Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı

Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı

25.04.2019

Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 11

Talimatlar: "Sims 3" e ilavelerin nasıl kaldırılacağı.

Için pek çok farklı eklenti var"The Sims 3". Bir korsan repack ise ayrı olarak veya bir yığın halinde oyuna yüklenebilir. Bununla birlikte, tüm güncellemeler eşit derecede yararlı ve gerekli değildir. Beğenmediyseniz veya hoşunuza gitmeyecek iseniz "Sims 3" e yapılacak eklemeleri nasıl ve nasıl kaldırabilirsiniz? Biraz daha tüm yöntemlere bakalım.

bir sim'e eklemeler nasıl kaldırılır 3

kopukluk

Resmi olarak oynayıp oynamadığınıza bakılmaksızınya da oyunun korsan bir sürümü varsa, yüklü güncelleştirmeleri bilgisayardan tamamen kaldırmanız gerekli değildir. Bu nedenle, "Sims 3" içindeki bazı eklemelerin nasıl kaldırılacağını aramamak yerine, onları kapatmak daha kolay.

Oyunu başlatın ve ayarlara gidin. "Eklentiler" sekmesine gidin ve "Kapalı" yı tıklayın. Gereksiz iyileştirmeye karşı. Değişiklikleri kaydedin. Artık haritalar belirtilen değişiklik yapılmadan oluşturulacak ve güncellemeyi silmek zorunda kalmayacaksınız.

el ile

Örneğin, "Sims 3" e yönelik eklemelerin nasıl kaldırılacağını kesinlikle bilmeniz gerekiyorsa, bilgisayarınızdaki boş bir alanı temizlemek için aşağıdaki ipuçlarından birini kullanabilirsiniz.

En yaygın olanla başlayacağız, ancakYanlış seçenek addon'u kendi elinizle kaldırmaktır. Ayrıca, şirket yayıncısı EA'nın resmi teknik desteğinde de bulunuyor. Bunu yapmak için, oyun kurulu halde dizine gitmeniz yeterlidir.

 • Oyunu disketten yüklediyseniz, varsayılan olarak oyun C sürücüsünde, Program Files klasöründe ve Electronic Arts alt dizininde olmalıdır.
 • Oyunu Origin üzerinden indirirken, EA kataloğu yerine Origin Games'e sahip olacaksınız.

Şimdi son klasöre gidin ve orada bulundizininde gereksiz addons adı. "Sims 3" e ilaveler nasıl kaldırılır? Silmek istediğiniz tüm klasörleri Ctrl tuşu ile sol tıklatarak seçin. Bundan sonra sağ fare düğmesini tıklayın ve "Sil" i seçin.

sims 3 altın baskı kaldırmak eki

Bu işlemden sonra, ne seçerseniz seçinalışveriş sepetine gidecek. Ardından, oyunla ilgili sorunları önlemek için EA desteği, bilgisayarın kayıt defterinde eklenti izlerini nasıl temizleyeceğinize dair yönergeler sağlar. Çok daha kolay yapacağız.

CCleaner programını indirin ve kurun ve hatalar için bir kayıt defteri analizi yapın. Sonra "Onar" a tıklayın, ve yardımcı program "Sims 3" eklentilerinin tüm kalıntılarını temizleyecektir.

başlangıç

Ve şimdi "Sims 3" de gereksiz eklemelerin nasıl kaldırılacağını daha doğru bir şekilde inceleyeceğiz. En doğru ve güvenli yol (sistem için) dahili oyun kaldırıcıyı kullanmaktır.

"Başlat" menüsünü açın ve "Tümü" sekmesine gidin3 Sims programı ".. Şimdi o tüm eklemeler ilgilenen orgins EA veya klasör olmalıdır" 'Sims 3' Sil 'Silmek ve basın istediğinizi açın ayrı klasörlere ayrılır.': <Ad addon>".

Kaldırma işlemi, normal programı kaldırıyormuş gibi otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Dahası, bu işlemden sonra, güncellemenin kalanını sistem genelinde temizlemeniz gerekmez.

"Bilgisayarım"

Başka bir güvenli yol sadece eklentileri kaldırmak değil, aynı zamanda başka bir programdır. "Bilgisayarım" a gidin. Açılan pencerenin en üstünde, "Programı sil veya değiştir" i seçin.

sim 3 için gereksiz eklemeler nasıl kaldırılır

Tüm programlarla özel bir menü açılır.bilgisayarınıza yüklendi. Aralarında silmek istediğiniz "Sims 3" eklentilerini bulun ve ilgili düğmeye tıklayın. Yukarıda açıklanan varyantta olduğu gibi aynı eylemler olacaktır.

kamu hizmetleri

Bir bilgisayardan "Sims 3" eklentileri nasıl kaldırılırüçüncü taraf programlarını kullanıyor musunuz? CCleaner uygulamasından çoktan bahsetmiştik. Yalnızca kayıt defterini analiz etmenize ve temizlemenize değil, aynı zamanda cihazınıza yüklü programların bir listesini de derler.

Bu yardımcı program ile silebilirsinizWindows 3'ün yerleşik araçlarının yanı sıra "Sims 3" e gereksiz eklemeler. Özel bir fark yoktur, ancak, birçok bilgisayar kullanıcısı, üçüncü taraf yardımcı programlarının çok daha iyi olduğuna inanmaktadır, çünkü bunlar, yüklenen programların tüm öğelerini, kayıt defterinden bile hemen kaldırmaktadır.

montaj

Korsan kullanmayı tercih edersenizOyunların sürümleri, daha sonra iki olası derleme türü vardır (oyun tamam setleri). Bunlardan ilki, makalenin içerisinde düşünüldüğünde gereksiz eklentileri kaldırmak oldukça kolay. Ama ikincisi ile sorun olabilir.

sim 3 bazı eklemeler nasıl kaldırılır

Bu "Sims 3: Gold Edition" hakkında. Bu montajdaki bir eklentiyi kaldırmak mümkün olmayabilir, çünkü "korsanlar" genellikle öğelerin etkileşimi ile ilgili sorunları önlemek için oyunu bütün bir dosya olarak toplar. Bu nedenle, yukarıdaki yöntemler işe yaramazsa, yapmanız gereken tek şey oyundaki gereksiz eklentileri devre dışı bırakmaktır.

Yani, nasıl kaldırılacağına baktıkÇeşitli seçeneklerle "Sims 3" eklemeleri. Bir kullanıcının hatırlaması gereken en önemli şey, yazılım bileşenlerini değiştirmek ve kaldırmak için bilgisayarın yöneticisinin tüm haklarına sahip olması gerektiğidir. Bu nedenle, örneğin, çalışan bir bilgisayarsa, o zaman yerel bir sistem yöneticisinin yardımına veya en azından onun hesabına erişmeye ihtiyacınız olabilir.

Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı

Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı

Related news

 • Laringotrakeitis. Çocuklarda hastalığın tedavisi
 • Oklava Yeleği Nasıl Örülür
 • Pofuduk Kabak Kızartması Tarifi Videosu
 • Kabağı Senin Balı Benim Olsun Tatlısı
 • Firari Adil Öksüzle bağlantıyı Hasan Coşkuner yapmış

 • Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 58

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı


  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 97

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 13

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 13

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 35

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 49

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 17

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 98

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 36

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 52

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 73

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 52

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 11

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 36

  Talimatlar: Sims 3 e ilavelerin nasıl kaldırılacağı 39