Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 2019

Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 2019
16.09.2019

Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 24

Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer

Büyük zevkle, birçok turistSudak'ta düzenli olarak dinlenmeye geliyor. Selvi sokağı, başlıca turistik yerlerinden biridir. Çeşitli gençlik eğlence merkezlerinin kalbinde yer almaktadır.

Genelde çok parlak ve neşeli olan Sudak şehri. Selvi sokağı, doğrudan toplama alanına giden merkezi caddedir. Burada harika bir tatil için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.pike-perch cypress avenue

Pike levrek. Cypress cadde - bulundu

Yani, daha ayrıntılı olarak. Elbette, her tesisin hayranı geri kalanı Sudak adındaki şehri tanıyor. Geçen yüzyılın başında selvi sokağı atıldı. Birçok farklı kafe, dükkan ve eğlence var. Burası, geziler, orijinal tatlılar, ünlü Kırım şarapları için bilet satın alabileceğiniz yerdir.

Bu cadde şehrin ziyaret kartıdır.(Pike). Selvi sokağı her akşam gerçek bir "yetenek galerisi" haline dönüşür. Dansçılar, müzisyenler, ressamlar burada resim çiziyorlar. Ve rakam sanatçılarını para için fazla yerine getirme ... Onlar bir sanat sevgisi tarafından yönlendirilirler. Kendilerini en sevdikleri işlerine veriyorlar, ruhlarını geçenlere yükseltiyorlar.selvi cadde

Nereye gidilecek

"Star" daki yatılı evde başlıyorSelvi sokağı. Sudak, konuklarına ve sakinlerine çok fazla eğlence imkanı sunan bir kenttir. Ancak merkez caddesi onları bol miktarda şaşırtıyor. Her iki tarafa dikilmiş birkaç selvi ağacının başında Tatar piyasası var. Burada taze sebze ve meyveler, şişe için Kırım tatlıları ve şaraplar satın alabilirsiniz. Sokağın uzunluğu boyunca dağınık pizzacılar, karaoke barları, cheburekler, bistrolar ve kafeler var.

Pratikte her adımda gezi, hediyelik eşya dükkanları ve dondurma çadırları bulunan biletler bulunmaktadır. Plaj ve yaz aksesuarları, kıyafetler, kostüm mücevherleri de burada satılmaktadır.

Yaz aylarında, sokak bir dakika "uyku" hali değil. Geri kalanlar gündüz ve gece için yeterlidir. Sokakta her zaman kültürel ve kitle etkinlikleri, çeşitli yarışmalar ve tatiller düzenlenmektedir. Dolabın Cypress sokak çıkışını tamamlar. Cenevizl kale muhteşem bir manzarası sunmaktadır.pike-perch cypress sokağı Fotoğraf

Turist kitlesi

Birçok kişi şık Sudak şehrine çekilmektedir. Kırım'da dinlenme ilanı ile her turist kataloğunda yer alan Cypress Bulvarı, Karadeniz'de dinlenmek isteyen herkesi büyülüyor. İşte dünyanın dört bir yanından gelen insanlar.

Sokak, daha önce de belirtildiği gibi adını taşır.Başından ve sağından deniz kıyısına kadar her iki tarafında serpiştirilmiş servi ağaçlarından. Bu ağaçlar dayanıklı, çok eskidir. Onlar iddiasız ve özel bakım gerektirmezler. Nem direncinden ötürü, ağaçlar güneşli kuru Kırım yazları boyunca sorunsuz bir şekilde ayakta kalırlar. Böylece, yerel sakinler arasında isim tespit edildi.

Sayısız cheburechnyh ek olarak, pizzacılar veUcuz ve lezzetli bir atıştırmalık istediğinizde yapabileceğiniz bistrolar da oldukça büyük restoranlar var. Bunlar arasında: Baron Munchausen, Calypso, Biker-pub, Vaha, Parus, Shantan, Dostluk, Priboy, Eva, Eski Kale, Gurme ve diğerleri. Gece gösterileri düzenli olarak burada yapılmaktadır.Crimea pike-levrek selvi sokak

Bütün ailenin geri kalanı

Crimea ... Pike levrek ... Selvi sokak ... Bütün bunlargüzel, hoş ve neşeli bir eğlenceye sahiptir. Merkezi sokak, tüm aile için eğlence ve eğlence için idealdir. Bowling hayranları için "Bowling City" var. Bilardo oynamak isteyenler, birçok teklif arasından seçim yapabilirler (her bir saygın restorana yerleştirilmiş bilardo veya bilardo masaları).

Çocuklar içinçeşitli salıncaklar ve atlı karıncalar. Daha büyük çocuklar için kumar makineleri kurdu. Sezonun zirvesinde, sokak günlerce insanlarla dolu. Setin ya da merkez sahile gitmek isteyen binlerce tatilciyi ağırlıyor.

Bu arada, ticaret hakkını elde etmek içinBurada, bir kişi kendi yerel bütçedeki yerini önceden ödemek zorundadır. Bu durumda sadece kendi mallarını satabilecek ya da Sudak'ta dinlenmek için gelenlere hizmet verebilecekler.

Kısacası, bu güzel şehri gezdikten sonraselvi sokaklarını ziyaret edemezsiniz. Tüm kültürel ve kitle olayları burada gerçekleşiyor. Muhteşem Karadeniz beldesinin merkezinde yer almaktadır.

Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 2019

Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 2019

Related news

 • 2019 Günlük Şık Elbise Modelleri
 • IBAN - nedir bu IBAN Bankası ne anlama geliyor
 • Alışveriş hastalığı nedir Tedavisi var mıdır
 • İğne Oyası Sık İğne Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Közlenmiş Kırmızı Biber Salatası Tarifi Videosu

 • Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 18

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer


  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 37

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 75

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 95

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 29

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 79

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 34

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 96

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 53

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 87

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 5

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 62

  Sudak, Cypress geçidi - hoş bir konaklama için bir yer 30