Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumlarıTaksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları
Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

Şu anda BDT ülkeleri topraklarında tümUber taksi sistemi giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bize Amerika'dan geldi ve çok sayıda sürücü ve yolcuya çoktan düştü. Uber taksi sistemi hakkında dikkat çekici olan nedir? Sürücülerin yorumları, inovasyonun, bir müşteriyi şehrin diğer ucundan almak için zaman kaybetmemesine ve benzin almamasına izin verdiğini gösteriyor. Bu sistemi ve işlerine acele edenleri severim. Taksi hakkında Yolcuların Uber değerlendirmeleri sadece coşkulu bir şekilde duyulabilir. Sonuçta, böyle bir sistemle, araba çok uzun süre beklemek zorunda değil.

uber sürücüsü yorumlar

Birçok Rus kentinde müşteriler ayrılıyortaksi Uber hakkında olumlu yorumlar. Petersburg ve Moskova, bu hizmetin başlatıldığı ülkemizin ilk şehirleriydi. Daha sonra bu sistem Yekaterinburg'da faaliyete başladı ve bugün Soçi'de ve Perm, Habarovsk, Yaroslavl ve diğer yerleşim yerlerinde kullanılabilir.

Servis geçmişi

Yeni Uber taksi sistemiSan Francisco. Sadece bir on yıl içinde üç yüz bin kişi tarafından konut sakinlerinin sayısı arttıkça, gönderim hizmetlerinin müşteri hizmetleri için zamanı nasıl azaltacağını düşünmediği bu şehirde oldu. Bu, ulaşım alanında düzeni yeniden tesis etme fikrinin ortaya çıkması için bir ön koşul olarak hizmet etti. Başlangıçta, yeni sistemin gelişimi Travis Kalanik ile ilgiliydi ve ardından, web sayfalarının ticari olarak aranması için uygulamalar yaratan Garret Kampl'a yardım etmeye başladı. Bu servisin ilk prototipi Mart 2009'da ortaya çıktı ve sadece iPhone için tasarlandı.

Yeni sistemin testi Ocak ayında gerçekleşti2019 Kalanik ve Kampl, başlangıçta New York'ta yolcu taşıyan üç araba kullandı. Ancak, yakında yeni sürücüleri işe almaya başladılar.

Yakında, uygulama çok olduBu iddia etti. Ve Kasım 2019'da Android için tasarlanmış yeni bir sürüm geliştirildi. Gelecek yılın ilk yarısında, hizmet Boston, Seattle ve Chicago'da faaliyete başladı. Aynı zamanda, Uber taksi Paris'te popülerlik kazanmaya başladı.

Başlangıçta, girişimciler işe bekleniyoriş sınıfı arabalar. Bununla birlikte, Temmuz 2012'de UberX, yolcu taşımacılığı pazarında ortaya çıktı. Bu hizmet sayesinde müşteriler orta sınıf bir araba sipariş edebilirler.

Sistemin yasal destek aldığı ilk Amerikan eyaleti, Kaliforniya'ydı. Bu, yeni şirketin 3.7 milyar dolar değerinde olduğu 2013 yılında gerçekleşti.

 uber taksi sürücüleri yorumlar

Ve bugün dünyanın birçok şehrinde bir taksi geldiUber. Halen telefonla sipariş almakta olan veya camın altına "Serbest" işaretini yerleştiren sürücülerin yorumları bu konuda çok olumsuz. Yeni hizmeti protesto ediyorlar, mitinglere gidiyorlar ve inovasyon yasağını talep ediyorlar. Paris'teki böyle bir grevin sonucu araba yaktı, havalimanlarını ve kargaşayı bloke etti.

Rusya'da birçok profesyonel taşıyıcıAyrıca Uber taksi ile memnun değil. Moskova, St. Petersburg ve diğer şehirlerdeki sürücülerin gözden geçirilmesi, oldukça güçlü rakiplerin ortaya çıkacağını ve işlerini güçleştirdiğini gösteriyor.

Hizmetin özü

Uber taksi sistemi nedir? Şirket çalışanlarının yorumları, bunun gerçekten devrim niteliğinde bir hizmet olduğunu iddia ediyor. İstemci ile sürücü arasındaki iletişimin gerçekleştirildiği düşünceli bir sistemdir. Servis, iOS veya Android işletim sistemi ile akıllı telefonların tüm sahipleri tarafından uygulamalarının kendilerine indirilebilmesi için çok kullanışlı ve güvenlidir.

Moskova'da sürücüler uber değerlendirmeleri

Aynı zamanda, müşteri sadeceOnun için gerçek bir araba sipariş etmek, aynı zamanda onun yaklaşımını izlemek için. Buna ek olarak, sistem kişilere sadece coğrafi olarak en yakın makineyi gönderecektir. Bu yüzden Uber'de çalışmak (taksi) için karlı hale gelir. Sürücülerin yorumları, böyle bir hizmetin yakıtı önemli ölçüde tasarruf etmelerine izin verdiğini göstermektedir.

ödeme

Müşteri Uber taksi için nasıl hesap yapar? Sürücülerden ve yolculardan gelen geri bildirimler, şirketin tüm isteklerini de karşıladığını doğrulamaktadır.

Bu hizmetin bir taksi ile bir gezi için ödeme yapabilirsinizHem nakit olarak hem de nakit olmayan şekilde yapılabilir. Yolculuğun başlamasından önce bile, kullanıcı sürücüye yerleşeceği yöntemi seçmelidir. Para, başvuruya eklenmiş bir banka kartından çekilebilir veya nakit olarak verilebilir.

Tek dezavantajı yokluğudurhesaplama birleştirmek için fırsatlar. Yani, yolcu yolculuk kartı için kalan tutarı ödemek için, nakit paranın bir kısmını vermek hakkına verilmez edilir. Hesaplama metodu sadece bir tane olabilir ve belirli bir seçeneğin üzerine tıklayarak seçilmelidir.

Yolcuyu tanımak için neye ihtiyacın var?

Seyahat için rezervasyon ve ödeme yapmak içinBir kişinin doğrulanmış bir Uber hesabına sahip olması gerekir. Hesaplama yönteminin seçiminin tamamen müşteriye bağlı olduğu unutulmamalıdır. Nakit ödeme konusunda ısrar etmek için sürücüye izin verilmez.

Yolculara göre, seyahatin ön maliyetini hesaplayabilmelerini seviyorlar. Bunun için seçenekler Uber uygulamasında kullanılabilir. Sürücüye vermek için gerekli değildir.

Cazip oranlar

Uber Taksi müşterileri hakkında neden biliyor musunuz?çok olumlu yorum bırakın? Gerçek şu ki, birçok yönden insan bu hizmetin düşük oranlarına çekiliyor. Bu, yeniliğin eski taksi hizmetlerinin müşterilerinin çoğunluğunu kendine çekmesini sağlayan ana nedendir.

uber yolcu yorumları

Yeni Uber servisi nedir? Sürücülerin yorumları, aslında tüm taksilerin yerini aldığını gösteriyor. Devrimci hizmet, müşterileri ve sürücüleri birbirine bağlayabilir, fiyatları belirleyebilir ve para işlemleri yapabilir.

Böyle basitleştirilmiş bir çalışma planı (ile karşılaştırıldığındadiğer taşıyıcılar) Uber'in fiyatları mümkün olan en düşük seviyeye indirmesine izin verir. Aynı zamanda sıradan taksiler işe yaramıyor. Yeni servisin makineleri müşterilere hızlı bir şekilde gelir ve küçük bir ücret karşılığında gelir.

Fiyatları düşürememe

Tabii, dünyanın her yerinden gelen taksi şoförleri oldu.Uber hizmetini çalış, anlayabilirsin. Bugün ciddi bir rakip tarafından engelleniyorlar. Uber ile var olan tarifeler, profesyonel taşıyıcılar tarafından sunulan yüksek fiyatlardan belirgin şekilde daha düşük. Evet, basit bir sürücü için taksi hizmeti pahalı bir iştir. Örneğin, Londra'da, sürücü ünlü taksinin direksiyonuna oturdu etti, beş sınavları geçerek, soruları cevaplamak için gerekli olan sonunda çalışmanın üç yıllık kurs geçmesi gerekiyor. Bunları sadece şehir hakkında iyi bir bilginiz varsa açabilirsiniz. Kelimenin tam anlamıyla kalpten, böyle bir sürücü yaklaşık üç yüz rota, yirmi bin farklı ilgi çekici yer ve organizasyon hakkında bilgi sahibi olmalı ve aynı zamanda yirmi beş bin caddenin konumunu da bulmalı. Ayrıca, iş için bir lisans almanız gerekecektir. Ve bu toplam iki yüz elli pound. Fransa'da, böyle bir lisans daha pahalıdır - 100 bin avro. Aynı zamanda, devlet tarifelerin sıkı bir şekilde düzenlenmesini kabul eder ve taşıyıcının çalışma koşullarını düzenler. Bu, yüksek gelirli Fransız sürücüler sağlar.

uber sürücüsü yorumlar

Yukarıdakilerin tümü,profesyoneller Uber (taksi) sevmezler. Resmi hizmetlerin sürücülerinin kuralları, kural olarak olumsuzdur. Sonuçta, yolcular yeni bir hizmeti doğrudan kaldırımdan "çıkarırlar" ve bir kuruş için doğru yere teslim ederler.

Uber'de ne tür makineler çalışıyor?

Bu servis müşterilerine çeşitli sunarotomatik segmentler. Tüm modeller prim gelen ve yukarı taksiler için, yolcu çok sayıda ev. Hangi aracın size sunulacağı önemli değil. Yolculuğun fiyatı sadece aşağıdakilerden oluşacaktır:

- Makinenin beslenmesi için sabit bir miktar;

- Zaman ve kilometre ödemesi.

ortaklık

Yeni ilerici hizmetin bir çalışanı olmak oldukça basit. Bunu yapmak için, şirketin web sitesinde bir sürücü olarak kayıt olmanız gerekecektir. Aşağıdaki kriterleri karşılamak önemlidir:

- Bir otomobil sürücüsü olarak en az üç yıllık tecrübeye sahip olmak;

- Yolcuların taşınacağı ülkenin vatandaşlığına sahip olmak;

- 21 yaşından büyük ol.

Başka hangi şartlar sizinşirket Uber? Yolcular tarafından sürücüler hakkında yorumların sadece olumlu olması gerekir. Ve bunun için, tekerleğin arkasında oturan kişinin kibarca ve müşterileriyle değil, aynı zamanda diğer insanlarla da kültürel olarak iletişim kurması önemlidir. Buna ek olarak, şirket sadece temiz insanlar istihdam etmektedir. Tüm Uber kabini sürücüleri nötr bir gömlek ve pantolon olmalıdır.

 uber yorumlar спб

İş kendi arabanızda yapılır. Araba da kiralanabilir. Zorunlu bir koşul, bir araç için bir sigorta poliçesidir.

Bir çoğu için çekici olan, Uber'deki çalışmadır. Şimdiden şirketin çalışanı olan sürücülerin geri bildirimleri, bu tür istihdamın resmi olduğunu söylüyor. Bunun için işverene belirli bir belge paketi sağlamanız, eğitim kursları almanız ve cihazınıza Uber uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Sürücülerin geri bildirimleri, yukarıdaki tüm prosedürleri geçtikten sonra, şirketin yeni kabul edilen çalışanının çevrimiçi göründüğü ve siparişlerinin onun adına alındığı gerçeğiyle teyit edilir.

Uber için başka ne çekici? Petersburg, Moskova ve diğer şehirlerin sürücüleri, uygun bir zamanda bu servisten para kazanabileceğinizi söylüyor. Şirket sadece tam zamanlı değil, aynı zamanda yarı zamanlı istihdam da istihdam ediyor.

Ne tür bir araca ihtiyacınız var?

Uber taksi şoförlerine göre, sadece yeni hizmet çalışanı için önemli olan çalışma arzusu değil. Arabasına çok bağlı. Bir araç seçerken belirli kriterler vardır:

- yaş 3-4 yıldan fazla değildir;

- çizik ve çukurlar olmadan düzgün bir görünüm;

- teknik servis kolaylığı.

Ayrıca, hava koşullarına bakılmaksızın, makine içte ve dışta temiz olmalıdır.

Emek için ödeme

Tabii ki, ana amaçBir kişi, Uber taksisinde işe girmek, iyi bir gelir elde ediyor. Belirli bir miktarın büyüklüğünün çeşitli faktörlerden etkileneceği unutulmamalıdır:

- ulaşım şehri;

- Bonus katsayılarının büyüklüğü.

uber personeli geribildirim

Sürücü yüzde sekseni alıryolculuğun maliyeti. Şirketler kalan% 20'yi alır. Ancak, bazen bonus katsayıları tamamen geri çekilen komisyonu kapsamaktadır. Bu gibi durumlarda, sürücü hesabına tüm yolcuların yolcusundan ulaşabilir.

Hizmetin avantajları ve dezavantajları

Uber ile iş bulmadan önce, böyle bir çözümün tüm olumlu ve olumsuz yönlerini dikkate almanız gerekir. Yani, "için" argümanlar:

- resmi istihdam;

- Uygun bir uygulama kullanarak sipariş alma;

- Aracın yakın çevresinde müşterileri bulmak;

- Bir siparişi kabul etme veya reddetme kabiliyeti;

- Yüksek maaş.

İşin dezavantajları nelerdir?

- Kısa, her zaman karlı seyahatler değil;

- şirket ile daha fazla işbirliğini etkileyen yolculardan puan almak;

- Aracın bakım ihtiyacı.

Her argümana karşı ve karşıkendi seçimini yapmalı. Ancak, elbette ki, bir kişinin direksiyonun arkasında çalışmak için bir isteği varsa ve daha avantajlı bir olasılık yok ise, böyle bir seçenek oldukça iyi olacaktır.

Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumlarıTaksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

Related news

 • Paşa Lokumu Tarifi
 • Allah isminin anlamı, allah ne demek
 • 50. Ulusal Nöroloji Kongresi: Her iki kişiden birinin başı ağrıyor
 • Çok Güzel Ve Kolay İğne Oyası Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Bacaklarımı Nasıl İnceltebilirim

 • Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları


  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları

  Taksi Uber: sürücüler, yolcuların yorumları