulması da önerilir. Dünyayı Tank Dünyası'na götürecek olan bu kolay süreç. Nasıl kaydolabilirim, zaten biliyorsun, ama oyunu oynamaya hâlâ erişemiyorsun.

Kayıtların tamamlanması

tankların dünyasında kayıt

Tanklar Dünyasına kayıt ikisahne ve ikinci aşamada teyit. İşlemde belirttiğiniz posta kutusunun üzerinde, belirtilen bağlantıyı izleyebileceğiniz bir mektup almalısınız. Bu, tebrik mesajı yayınlanacak olan resmi web sitesine aktarılır. Hepsi bu, şimdi oynayabilirsin.

Oyunu başlat

tankların oyun dünyasına nasıl kayıt olunur

Bu makalede, nasıl kaydolacağınızı öğrendinizWorld of Tanks oyununda - maceralarınızı başlatmanın zamanı geldi. Bunu yapmak için, kayıt sırasında belirttiğiniz e-postanın yanı sıra müşteri başladığında şifrenizi girmeniz gerekecektir.

Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar

Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar

Related news

 • Enişte Lokumu
 • Kia-Grandbird otobüsü: teknik özellikler
 • Yapraklı Bebek Battaniye Yapımı
 • Saçınızı canlandırmak için
 • Apple, FBIya direniyor: Bu dava sadece iPhonedan ibaret değil

 • Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 35

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar


  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 47

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 92

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 76

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 57

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 61

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 69

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 49

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 83

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 30

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 6

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 94

  Tanklar Dünyasına nasıl kaydolacağınızla ilgili talimatlar 80