STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 2019

STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 2019

STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 12 18.01.2019, 21:59

STFU'nun ne anlama geldiğinin ayrıntıları

Online oyun dünyasında kendi kuralları, bu yüzden yeni başlayanlariçinde gezinmek zordur. Zorluklardan biri, daha önce BT alanında çalışmamış ya da oyunlara bağımlı olmayan bir kişinin ilk bakışta anlaşılmaz olduğu bir argo. Örneğin, STFU'nun ne anlama geldiğini anlamak ilk bakışta zordur. Bu arada, bu kısaltma genelde popüler oyunların genel sohbet odalarında bulunur.

Bilgisayar argo nereden geldi?

stfu ne demekArgo fan ortamının ayrılmaz bir parçasıdıronline oyunlar. İletişimin basitliği için mesleki jargonun çeşitleri gibi aynı şekilde ortaya çıktı. STFU'nun ne anlama geldiğini bilmek istiyorsan, İngilizce'ye geçmelisin. Bu kısaltma, birçok başka argo ifadesi gibi, uzun vadeyi kısaltarak ortaya çıktı.

Çoğu zaman oyuncuların ifadelerini geçersiz kılar -Rusça'ya tercüme edilen İngilizce kelimelerin veya ifadelerin kısaltmaları. Internet'te, oyuncuların oyun dünyasında iletişim kurmalarına yardımcı olan özel sözlükleri bile bulabilirsiniz. Ancak STFU'nun ne anlama geldiğini herkes bulabilir. Gerçek şu ki, bu ifade çoğunlukla popüler çevrimiçi oyunların Avrupa sunucularında kullanılmaktadır. Bununla birlikte, şimdi oyunlardaki Rusça dil sürümlerinin sohbet odalarında bulunabilir. Oyuncuların giderek artan sayıda kendi topraklarında yabancı düşmanları ile el deneyin ve sonra World Wide Web ve yeni ifadelerin expanses getirmek gerçeği.

STFU ne demektir?

Rusça dil portallarında, genellikle tüm iletişimtranskripsiyon türüne göre verilen çarpık İngilizce kelimelerin yardımıyla gerçekleşir. Bir Avrupa sunucusuna dolaştıysanız, o zaman karışıklığa girmemek için İngilizce biliyorsunuz demektir. Genel bir sohbet sırasında, çoğunlukla STFU kelimesini görebilirsiniz; bu, argümanı durdurmak ve kapamak için kaba bir talep anlamına gelir.
Bu ifade İngilizce sözcüklerden kaynaklandı: Kapa çeneni. Harf çevirisi yapmayacağız, ancak bireysel sözcüklere göre bunun bir İngiliz dostum olduğu anlaşılabiliyor.

Neden tam ifade yerine oyuncular kısaltmaları kullanıyorlar?

Stfu ne demekOyun içerik oluşturucuları genellikle ortak sohbetler için özel programlar kullanırlar. Bu, yıldızlarla müstehcen ifadelerin yerini alır. Oyuncular, sırayla, bu algoritmaların çalışmalarını atlatmak için mümkün olan her yolu dener.

Rus oyunlarında bunu yazabilmek içinşey, Latin alfabesinin birkaç harf değiştirmek için yeterlidir, dünyada sunucuları bu yöntem işe yaramaz (çoğu zaman basitçe Kiril tanınmadı). Bu nedenle, yabancı oyuncular STFU dahil olmak üzere yaygın olarak kısaltmalar kullanırlar. Bu ifade profesyonel oyuncular için anlaşılabilir, ancak aynı zamanda matdan koruma programı tarafından tanınmıyor.

STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 2019

STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 2019

Related news

 • Kahvaltılık Ezmenin tarifi
 • Balıkçılık nedir Halk el sanatları nedir
 • Toyota Previanın aile dostu
 • Sonbaharda evinize güzellik katacak 5 obje

 • STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 80

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları


  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 95

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 3

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 26

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 73

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 51

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 77

  STFUnun ne anlama geldiğinin ayrıntıları 23