Stil Nasıl Yapılır 2019

Stil Nasıl Yapılır 2019
Stil Nasıl Yapılır


Son trende veya sezonun moda çanta’larına asılmak kolay olsa da,stilgerçekten satın alınabilecek bir şey değildir. Tabii, editörler ve moda bloglarının şık stiller oluşturmada oldukça etkili payı var, ama nedeni bazı simgeler ve klasikleşmiş detaylar. İşte ilham için birçok örnek, birlikte bütün bir görünümün oluşturmanın nasıl olduğunu inceleyelim. Günün sonunda, şıklığınızı nasıl şekillendirdiğinizle ilgili ve stil ipuçları konusunda oldukça fikir sahibi olacaksınız.

Bunu aklımızda tutarak, kıyafetlerinizi giymenin altı hızlı şık yolunu derledik – ceketinizi ince ayarlarını yapmak için küçük yollar veya bütün kıyafetinizin görünüşü üzerinde büyük etkisi olan kot pantolonları nasıl giyeceğiniz ile ilgili bir çok detay var. Artı, bunlar mevsimsel veya anlık değil, bunlar tekrar tekrar çalışan zamansız stil hileleridir.

İlgili:MODA TRENDLERI ANLAMAK

1. Kolları Kıvırın

Uzun kollar kıvrılacaktı, değil mi? Bir düğme sert hissedebilirken, kolları sarmak bir hoşnutsuzluk verir. En klasik gömleklerinize bile biraz tarz bir faktör enjekte etmek için en kolay yol.

stil nasıl yapılır 2017

Bir gömlek ile kolayca çok şık giyinmiş olabilirsiniz, ancak yukarı sıyrılmış kollarıyla ve yakası açık gömlekler ile olabilir.

gömlek ile stil nasıl yapılır 2017

2.Paçaları Katlayın

Kot pantolonumuz ile  en iyi  aksesuarlarımızın zarif bölümünü örteceğiz – elbette ayakkabılar! – paçaları yukarı katlamazsak. Paçaları altına sokmak yerine, onları yukarı doğru katlamak etkili ve zarif bir stil ekler.  Sonuç şık ve biraz tarz – ve topuklarınızı sergilemek için mükemmel.

kot pantolonlar ile nasıl stil yapılır

Tarzınızı ve istediğiniz görünümü hakim kılmanın birden fazla yolu var. Tek bir kat yapmak, sıkı düz skinny kot ile iyi çalışırken, rulo halindeki bir paça boyfriend jean ile daha iyi görünüyor

3.Ceketler Omuza

Dökümlü kıyafetler giyip omzunuza atın, ceketlerinizi omzunuza alın !

stil nasıl yapılır 2018

Hiçbir şey “moda” yı omuzların üstündeki ceketli bir bayan gibi söylemiyor. Çılgın, ama gerçek – hiçbir şey yapmaz ve kıyafetinizi son derece pahalı ve şık bir hale getirir.

nasıl stil yapılır 2017

Kot pantolon ve spor ayakkabılarınız ile her şeyin üzerine atılmış bir blazerle daha fazla giyinmiş hissedebilirsiniz.

4. Gömleğin Önünü Düğümleyerek Belinizi Vurgulayın

Bir kemer olmadan bir bel çizgisi tanımlamanın en kolay yolu, gömleğin ortasındadır. Sadece gömleğinize tutunmaktan daha yaratıcı bir sonuç verir ve eğlenceli bir dokunuş ekler.

kadınlar için stil önerileri 2017 2018

Üst yarısına bir düğme veya tişört eklerseniz ve bele bağlayarak ayrı bir alt yarım illüzyon yaratmak için elbisenin eteğe dönüştürülmesini kolaylaştırır.

kadınlar için kolay stil yapma yolları

5.Yarısı Dışarda Yarısı İçerde

Kadınların için etkili favori stil hilelerinden biri de, özellikle yarısını içine soktuğumuz yarısını dışarıda bıraktığımız gömlekler. Tüm gömleği etek veya pantolonun içine sıkıştırmak yerine, bu görünüm  kıyafeti rahat ifadeye dönüştüren güncel bir hava taşır. Gömleğin yarısını veya bütün ön kısmını koyun ve kuyruk kesimin üzerine diğer kısmı asın.

kadın stil hileleri 2017

Olivia Palermo süveterinin bir kısmını eteğinin içine sokunca tamamen yeni bir his yaratıyor.Özensiz ve rahat hissedebilirsiniz ama bu, tek parçalı sofistike görev dışı bir trend yaratıcıdır.

stil nasıl yapılır

6.Kemer ile Belinizi Vurgulayın
Gardırobunuzda bir sürü kıyafeti; büyük boy gömlekleri, tunikleri ince kemer ile katlarını çerçevesine sığdırmak için dönüştürür. Vücut şeklinizi daha iyi tanımlar ve  belinizin çizgisini vurgular, ayrıca kemer en rahat kombinleri bile parlatır. Takmak bir dakika sürebilir, ancak her seferinde daha eksiksiz bir kıyafete dönüştürür.

kemer ile stil yapma yolları

Sizde, dış kıyafetlerinizi kemerle astarlayarak ceketizin bütün gece yerinde kalmasını ve kombininizin bütünleyen bir parçası haline gelmesini sağlayabilirsiniz.


Stil Nasıl Yapılır 2019

Stil Nasıl Yapılır 2019

Related news Stil Nasıl YapılırStil Nasıl Yapılır


Stil Nasıl Yapılır


Stil Nasıl Yapılır


Stil Nasıl Yapılır


Stil Nasıl Yapılır