Tıbbi ürün Kipferon. talimat 2019

Tıbbi ürün Kipferon. talimat 2019

Tıbbi ürün Kipferon. talimat 98 20.02.2019, 17:40

Tıbbi ürün "Kipferon". talimat

İlaç "Kipferon" talimatıM, G, A, 3 ana sınıfın immünoglobulinlerini içeren kompleks bir immünobiyolojik preparasyon ve rekombinant insan interferon alfa-2'nin bir kombinasyonu olarak tarif eder.

Bu interferonun bir fitilindeBeş yüz bin IU, altmış miligram kompleks immünoglobulin kuru preparat ve ayrıca parafin, yağ ve emülgatör T2 gibi yardımcı maddeleri içerir.

Bir hücre anahatta on mum vardır. Bir karton pakette - bir paket.

Hazırlık "Kipferon", talimat bildirir,antiklamidya, antibakteriyel, antiviral ve immüno-modüle edici etki üretir. Etki, vücudun hücre dışı ve hücre içi ortamında gerçekleştirilir. İlaç doğrudan hastalığın etken maddesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir ve genel ve yerel bağışıklık mekanizmalarını uyarır.

Kipferon ilacı, talimatıderi ya da mukoza lezyonları içinde agresif faktör mevcudiyeti içinde interferon uygulamanın azami stabilite ve mukus salgıları salgıları sağlamaktadır notlar, farklı yüksek protein içeriği,.

Söz konusu farmasötik preparat gösterilirBirlikte antibiyotik geleneksel reçete ile dysbiosis vajina, vulvovajinit, servisit, servikal erozyon olanlar dahil olmak üzere kadına ürogenital chlamydiosis. Ayrıca, ilaç "Kipferon" el spesifik olmayan enflamatuar hastalıkların tedavisi için kullanılmasını tavsiye çocuklarda çocuklar ve yetişkinler viral ve bakteriyel bağırsak enfeksiyonları, solunum yolu ortak inflamatuar hastalıklar, tekrarlayan bronşit, pnömoni, hepatit A, B, C, herpes ve Ayrıca elektif (kadın) için hazırlanmasında kullanılabilir.

Ilacın kullanımına kontrendikasyonlar değilkuruldu. Hamilelik sırasında (üçüncü üç aylık dönemde) ilaç "Kipferon" (mum) kullanımı yasaktır. Bu ilaçla tedavi süresince, doğal beslenmeyi durdurmaya gerek yoktur.

Kullanım talimatları Dozlama rejimi

Söz konusu uyuşturucurektal ve intravajinal olarak kullanılır. Kural olarak, günde iki kez bir veya iki fitil yükleyin. Ortalama tedavi süresi on gündür, bir uzmanın önerilerine göre uzatılabilir. Terapi, başka bir menstrüasyonun tamamlanmasından hemen sonra başlatılmalıdır. Uygulama prosedüründen önce, rahim zarının ve vajinanın mukusunu temizlemek gerekir.

Kipferon (mum) içinÇocukların, ebeveyn yorumları böyle klamidial vulvovajinit, idrar yollarında klamidya enfeksiyonu, solunum klamidya gibi hastalıkların tedavisinde oldukça etkilidir doğrulamaktadır.

Viral hepatit A, B ve C'nin tedavisi için, küçükyedi yaşın altındaki hastalara anüste ilaç verilir (bir mum günde 2 kezdir). Sekiz ila on bir çocuk - bir günde üç fitil; on iki - dört. Terapi süresi on dört gün (ortalama olarak). Hastalığın uzun süreli seyrinde, üç ila dört haftaya kadar uzatılabilir.

Rektal olarak, bu preparat durumunda da kullanılır.Pediatrik hastalarda intestinal enfeksiyonlar, jinekolojik ve diğer operasyonlara hazırlık (bulaşıcı bir doğanın komplikasyonlarını önlemek için).

Şu anda hiçbir yan etkisi yoktur.

Raf ömrü on iki aydır.

İlaç reçetesiz satış için onaylanmıştır.

Tıbbi ürün Kipferon. talimat 2019

Tıbbi ürün Kipferon. talimat 2019

Related news

 • Gökçek: Moskova ile kardeşliğimiz devam edecek
 • Weberin sendromu hangi patolojidir Weber sendromu: nedenleri, belirtileri ve tedavisi
 • Ispanaklı Yaş Pasta Tarifi Videosu

 • Tıbbi ürün Kipferon. talimat 77

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat


  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 25

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 30

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 77

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 68

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 94

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 6

  Tıbbi ürün Kipferon. talimat 4