17.06.2019

Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 95

Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez

Doğal kumaşlar uzun zamandır takdir edilmiştirTüketicilerin. Tekstil endüstrisinin modern teknolojileri, en zengin ürün yelpazesinde doğal hammaddeden kumaş üretmeyi mümkün kılmaktadır. Bitkisel ve hayvansal kaynaklı lifleri ayırt eder. Pamuk, keten, bambu, ısırgan otu, kenevir ve daha birçokları bitkiye aittir. Hayvanlara - yün ve ipek. İnce pamuklu ve keten ipliklerden bir cambric yapar - kumaş çok incedir, hafif, yarı saydamdır.

Kambrik tuvalin faydaları

Vaftiz kumaşı

Eğer gardırobunuzda pratik yapmak istiyorsanızve modaya uygun şeyler, dairenin iç dekorasyonunu eşsiz tekstil aksesuarlarıyla süsleyin ya da şık yatak çarşaflarını kullanın, daha sonra da batist size yardımcı olacaktır. Modern üreticilerin kumaşı mükemmellik getirdi. Bu durumda, sadece pamuk veya keten ipliği kullanmak gerekli değildir. Dokuma kumaşın mukavemeti ve muhtelif doku ve dokuları için, bitkisel ipliklere ipek veya sentetik lifler (lavsan, viskoz, polyester) eklenebilir. Katkı maddelerine sahip vaftiz denir ve biraz daha pahalıya mal olurlar, çünkü malzemenin görünümünü iyileştirirler, çabucak çökmesine ve deforme olmasına ve gücünün artmasına izin vermezler.

Duvar dekorasyonu

Tekstil duvar kağıdı odayı daha konforlu hale getirir. Duvar dekorasyonu için bir kumaş olarak Baptiste özgün bir çözümdür. Bununla birlikte, duvarların giydirilmesi ve süslenmesi için kumaşların temelde farklı olduğu akılda tutulmalıdır. Batistovye duvar kağıdının mutlaka içten gelen özel bir ses ve ısı yalıtım malzemesi ve dışarıdan gelen su ve toz geçirmez emdirme maddeleri olması gerekir. Yatak odasında duvar kağıdı gibi duvarların yapıştırılması tavsiye edilir.

yatak örtüleri

Kumaş baptiste fotoğrafı

Baptiste - lüks takımlar için kumaşyatak çarşafları. Orijinal baskılar, nakış, ek aksesuarlar (dantel kırışıklıkları, kurdeleler) yatakları gerçekten kraliyet haline getirir. Cambric'in sayısız olumlu özelliklerine ek olarak, bu kumaşın önemli bir dezavantajı vardır - kırılganlık. Bu nedenle, uzun bir günlük cambric yatak kullanımı için biraz uyuyor. Ama özel günler için mükemmel bir hediye olabilir: bir düğün için, vaftiz, yeni doğmuş bir bebek için. Baturlu nevresim ve yastık kılıfları çarşaflardan daha uzun hizmet ömrüne sahiptir. Bu bağlamda, hediye seti iki tabaka ile tamamlanabilir veya daha dayanıklı bir kumaştan benzer bir boya setinin bu parçasını seçebilir: cambric, saten veya patiska karışımı.

Çocuk giyim

Baptist kumaş bileşimi

Çocuk giyim eşyalarının güzel ve dokunaklı öğeleriBatista kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Bu malzemenin yumuşaklığı, hipoalerjenitesi ve higroskopisitesi göz önünde bulundurulduğunda, çocukların dikişi için sıklıkla bir kambrik kumaş kullanılır. Alıcılar ve tüketicilerden alınan yorumlar, çocukların sıcak yaz günlerinde bu tür çamaşırlarda çok rahat hissettiklerini belirtiyor. Batist, kesim yaparken ve dikerken çok itaatkar davranır, bu yüzden ondan gelen ürünler çok sayıda fırfırlar, fırfırlar, uçlar ile karmaşık bir şekle sahip olabilir. Richelieu tekniğinde nakış ile bu kumaştan güzel vaftiz elbiseler giyin, yenidoğan, vücut ve diğer kıyafetler için ayarlar.

Batiste Panjur

Perdeler, diğer tekstil aksesuarları gibi, iç mekanlarda da büyük önem taşımaktadır. Tül perde ile normal dar perdeler önemsiz, bazen üzgün görünüyor.

Perdeler için kumaş cambricPerdeler için kumaş batiste - gerçek bir godsend içinekolojik veya etnik yönelimli zarif iç mekan sevenler. Bu tür örtüler çocuk odaları için idealdir, çünkü bu "solunum" malzemesi alerjiye neden olmaz, yıkanması kolaydır. Batiste yapılmış perdeler, alışılmadık bir konfigürasyona sahip perdeler yaratacak şekilde, iç kısımları daha da ağırlaştırmaz. Basılı desenli perdeler tarafından duvarlar, mobilya döşeme rengine ya da birinci katman üzerinde desen renklerin birine tekabül arkadaşı monokrom yaklaşabilir. Roma perdeleri için, country tarzı mutfakta bir cambric kullanabilirsiniz. Onlar için kumaş küçük bir çiçeğin içine alınmak istenir. Monofonik veya kontrast olabilen volumetrik nakışlı çok orijinal görünümlü cambrik perdeler.

Kadınlar için moda kıyafetler

Kumaş batiste yorumlar

Bugün çok yaratıcı bireylerBoho veya etnik tarzda kıyafetleri tercih edin. Bu gibi kıyafetler özgürlüğü ve yaratıcılığı somutlaştırır. Bildiğiniz gibi, cambrik de dahil olmak üzere dikişleri için sadece doğal malzemeler kullanılır - kumaşın giyilmesi çok rahattır. Kambrik kumaşın buruşuk olduğu gerçeği bu tür giysilerde bir artı olarak kabul edilir. Bu stiller için çok katmanlılık ile karakterizedir. Bu yöntem, Asya ve Doğu ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Birkaç giysi katmanına rağmen, kambrik elbisede sıcak değildir, çünkü kumaş insan vücudunun normal termoregülasyonuna katkıda bulunur ve aşırı ısınmayı önler.

Keten veya yünden yapılmış bir elbise mükemmel bir şekilde tamamlayacakKıyafetlerin diğer, hafif ve ince detayları: stoleler, eşarplar, pelerinler. Batiste benzer aksesuarlara benziyor. Kumaş üzerindeki farklı tonlar ve desenler, benzersiz bir görüntü oluşturmaya yardımcı olacaktır. Moda uzun çok katmanlı kambrik etek dışarı çıkmayın. Birçok kadın sıcak mevsimde onları gardırobunda tutuyor. Resmi olmayan veya bayram kıyafetlerine ek olarak, kamuflaj resmi ve iş elbiseleri için gömlekler diktiler. Ev yapımı takımların üretimi için cambrik bir kumaş da kullanılıyor. Çeşitli modellerin bir fotoğrafı sevdiğiniz birini seçmenize yardımcı olacaktır.Related news

 • Edirne Haberleri: 10 kişinin grip salgınından öldüğü Bulgaristanda alarm verildi
 • Askılı Örgü Buluz
 • Zeytinyağlı enginar tarifi: Her derde deva enginar nasıl yapılır Enginarın faydaları ve kalorisi
 • Çocuklarımız vardı bizim
 • Zeytinyağlı Barbunya Tarifi – Zeytinyağlı Tarifler

 • Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 74

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez


  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 98

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 58

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 75

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 40

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 27

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 8

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 63

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 79

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 100

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 50

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 49

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 19

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 44

  Tüm zamanlar için ışık ve hava kambrik - bez 90