Sovcombankın güvenilirlik derecesi 2019

Sovcombankın güvenilirlik derecesi 2019

Sovcombankın güvenilirlik derecesi 41 08.02.2019, 19:46

Sovcombank'ın güvenilirlik derecesi

Rusya Federasyonu topraklarındayaklaşık 600 farklı banka. Periyodik olarak, bu rakam değişiyor - bazı organizasyonlar kapanıyor, yenileri yerini alıyor. Ve bu, modern insanların ilk olarak, hizmetlerin herhangi bir yerine gitmeden önce, bu ya da bu kurumun güvenilirliği hakkında ilk olarak öğrendikleri bazı istikrarsızlıklardan kaynaklanmaktadır.

Ancak, güvenebileceğiniz kuruluşlar var. Kural olarak TOP-100'dedirler. Ve dikkatle, iyi tanıtılan Sovcombank'ın derecesine dikkat etmek istiyorum.

Sovcombank değerlendirmesi

Genel bilgi

Yani, tartışma konusu evrenseldirMerkez ofisi Kostroma'da bulunan Rus bankası. Bu bir kamu şirketi. Sovcombank'ın notu yüksektir: kurum Rusya'daki tüm finansal kuruluşlar arasında 19. sıradadır. Varlıklarının miktarı 501 milyar rubleden fazladır (Aralık 2016 tarihinde).

Organizasyon güven için ek nedendir devlet mevduat sigortası projesini, girdiği şu (tazminat azami miktar 1,4 milyon ruble olduğunu).

Bu arada, 1990 yılından beri bir banka var. Doğru, başlangıçta farklı bir ismi vardı. Ve Buycombank gibi geliyordu.

Organizasyonun bir şahsın veya tüzel kişiliğin fiili kontrolü altında olmadığını belirtmek gerekir. Yararlanıcıları bir grup Rus iş adamı ve Sovcombank'ın yönetiminin kilit üyeleridir.

derecelendirmede yer alan sovcombank

Yatırım faaliyeti

Bu küre finans tarafından çok seviliyororganizasyonlar. Bu onların hepsi kendilerini doğru bir şekilde kanıtlayamaz. Ama Sovcombank'ın notu etkileyici. Ayrıca, 9 Aralık 2016'da Cbonds Ödülleri'nin yıllık ödül töreni gerçekleştirildi. Rusya'nın en iyi bankaları ödül için yarışmacı olarak hareket etti. Ve 24 aday vardı, Sovcombank ikisinde kazananı oldu. Belediye kuruluşları ve konuları ile ikincil tahvil plasmanı organizasyonu ile çalışmak için en iyi yatırım bankası olarak kabul edildi.

Örgüt ayrıca iki saniye aldı. 2. en iyi yatırım bankası olarak, 3. ve 2. düzey kredi alan şirketlerin yanı sıra finansal kurumlarla birlikte çalışmaktadır.

Törenden sonra Başkan YardımcısıOrganizasyon kurulu, bu faaliyet alanındaki rekabetin oldukça yüksek olmasına rağmen, bizim zamanımızda öncelikli yatırım yönündeki pozisyonlarını güçlendireceklerini söyledi.

 reytinge yerdeki sovcombank

Güvenilirliğin resmi onaylanması

Kasım 2016 sonunda açıklandıSovcombank'ın kredi notu şimdi "A-" işareti ile işaretlendi. Güvenebileceğiniz bir kurum tarafından el konuldu. Yani, bir analitik kredi derecelendirme kuruluşu (ACRA).

Lider uzmanlar not: Sovcombank istikrarı övünebilir. Risk profili üzerinde tatmin edici bir pozisyon alır, likidite yönetimi için iyi bir politikaya sahiptir ve çok uygun bir iş profiline sahiptir.

Ayrıca, perakende kredilerinde şirketin istikrarlı franchise'ına ve sağlam işlere borç verme pozisyonlarının güçlendirilmesine dikkat edilmiştir.

Aktif Geliştirme

Zaten anlayabileceğiniz gibi, çok iyi bir dereceGüvenilirlik için banka Sovcombank. 2016 ek bir onaydır. Neden? Çünkü 2016'da, bu bankanın bir çok ofisi ve ofisi Rusya'nın her yerinde ortaya çıktı. Bu, organizasyonun güvenilirliğine ve hizmetlerine genel talebe işaret etmektedir.

Ekim ayında kendi ofisleri çıktıpopüler tatil beldeleri - Sochi ve Essentuki. Ayrıca Karaçay-Çerkesya'nın başkenti ve Rostov bölgesindeki Donetsk şehri. Kasım 2016'da Yaroslavl, Novokuibyshevsk, Neftegorsk, Leninogorsk ve Çaykovski'ye bir şube eklendi. Ama hepsi bu değil. Çok uzun zaman önce, Vilyuysk, Yakutsk, Kurtamysh, Vyborg, Volkhov, Rostov-on-Don ve Tevriz'de (şehir tipi bir yerleşim) şubeler açıldı.

Genel olarak, en son istatistiklere (01.06.16) göre, bu banka Rusya Federasyonu'nun 65 farklı bölgesinde 947 yerleşim yerinde yaklaşık 1.500.000 kişiye hizmet vermektedir.

Sovcombank'ın reytinginde ne yer var

Müşteri Desteği

Zaten anlayabileceğiniz gibi, iyi ve güvenilirörgüt Sovcombank. Sıralamasında hangi yerde olduğu da söylendi. Şimdi, organizasyonu mümkün olan en iyi ışıkta gösteren bazı özel teklifler verebiliyoruz.

Geliştirmek için bu bankada mükemmel bir program var.kredi geçmişi. Ve çoğu bunu kullanır. Üç adımda gerçekleştirilir ve ilk "Kredi Doktoru" olarak bilinir. Bunun anlamı şudur: Bir pasaport ve ikinci bir belge seçen kişi, 4,999 veya 9,999 ruble (sırasıyla 3 ila 6 veya 6 ila 9 aylık) için küçük bir kredi alır. Yıllık% 40 Finansal olarak kendinize yardım etmek için alınmayan bir borçtur. Ve kredi geçmişini "temizlemek" için. Bankadan 5 000 lira borçlanan, bu süre sonunda kişi 5 500 ruble verecek. Kredi geçmişinde sadece bir "artı" değil, aynı zamanda 50.000 ruble için bir MC GOLD kartı ve sigorta alacak.

İkinci adım, "Karttaki Para" hizmetidir. Aynı prensipte aynı faizle 6 ay için 10 000 veya 20 000 ruble. Üçüncü adım "Express Plus". 6, 12 veya 18 aylık bir süre için 30 ila 60 bin ruble miktarında yıllık% 29 veya% 39 oranında kredi.

Her üç adımdan sonra, bir kişinin kredi geçmişini "ağartması" garanti edilir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Sovcombank'ın mükemmel bir değerlendirmesi var. Müşterilerinin yorumları bu arada bir kez daha doğruladı.

 Sovcombank puanı

Iş için

Bu finansal kurum sadecebireyler, ama aynı zamanda çeşitli yönelimleri olan yerli işletmeler ile. Ve bu tür faaliyetler için gerekli olan her şey Sovcombank için. Oyda bulunduğu yerde, daha önce söylenmişti. Şimdi, bir çok yönden, böyle yüksek bir pozisyona ulaştığı için, ticari hizmetler hakkında birkaç şey söylenebilir.

Bu nedenle, örneğin, banka her müşteriye tüzel kişiler için hizmet sağlamak üzere ortağı, temsilcisi veya temsilcisi olmayı teklif eder.

Hepsi bu kadar değil. Ayrıca, tahvil ihracı ve özel sermaye piyasasının gelişimi ile ilgili sermaye piyasasında da hizmetler verilmektedir. Buna menkul kıymetleştirme, sendikasyon kredileri, CBR'ye teminat sağlanması, köprü finansmanı, yayınlama belgeleri, analitik ve çok daha fazlası dahildir.

Güvenilirlik 2016 için banka Sovkombank derecelendirme

Başka ne bilmeye değer?

Uzmanlar, hangi yerdeSovcombank bir derecelendirme alıyor, kabul ediyorlar: ulusal düzeyde, bu organizasyon tamamen kredi yükümlülüklerini yerine getiriyor. Yatırımcılar için güvenilir ve strese karşı dayanıklıdır. uluslararası düzeyde, elbette, "Sovcombank", yükümlülüklerini ödeme yapabilirsiniz, ancak olumsuz faktörlerin etkisi daha güçlü tabidir.

Genel olarak popülaritesi büyüyor. Örneğin, geçen yıl için, nüfusun mevduat hacmi önemli ölçüde artmıştır -% 1,83 oranında. Toplam mevduat miktarı, bu arada, 105 082 313 000 ruble. Yani, mevduat hacmi ile Sovcombank, tüm Rus finans kuruluşları arasında 25. sırada yer alıyor. Hangisi de değerli bir göstergedir.

Sovcombankın güvenilirlik derecesi 2019

Sovcombankın güvenilirlik derecesi 2019

Related news

 • Gazebo vakfı - kendin yap
 • Çok İzlenen Videolar
 • Susam Ezmeli Sarma Börek Tarifi
 • Rüzgarla Gone kitabı: Okuyucuların Yorumları
 • IQ artırmak mümkün mü
 • İnci Çiçekli Bebek Battaniyesi

 • Sovcombankın güvenilirlik derecesi 83

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi


  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 91

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 46

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 42

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 56

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 89

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 45

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 22

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 99

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 69

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 74

  Sovcombankın güvenilirlik derecesi 99