Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 2019

Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 2019

Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 2 24.02.2019, 01:52

Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir?

PlayStation Portable, dünyanın en başarılıtaşınabilir konsollar. Sony'nin minyatür bir öneki, büyük bir basımda satıldı. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan bir dizüstü bilgisayar satın aldı. Üstelik PSP, "Sony" şirketinin en başarılı ürünlerinden biri oldu. Bu başarının nedeni nedir? Bu sorunun cevabı bu makalede bulunabilir.

PSP fenomeni

PSP 1008

Belki de etkileyen ana faktörPSP'nin popülaritesi - "Sony" politikası. Uzmanlar düzenli olarak piyasayı analiz ettiler, tüketicinin tüm isteklerini göz önüne aldılar. Böylece, ışık, sevilen tüm PSP'nin benzersiz özelliklere sahip birkaç varyasyonuyla çıktı. Örneğin, PSP E1000 serisi cihazın bütçelendiği bir modeldir; bu modülde oldukça kesintili bir işlev (kablosuz arayüz eksikliği, vb.) Vardır. Ve PSP GO ve hiç, daha önceki modellerde değildi an kayma, kullanıldı. Buna karşılık, PSP 3000 modern bir görüntü işleme ile yeni bir ekranın övünebilir. Bununla birlikte, bu yazıda konsolun en son sürümlerini tartışmayacağız. Tüm limanların atası hakkında "Sony" - PSP 1008 hakkında konuşacağız. Bu konsol hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ister misiniz? Bu makaleye hoş geldiniz.

Yaratılış tarihi

"Sony" nin ilk kez kendi ürünlerinin piyasaya sürülmesini düşündü1997'de taşınabilir konsol. Daha sonra Japon pazarı PocketStation'a gitti, ancak satışlar oldukça düşüktü ve bir yılda öneki üretimi durduruldu (bu nedenle konsol Avrupa pazarına girmedi). "Sony" nin başarısızlığı yüzünden, çizilmeye dayanıklı bir kutunun serbest bırakılmasıyla bu fikri erteledi.

PSP 1008 yorum

Sükunet 2003 yılına kadar devam etti. O zaman Sony, E3 oyun sergisinde PlayStation Portable adında taşınabilir bir oyun aygıtı geliştirdiğini açıkladı. Konsolun prototipi henüz tanıtlanmamıştır. Bununla birlikte Sony yeni gadget'ın teknik özellikleri hakkında bir çok bilgi yayınladı. Ve oyun dünyasında gerçek bir ürkütücü oldu. Yetkili oyun yayıncıları ve sıradan oyuncular konsolun özelliklerine hayran kaldılar. PSP'nin (2004 standartlarına göre) inanılmaz performansından dolayı? Bu sorunun cevabını aşağıda bulacaksınız.

PSP 1008: Özellikler

1008 dahili olarak inanılmaz derecede güçlü bir işlemciCXD2962GG işaretiyle. Bu canavar, Sony'nin en iyi uzmanları tarafından şirket içinde geliştirildi. Yaratıldığı zaman, firmaya ait benzersiz teknolojiler kullanıldı. Bu sayede PSP 1008'in performans açısından rakipleri yoktu. "Nintendo" nun o zamanlar pazar lideri olan DS bile "Sonya" nın buluşunun arka planına karşı ölçülür.

PSP 1008 kullanım kılavuzu

TEP'nin tam egemenliği güçlendirildi vemultimedya işlemci. CXD1876 işaretli video kartı da şirketin bağırsaklarında geliştirildi. Gücü 1 ila 333 MHz arasında değişebilir. CXD1876 işlemci ile birlikte inanılmaz bir işlem gücü sağladı. PSP 1008 anakart bileşenleri arasında kesintisiz bir bağlantıyı gerçekleştirdi. Bu veriler sayesinde işlenmiş ve ekranda herhangi bir gecikme olmaksızın birkaç saniye içerisinde frenleme gösteriliyordu.

ekran

Görüntüleme aygıtı da dikkat çekmeye değer. PSP 1008'de geniş ekran TFT LCD (boyut 4.3 inç) kuruldu. 16 milyondan fazla renk üretebilirdi. Ekranın diğer bir avantajı - dört parlaklık seviyesi için destek. Tüm bu PSP sayesinde keyifli ve yüksek kaliteli bir görüntü gösterdi. Pikselleştirme tamamen görünmezdi.

Ses ve pil

Mükemmel ve temiz ses dahili olarak sağlanırdinamiği. Ayrıca, mikrofonun varlığı da, ünlü "Skype" servisi aracılığıyla iletişim kurmanın mümkün olduğu için teşekkür eder. Diğer şeylerin yanı sıra, cihazın özerkliği de memnun. PSP 1008 hantal bir pil kullandı. Cihazı ağa bağlanmadan saatlerce aktif olarak kullanmasına izin verdi.

PSP 1008: yorumlar

PSP 1008 nasıl yanıp söner?

Yeni cihaz "Sony" gerçek bir his yarattıPiyasa konsolları ve herhangi bir şikayete neden olmadı. Kullanıcılar ve hatta popüler oyun dergileri yepyeni CAP’i övgülerle övdü. Binlerce alıcının fark ettiği ana avantaj kompaktlıktır. Yeni donanım, güçlü donanıma rağmen, oldukça mütevazı bir boyuta sahip. Herhangi bir sorun olmadan cihaz bir sırt çantası, çanta ve hatta bir cebe yerleştirildi. Yaklaşık 300 gramlık bir alet taktım, böylece ellerimdeki yorgunluk uzun oyun seanslarında bile hissetmiyordu.

Sony PlayStation PSP 1008'in bir başka avantajı -multimedya. O günlerde pek çok oyun için önek gerektiğini, müzik için oyuncuyu, filmlerin televizyonunu, vb. Düşündü. Yepyeni bir PSP, şablonda gerçek bir ara verdi. Konsol sayesinde çeşitli formatlarda bilgi tüketmek mümkündü. Oynamaktan bıktınız mı? Sorun değil. Sonuçta, PSP kullanarak, dizi, vb izleyebilirsiniz.

Bilgi işlem yeteneklerinden bahsetmek imkansızdır.cihazı. O zaman, PSP 1008 en güçlü taşınabilir oyun cihazıydı. Evet, gerçekten orada olan, PSP bazı sabit set-top kutularına bile (örneğin PlayStation One) oranlar verebilir. Güçlü doldurma PSP sayesinde zorlu oyunlar oynayabilir.

PSP 1008 için Firmware

Oyunlara gelince, bu açıdan taşınabilirtamam Birçok kullanıcı tür çeşitliliğinden yararlandı. PSP aracılığıyla atıcılar, yarış, dövüş oyunları, oyun salonları, bulmacalar, simülatörler ve daha pek çok şey oynamak mümkündü. Peki, kek üzerine kiraz özeldi. "Sony", çeşitli stüdyo geliştiricileriyle aktif olarak görüştü ve PSP için oyunun yayınlanması konusunda anlaştı. Böylece, GTA: Liberty City Stories, MGS: Peace Walker, God of War: Olympus Zincirleri gibi projelerin keyfini sadece PSP'nin yardımı ile yapabilirsiniz.

Şimdi PSP

Şu anda PSP 1008'in sürümü durduruldu vekonsol satışa çıktı. Şey, konsol eskidir. O, 10 yaşından büyük ve bu oyun sektöründe bir emeklilik yaşı olarak kabul edilir. Ancak bu, bu konsolu satın almayı reddetmek için bir bahane değildir. Konsol modern oyunları yönetemese de, üzerinde çok değerli projeler var. Diğer şeylerin yanı sıra, PSP 1008 yazılımı da oyunları ücretsiz indirmenize izin veriyor. Firmware nedir? PSP 1008 nasıl yanıp söner? Bütün bu soruların cevapları aşağıda bulunabilir.

sokma

Popüler dilde konuşursanız, firmware -Bu, işletim sisteminin cihazda değiştirilmesidir. Herhangi bir araç (PSP dahil), donanım ve işletim sisteminden oluşur. Ve bileşenler önekin gövdesi ise, o zaman işletim sistemi zihnidir, tüm süreçleri düzenleyen bilinçtir. Resmi firmware PSP 1008 lisanssız, saldırıya uğramış oyunların kullanılmasını yasaklamaktadır. Ancak, bu sistem etrafta dolaşmak için oldukça kolaydır. Standart ürün yazılımını yıkmak ve korsanlığı kurmak yeterlidir. Korsan firmware'in özü, içinde doğrulama sistemi olmamasıdır. Bu sayede oyunları doğrudan torrent'den indirebilir ve bir USB flash sürücü ile konsolunuza yükleyebilirsiniz.

PSP 1008 özellikleri

Yeni bir firmware yüklemek oldukça basittir. Tüm gereken bir saldırıya uğramış bir işletim sistemi ve aslında önekin kendisi. PSP ve tüm bitişik korsan işletim sistemi, World Wide Web'de kolayca bulunabilir. Deneyimsiz kullanıcılar PSP 1008 yazılımı ile sık sık sorun yaşarlar. Buradaki talimatlar elbette yardımcı olmaz. Ancak, sürecin ayrıntılı bir açıklamasını bulmak çok zor değildir ve yanıp sönen kendileriyle devam etmeye cesaret edemeyenler, her zaman uzmanlardan yardım isteyebilirler. Profesyonel bir tavsiye zor bir durumda yardımcı olacaktır.

Eğer zamanını boşa harcamak istemezsenUzmanlaşmış merkezlerle iletişim kurun. Konsolları ve oyunları satan mağazalarda, her zaman işletim sistemlerini yeniden yükleme konusunda bir kişi vardır. Küçük bir miktar için, konsolu birkaç dakika içinde reddedebilir. Şehrinizde oyun mağazaları yoksa, o zaman yerel radyo pazarına dönebilirsiniz.

Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 2019

Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 2019

Related news

 • İğne Oyası Harika İğne Oyaları Lazım Diyenlere Gelsin
 • Türkiyenin en güzel 10 şelalesi
 • A101 27 Eylül Kataloğu – Aldın Aldın

 • Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 72

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir


  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 32

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 32

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 35

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 55

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 80

  Sohy PSP 1008: özellikleri ve yorumları. Sohy PSP 1008 nasıl flash edilir 48