Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 2019

Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 2019

Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 71 02.02.2019, 19:32

Surfearner'den tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması

Pasifin sayısız yolu arasındaİnternetteki kazançlar yeni bir fırsat doğurdu, teaser reklamcılığının ödenmiş bir önizlemesi. Bu yönde parlak bir temsilci Surfearner kaynağıdır. Bu hizmetle ilgili kullanıcılardan gelen geri bildirimler olumludur ve birkaç objektif neden vardır.

surfearner incelemeleri

Surfearner nasıl çalışır?

Birçok şartlı pasif yöntemden farklı olarakkazanç, açıklanan kaynak indirmek, doldurmak veya tıklamak için herhangi bir şey sunmuyor. Her şey otomatik olarak gerçekleşir. Program, Internet'te herhangi bir sayfayı görüntülerken, ekranın üst kısmında, adres çubuğunun hemen altında yer alan reklamcılık teaserini yükler. Soldaki geri sayımlı bir zamanlayıcı var, ortalama 20-30 saniye sonra kullanıcının kazanılan tutarı sistemin iç hesabına yatırıldı. O kadar iyi değil, ama kesinlikle pasif kazanç, dolayısıyla Surfearner iyidir. İncelemeler aynı zamanda gerçek durumunu tam olarak yansıtıyor, reklamcılık teaseri gerçekten müdahale etmiyor, gerekirse toplanabiliyor ve başka bir açık sayfada barışçıl bir şekilde çoğaltılıyor. Görüntüleme bonusu aynı şekilde hesaba yatırılır.

Ancak, yalnızca görüntüleme değilsurfearner com kazanmak için yol. Bu davadaki yorumlar, yeni kullanıcıları çekmek ve kendi gelirlerini artırmak için yapılan bir reklam türü.

surfearner com yorum

Daha fazla kazanmak için?

İhtiyacınız olan asgari miktarı toplamak için"WebMani" ve "Yandex Money" ödeme sisteminden çekilmek yaklaşık beş ila yedi gün sürer. Sadece on ruble. Böylece, aylık kazanç ortalama 50 elli ruble olacak, ancak bu sadece Surfearner'ın sunduğu görüşlere bağlı. Daha fazla kazanç elde eden kullanıcıların yaptığı incelemeler, yeni kişileri davet etmeyi, kazançlarından referans ilgi tahakkuk ettirmesini açıkça önerir. Daha büyük miktarlarda almanızı sağlayan bu yöntemdir. Burada temel matematik yasası çalışır - ne kadar fazla yönerge yapılırsa, kâr o kadar büyük olur.

Belki kaynak hakkında en makul görüşlerhttp surfearner com - tek bir sitede maksimum miktarda kazanmak istemeyen kullanıcıların yorumları. Herhangi bir çaba harcamadan verilen minimal kar bile cep telefonunu yenilemek için yeterlidir ve bu zaten oldukça iyidir. Aynı zamanda, tavsiyeleri çekmek için yetkin bir strateji geliştirirseniz, faydalar belirgin hale gelir.

http surfearner com incelemeleri

Reklam nasıl yapılır?

Bütün bu tür sistemlerde kar,reklamverenlerin mevcudiyeti. Çoğu para kazanç, bu projeyi başka projelerdeki havale etmek için bu siteyi kullanıyor. Tarayıcılarında bir teaser genişlemesi başlatan kullanıcıların temel koşullarının para kazanmaya çalıştığı, dolayısıyla reklamın ana yönünün olduğunu belirtmek isterim.

Promosyon metni oluşturmak kolay, tasarımlar gibikural, basit, kolay ve özlü. Her şey, kullanıcıları mümkün olduğunca rahatsız etmemek içindir. Surfearner'daki reklamverenlerin geribildirimleri, ekstra para kazanmaya karar veren ortalama kullanıcıdan daha az iyimser. Her gösteri sevgili tavsiyeyi getirmez, bu nedenle projenin reklam sloganını dikkatle incelemeniz önerilir.

Reklam bakiyesini tekrar doldurmak içinBir çok ödeme sistemi, "RoboKassu" aracılığıyla para ödemek için bir fırsat. Buna ek olarak, sistem, 500 ruble ve daha fazlasının bir yenilemesi ile reklam gösterimleri için harcanabilecek ek bonuslar hesaplar. Her zamanki ücretli şovlardan daha karlı çıkıyor. Bonuslar ödenen tutarın% 20'sine erişebilir.

surfearner.com hakkında geribildirim

Sistemden para çekme yöntemleri

Surfearner com mention hakkında tüm yorumlarÖdemelerin basitçe yapılması değil aynı zamanda pratik olarak kusursuz olması. Kazanılan paranın kesintileri, "WebMani" çantada araçların alınmasından önce başvurunun hazırlanmasından sonra, otomatik olarak gerçekleştirilir ve tam anlamıyla bir kaç dakika geçer. Yandex Money'den kazanılan parayı geri çekmek için on beş ruble toplamak gerekir.

Bir diğer olumlu yönü güçlendirilmişgüvenlik sistemi, hepsi surfearner com incelemelerinde bulunmuyor bu konuda söylüyor. Verilen her ödemeye, kayıt işleminin yapıldığı e-posta kutusuna bir defalık PIN kodu gönderilerek eşlik eder. Bu, kullanıcıların sahtekâr manipülasyona karşı fonlarını korumayı mümkün kılar.

Genel olarak, sistem güvenilirliğini tam olarak ispatladı, uzun süre çalışacağı ve dinamik olarak gelişeceği umudunu sürdürüyor.

Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 2019

Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 2019

Related news

 • Bilgin GÖKBERK
 • Üretken olmayan alan: açıklama, özellikler
 • AJURLU YAĞMUR DAMLASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK
 • Dokümanlar kuruluşta nasıl kayıt edilmelidir

 • Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 93

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması


  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 69

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 93

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 12

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 17

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 12

  Surfearnerden tescilli reklamcılık: hizmetlerin gözden geçirilmesi ve açıklaması 2