Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 2019

Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 2019
21.07.2019

Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 14

Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever

Yurttaşlarımızın çoğunun sırrı yokSchengen bölgesinde dinlenmek için acele et. Yunanistan, en elverişli koşulları, ilginç gezileri ve harika talassoterapiyi sunuyor. Adalar, birçok şirketin düzenlediği turlar en popüler tatil beldeleridir. Her şeyden önce, nispeten ucuz, güzel, egzotik, sıcak iklim var ve atmosfer oryantal içtenlik ve Avrupa hizmetinin nadir bir kombinasyonudur. Özellikle tekne ya da feribotla oraya gelmek gerektiğinden ve bu gezinin kendisi genellikle büyük bir zevktir. Ancak Yunanistan'da tipik bir tatil yapmayı tercih edenler için özel bir tada sahip olacak bir yer var.

Symi Adası, Yunanistan

Simi Adası küçüktür (sadece yetmiş hakkındaBölgede kilometre), ama çok otokton. Düz çatılı Beyaz evler, piramidal dökmeyen selvi ve kuru ot baharatlı kokusu (koyu sarı kum ve masmavi küçük çakıl gibi) dalgalar, plajları sarkan sarp uçurumlar - bu şaşırtıcı gibi görünüyor? Ama insan gözü bu manzaralardan memnun. Ne de olsa, yüzyıllar boyunca bu toprağın elden ele geçirdiği gerçeğine rağmen, doğa, el değmemiş ve yürekten kalmıştır. Symi (Yunanistan) adasının başkenti var. Aynı adı taşır ve sıklıkla Akdeniz şehirleri ile gerçekleşir, üst ve alt kısımlara ayrılır. Sonuncusu - Yialos - koy ve liman yakınlarındaki bir köydür. Bu iki feribot Oniki (aslında, Simi ve dahil) tüm adalarında dolaşan yakındaki Rodos ve başka bir gemi geliyor.

Yunanistan adasında tatilTuristler buraya ya da ilkbaharda gitmeyi tavsiye ediyor(Nisan-Mayıs) veya Eylül-Ekim ayında. Yaz aylarında orada çok sıcak ve amatör için eğlence. Simi adası bize ne sunabilir? Yunanistan, bilindiği üzere, Akdeniz'e atıfta bulunur ve buraya güneşlenmek, yüzmek ve berrak suda yüzmek için buraya gelir. Ve şehir körfezindeki en iyi plajlara, deniz taksisi rolünü oynayan özel bir tekneye binmek en elverişli. Bütün adaya bu şekilde binebilirsin. Ve limandan başka bir körfeze (Pedi), Chorio'nun üst kasabasından otobüsle ulaşabilirsiniz. En popüler plaj Aziz Nikolaos'un adını almıştır. Pedi koyundan yürüyerek ulaşılabilir ya da şehir limanından tekneyle yüzebilirsiniz. Ve seyahat süresi yaklaşık olarak aynı olacaktır. "Saint Marina" plajı en saf sularıyla ünlüdür. Küçük koylarla neredeyse ıssız yerler de var. Ancak her yerde standart bir minimum olanak bulacaksınız: şemsiyeler, şezlonglar ve bir bar.

Yunanistan Ada TurlarıSimi Adası - minyatürde Yunanistan. Bu sözlerin doğruluğu, gizli yolları ve kayalar üzerinde yürüyerek yürümekten korkmayan herkes tarafından anlaşılacaktır. Dağ ve ısı tırmanışı - böyle "kryshesnosnye" manzaraları için küçük bir ücret. Size tüm sırları ve en pitoresk yerleri ortaya çıkaracak rehberli bir tur sipariş edebilirsiniz. Sermaye, teftişe değer. İyi bir alışveriş sunuyor - burada tipik Yunan hatıra eşyalarını, yanı sıra, önünüzde boyanacak olan ipek eşyalar gibi yerel münhasır gizemleri satın alabilirsiniz. Kıyıda, yöresel mutfakların sunabileceği tüm zevklerin tadını çıkarmak iyi olacaktır, - burada farklı restoranlar ve tavernalar burada görünmez. Temel olarak, elbette, balık ve küçük karides. Elbette, otobüsle değil, "Güzel Merdiven" in beş yüz adımıyla Chorio'nun Üst Şehri'ne gitmek gerekiyor. Orada, en tepede, Castro'nun ortaçağ kalesinin kalıntıları yakınında, bütün adayı avucunuzun içinde göreceksiniz. Ve oldukça meraklı sayısız manastırı ziyaret edebilirsiniz. Ne de olsa Simi Adası (Yunanistan, ancak hepsinde) birçok Ortodoks mabedine sahiptir. Ve evet, neredeyse unutuyordum. Bir sünger aldığınızdan emin olun. Bu sadece adanın bir ziyaret kartı. Buraya taşınırlardı ve şimdi sadece satıyorlar. Ama burada olduğunun önemli bir kanıtı olacak.

Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 2019

Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 2019

Related news

 • Bir kerelik doğum ödeneği ve genç anneler için yapılan diğer ödemeler
 • Giresun Haberleri: Giresun Kalesine teleferik yapılacak
 • Pratik ve Keyifli Örneklerle Ponpon Yapımı Zamanı
 • Havayolu Nordwind (Nordwind Havayolları). Kuzey Rüzgarı (havayolu) - uçaklar
 • Selimiyenin Silüetini Kapatacak Karar Kabul Edildi: UNESCO Kültür Mirası Listesinden Çıkarılabilir

 • Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 94

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever


  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 64

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 3

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 15

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 40

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 17

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 94

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 52

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 60

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 82

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 82

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 12

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 48

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 16

  Symi Adası: Yunanistan samimi ve konuksever 36