Somon biftek - fırın krallarında

Somon biftek - fırın krallarında!

Somon sadece lezzetli ve kullanışlı değil, kraliyetBalık! Pişirirken sadece besin maddelerinin çoğunu korumakla kalmaz, aynı zamanda güzelliğin tarif edilemez olduğu ortaya çıkar. Bu nedenle, makalede fırında somondan bifteklerin nasıl hazırlanacağı anlatılmaktadır. Onlara da konuşacağımız bir salata ile servis etmek en iyisidir. Somon için garnitür çok farklı. Bu balık neredeyse tüm sebzeler, tahıllar ve makarna ile kombine edilir. Özellikle iyi pişmiş patates, genç havuç, kuşkonmaz fasulye.

fırında somon biftek

Fırında somon biftek

Onları hazırlamak için neye ihtiyacımız var? İki adet haşlanmış somon bifteği, biberiye, yarım limon, bir çift sarımsak, soğan, zeytinyağı, şeker, tuz, portakal (isteğe bağlı), doğranmış yeşillikler, baharatlar ve sirke. Ayrıca biraz kuşkonmaz fasulye ve salata, limon suyu, tuz üzerinde genç havuç.

Bunu nasıl yapacağız?

fırında biftek somon

Balık yıkanması, temizlenmesi, kurutulması, ovuşturulması gerekirtuz ve baharatlar (tuz ile çok fazla gitmeyin!), biberiye, yeşillik ve sarımsak ile doldurun. Soğan, halka dilimlenmiş, sirke, tuz ve şekerle marine edilir. Folyo üzerinde turşu soğan ve üzerinde - biftek koydu. Bütün bunlar zeytinyağı ile serpilir. Daha sonra bir folyo tabağı sarın ve önceden ısıtılmış, yüz seksen derece fırında 25 dakika boyunca yerleştirin. Fırında somondan biftek hazırlanırken, bir salata yapalım. Fasulye ve havuçları yumuşak ve serin, temiz olana kadar pişirin. Sebzeleri tabağın üzerine yerleştirin, tuzlayın, baharat serpin, limon suyu ve zeytinyağı serpin. Şimdi fırında somondan gelen biftek olgunlaştı! Sebzeler için balık bırakmak ve yeşillik, limon, soyulmuş portakal dilimleri kullanarak kendi zevkinize göre süslemek için kalır.

Fırında biftek somon balığı

Bu yemeği hazırlamak için neye ihtiyacımız var? Balık, dereotu ve yeşil soğan, zeytinyağı için taze somon, limon suyu, bütün limon, tuz ve baharatlar. Ve sos için: iyi bir ekşi krema, bir bardak mayonez, biraz hardal, taze salatalık, iki yumurta, dereotu ve yeşil soğan, tuz, karabiber kara bir bardak.

fırında somon biftek

Bunu nasıl yapacağız?

Somon temizlemek, durulamak, dörde bölünmekbiftek. Biraz (sadece biraz!) Ekleyin ve mevsim. Limonu ringletsle ince ince kesilmiş, dereotu ve soğanla yıkayın. Hepsini yarıya bölün. Fırında somon biftek hazırlamak için ısıya dayanıklı bir forma ihtiyaç olacaktır. biftek - düzgünce gibi, alt kalıp limon, dereotu üst (dallar sağlam olabilir) dökün. zeytinyağı ile üst serpin ve limon ve dereotu çevrelerinde diğer yarısını yerleştirin. Bir kapak veya folyo ile örtün ve buzdolabında birkaç saat bekletin. Fırını iki yüz dereceye ısıtın. Somon biftek yüksek sıcaklık, sadece ilk on on beş dakika bir fırında pişirilir. Daha sonra yüz altmış dereceye indirmeniz ve yirmi dakika daha pişman olmanız gerekir. Bu arada, sosu hazırlayın. Yumurtalar kaynar sudan 7 dakika sonra pişirilmelidir - sadece kaynatılmış. Şimdi bunları soğuk suyla doldurun ve sonra temizleyin ve iyice doğrayın. Bir ince rende üzerinde salatalık rendeleyin. Dereotu ve soğan bir karıştırıcıda doğranmış olabilir. Mayonez ve ekşi kremaları karıştırın, hardal, yumurta, salatalık ve yeşillik ekleyin. Tatmak için tuz. aromasını ile fırında somon biftek biz hazır olduğumuzu açıkça yapacak zaman bir tabakta yayıldı, onları dışarı çıkarın. Sos ile servis yapın.Related news

 • İsveç bayrağı: modern sembolizmde İsveç devletinin tarihi
 • Evde Zeytin Nasil Yapılır Videosu
 • Bacağınıza bir top doldurma - pratik ipuçları
 • Barbunya piyaz tarifi ile Etiketlenen Konular
 • Havuçlu Tel Şehriye Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri

 • Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında


  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında

  Somon biftek - fırın krallarında