Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 2019

Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 2019
21.08.2019

Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 77

Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar

Çinli şirket Meizu bir sürü güzel çıktıiyi akıllı telefonlar. Kullanıcılar çoğunlukla onlar hakkında olumludur. Tabii ki, bazı eksiklikler var, ama tamamen düşük maliyetle para ödüyorlar. 2016 yılında, bu marka altında yeni bir model geldi - Meizu U10. Bununla ilgili yorumlar biraz sonra bakacağız. İlk çıkışları fark edilmeden gitmedi. Bu gadget'ların ana avantajı, modern ve çekici bir tasarımdır. Üretici, vücudun, tüketici talebinden hoşlanan, yüksek kaliteli malzemeleri seçmesini tercih ediyor. Doğal olarak, değer önemli bir rol oynar. Yenilik iki versiyonda satışa çıktı. İki gigabayt RAM ve on altı yerel belleğe sahip varyantın yaklaşık 150 dolar olduğu tahmin ediliyor. Eski modifikasyon (3/32 GB), 17-20 dolar için daha pahalı olacak. Bu modelin sahiplerine hangi fırsatlar açılacak? Çinli üretimin bir sonraki yeniliği içinde kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmayın? Bu soruların cevapları bu incelemede bulunabilir.meizu u10 yorumlar

görünüm

Sadece bir çok olumlu geri bildirime dikkat edinakıllı telefon Meizu U10 32Gb - Altın, Gümüş, Siyah - modern tasarım nedeniyle alındı. Araçların dış tasarımı, üreticinin bir çeşit "çipidir". Çoğu kullanıcıya göre, bu model yeni bir seviyeye ulaştı. Kasa, camı uyumlu bir şekilde birleştiren metalden yapılmıştır. Çevre üzerinde krom kaplamalı bir kaplamadır. Akıllı telefona özel bir cazibe ve zarafet kazandırıyor.

Sadece ön panelin değil not edilmelidiryuvarlak kenarlı zadekrivaena cam 2.5D, ama aynı zamanda arka kapak. Bu malzemenin özellikleri tamamen yüksek gereksinimleri karşılar. Yorumlarında, alıcılar, telefonla yeterince hassas olmayan bir etkileşimde bile, yüzeydeki çiziklerin oluşmadığına dikkat ediyorlar. Kuşkusuz avantajı, üreticinin oleofobik bir kaplama kullanmasıdır. Onun sayesinde, parmağın yüzeyi kolayca kayıyor, kaldığı yerden yazdırılıyor, ancak kolayca silinirken az miktarda.

Çevre boyunca uzanan karenin kendisiyuvarlak değil, dikdörtgen bir şekil. Bu konuda, kullanıcılar ortak bir görüşe gelemediler, zira bazıları bu kararı oldukça kabul edilebilir bulurken, diğerleri yıprandı ve yuvarlatılmış tarafını tercih ettiler. Ama her şey o kadar da kötü değil. Tasarımın oldukça güçlü görünmesi için, üretici bu çerçevenin şeklini biraz karmaşıklaştırdı ve bu da kabartma kenarlı bir kenar sağladı. Bu karar sayesinde kullanılan malzemenin tuhaflığını vurgulamak mümkün oldu.

Her akıllı telefon için renk şemasını seçinBir kişi problem olmayacaktır. Dizide birkaç seçenek var. Örneğin, klasik tercih eden erkekler için akıllı telefon Meizu U10 16Gb Black idealdir. Bu kopya hakkındaki yorumlar oldukça etkileyici ve şık görünmesini kanıtlıyor. Elbette, bazı eksiklikler hala görülebilir. Yüzeydeki yağlı lekelerin birikmesi ile ilgilidir. Ne yazık ki, oleofobik kaplama bunlara karşı tamamen koruma sağlamaz. Bu sorunun tek çözümü yüzeyin kalıcı olarak sürtünmesi olacaktır. Fakat böyle hoş olmayan bir an sadece siyah varyantı ilgilendirir. Hafif bir gövdeli telefonlarda, bu lekeler neredeyse görünmezdir, bu yüzden çoğu Meizu U10 16Gb Silver'ı satın almayı tercih eder. Bu konuyla ilgili yorumlar genellikle forumlarda bulunur. Kullanıcılar net bir görüşe varmışlardır: eğer alıcı temel bir renge sahip değilse, o zaman üzerine yağlı lekeler ve parmak izleri olmadığı için, hafif gövdeli bir modeli seçmek daha iyidir.

Bu cihazın boyutları hakkında neler söyleyebiliriz? Prensip olarak, 5 inç ekranlı bir akıllı telefon için oldukça bekleniyor. Kütlesi küçüktür - sadece 139 gr Övgü sesleri ve kalınlığını inceler. Bu telefon dar olarak da adlandırılabilir. Kullanıcıların çoğuna göre, geliştiriciler 7,9 mm'ye eşit optimal kalınlık faktörünü seçti. Açıklamalar başka boyutlardan kaynaklanmadı. Yüksekliği 69,6 mm olan uyumlu bir şekilde 141,9 mm yükseklik.

Yukarıdakilerden görüldüğü gibi, tasarımaKullanıcılar için olumsuz telaffuz etmiyor. Elbette, birkaç hoş olmayan an vardır (siyah kopyada parmak izleri vardır), ama herkes için değil, oldukça kritik.meizu u10 32GB yorumlar

Kontroller ve konektörler

Kontrollerin yeri tartışıldıörnek Meizu U10 16GB Siyah. Bu markanın uzmanlarının yorumları, hepsinin her zamanki yere götürüldüğünü onaylıyor. Tek fark, ses cihazlarının konnektörü oldu. Bazı nedenlerden dolayı, geliştiriciler, çoğu zaten alışmış olduğu gibi, ama en alt seviyeye getirmediler. Böyle bir düzenlemenin rahatlığını yargılamak elbette zor. Ama alışmak çok kolay.

Yani, neler olduğuna bakalımyanal yüzler. Davanın sol tarafında, üretici bir SIM kart tepsisi taktı. Harici mikro-SD depolama cihazlarını kurmak için de kullanılabilir. Karşı taraf kenarı genişletilmiş bir ses düğmesi ve bir güç düğmesi tarafından işgal edilir. İkincisi, cihazı kilitleme işlevini yerine getirir.

Alt uç çok işlevlidir. Burada temel dinamikleri anlamak için bir yer vardı. Küçük boyutlu 4 yuvarlak delikten oluşur. Sonun ortasında OTG formatını destekleyen bir USB portu var. Yukarıda belirtildiği gibi, sağ tarafta bir ses konektörü ve bir mikrofon deliği vardır.

Bu akıllı telefon modeli hakkında birçok yorumkontrol paneline yönlendirilir. Üretici, dokunmatik navigasyon düğmelerini tamamen terk ederek, bir evrensel mTouch 2.1 ile değiştirmeye karar verdi. Çok işlevli, hem mekanik hem de duyusal. Gadget yönetimine yöneliktir - işletim sistemi arayüzünde gezinme. Geliştiricilerde bir parmak izi tarayıcısı da vardı. Bellekte 5 adete kadar baskı saklanır. Tanıma açısı 360 derecedir. Çok hızlı olmamasına rağmen çalışır, ancak kullanıcıların tetiklemenin hızı ve doğruluğu hakkında bir yorumu yoktur.

Donanım platformu Meizu U10: özellikleri ve yorumlar

Yenilikteki işlemci firması MediaTek'i keşfetme2016, kullanıcılar şaşırmadılar. Bu yonga setleri genellikle bu seviyedeki araçlarda kullanılır. Bu yüzden yetenekleri hakkında kesin bir fikir oluşmuştur. Tabii ki, Apple'ın orijinal cihazlarıyla neredeyse hiç rekabet edemiyorlar, ancak aynı zamanda iyi sonuçlar da gösterebiliyorlar.

Bu model, bir işlemciye dayanmaktadır.8 hesaplamalı modül içerir. Bunların her biri Cortex-A53'tür. 4 × 4 sistemde çalışır. İlk yarısı 1500 MHz'e kadar maksimum frekans üretirken, ikinci yarısı 1000 MHz ile sınırlıdır.

Cihazın çalışabilmesi içinAna işlemci yüklü video kartı ile eşleştirilmiş grafik görüntüleri. Bu modelde, seçim Mali-T860 hızlandırıcı tarafından yapıldı. Belirlenen tüm görevlerle iyi başa çıkabileceğinin farkına varmaya değer.

Şimdi düşüneceğiz, buna ne cevap veriyor?performans seviyesine göre gadget. Yorumlarda, kullanıcılar pratikte telefonun tüm günlük görevleri yerine getirdiğini söylüyorlar. Elbette, cihazın biraz asılı kaldığı durumlar var, ama bu sadece sahipler aynı anda birkaç eylem sorduğunda. Bu fiyat kategorisinde istisna olmaksızın tüm cihazlar tarafından gösterildiği için kritik bir dezavantaj olarak düşünülemez. Oyuncular U10 modelinden memnun kalacaklar. "Ağır" 3D oyunları bile açabiliyor. Kurban edilebilecek tek şey, maksimum grafik seviyesidir. Ayrıca, kullanıcılar uzun süreli bir ağır yükte bile, durumun çok ısınmayacağını fark ettiler.smartphone meizu u10 yorumlar

hafıza

Müşterilere sunulan modifikasyonlarÜretici? Dizide iki versiyon var. İşlevsel ve yerleşik bellek miktarında farklılık gösterir. Öncelikle, Meizu U10 16GB Gold'u düşünün. Bu değişiklik hakkında geri bildirim biraz farklı. Bunun birkaç nedeni var. Fark edilmesi gereken ilk şey, RAM miktarının sadece 2 gigabayt olmasıdır. Yorumlarda, insanlar aslında yarısından daha fazla olmayacaklarını söylüyorlar. Ayrıca, dahili bellek miktarı büyük değil, sadece 16 GB. Akıllı telefonu mümkün olduğunca kullanmayı tercih eden modern bir kullanıcı için bu tür hacimler yeterli olmayacaktır. Çok fazla video çekiyorsanız, fotoğraf çekin, farklı bir yazılım yükleyin, daha sonra harici bir sürücü kullanmanız gerekecek, üreticinin sağladığı avantaj 128 GB'a kadar bellek kartları için destek sağladı.

Ancak, bu durumda,Geliştiriciler bir yuvada yuvalarını birleştirdiklerinden bir SIM kartı kurban etmek zorunda kalacaklar. Bu nedenle Meizu U10 32Gb'nin incelemelerinde birçok kişi tavsiye ediyor. Çoğunluğun görüşüne göre, bu model çoklu görev için en uygunudur. Her şeyden önce, 3 GB RAM var. Doğal olarak, bu gösterge önceki değişiklikten çok daha iyidir. Bu özellikle oyunlar sırasında fark edilir. Buna göre, bu sürümdeki tümleşik belleğin boyutu 32 GB'dir. Gelişmiş kullanıcıların bu değişikliği satın almaları tavsiye edilir, çünkü avantajları açıktır.Akıllı telefon meizu u10 32gb altın yorumlar

özerklik

Özerklik kritiği ile Meizu U10 32Gb yorumen iyi değil alır. Gerçek şu ki bu modelin M3s cihazının donanımıyla çarpıcı bir benzerliği var. Ancak, bazı nedenlerden dolayı, üretici batarya kapasitesini saatte yaklaşık 300 miliamper azalttı. Sahiplerin öfkelenmesine neden olan bu karar buydu. Alıcılar, yeni ürünlerin daha yüksek performansla ortaya çıktığı gerçeğine alışıktır, bu nedenle batarya ömrünü 2760 mAh'ye düşürmek, bir hayal kırıklığı haline gelmiştir. İleri düzey kullanıcıların verebileceği tek açıklama, geliştiricilerin telefonun kalınlığını azaltmaya çalışmasıdır.

Bu gadget'ın sonuçları nedir? Sahipler, ortalama bir yük ile, 24 saatlik bir operasyona güvenebileceğinizi söylüyorlar. Böyle bir iş için tamamen terk edilmesi gereken tek şey, parlaklık seviyesini azaltmak, oynamak ve ağ modüllerini aktif hale getirmemek. Yukarıdakilerden bir şey kullanırsanız, gadget'ın ömrü önemli ölçüde azalır. Avantajlar enerji tasarrufu modlarının varlığını içerir.

Meizu U10: kameraların yorumları

Her zamanki şey, üreticilerinModern akıllı telefonlar iki kamera kullanır. Çoğu durumda, arka tarafta bulunan ana için, yüksek çözünürlüğe sahip bir modül seçilir. Bu model bir istisna haline gelmedi. Optiklerin merkezinde 13 megapiksel bir matris var. 5 geniş açılı lenslerden oluşur. Hızlı ve verimli çalışan bir faz otofokus ile desteklenir. İki konumlu flaş da var.

Kamera uygulaması laconic ve basittirarayüz. İçinde, üreticiler çok sayıda fırsat uygulamaktadır. Ayarlar arasında panoramalar, portreler, makro ve diğer oluşturmak için modlar bulabilirsiniz. Ayrıca, beyaz dengesini ayarlayabilir, pozlama değerini değiştirebilir, yerleşik QR tarayıcısını kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ana kamera sayesinde Meizu U10sadece iyi alır, çünkü gündüz çekilen fotoğraflar yüksek detay, netlik ve gerçekçi renk oluşturma ile karakterize edilir. Ayrıca, kullanıcılar ayrı ayrı GIF dosyaları oluşturma yeteneğini vurguladı. Video modunda, film kaydedebileceğiniz maksimum çözünürlük - Full HD. Kare hızı 20 ila 30 arasında değişir. Minimum değer düşük ışık koşullarında çekim yapmaya karşılık gelir, maksimum gündüz saatlerinde elde edilir. Bu ünite ile yavaş bir kayıt yapabilirsiniz.

Frontal hakkında birkaç kelime söylenmelidir.odası. 5 megapiksellik bir sensöre dayanıyor. Görüntünün kalitesini arttırmaya yardımcı olan çok sayıda filtre var. Ön modülü kullanarak, 1080p çözünürlükte video kaydedebilirsiniz.meizu u10 16gb altın yorumlar

ekran

Akıllı telefon Meizu U10 hakkında ayrı ayrı yorumlardaKullanıcıların ekranı tahsis. Onun fiyat gerekli tüm özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, diyagonal büyüklüğüne dikkat edin. Beş inç. Resmi değeri 200 $ geçmeyen bir "kamu görevlisi" için oldukça iyidir HD olarak üzerinde görüntülenir. ayrı ayrı yorumlardaki üyeleri görüntü kalitesini vurgulanmış. Oldukça yüksek, "kareler" ekranında görünmez. Bunun kanıtı piksel yoğunluğu (296 ppi) hareket eder.

Açıkçası, olumlu izlenimler ortaya çıkıyorhoş bir renk düzeni sayesinde. Kuşkusuz avantaj, renk tonu sıcaklıklarını ayarlama kabiliyetidir. Değerlendirmeler budur. Meizu U10 akıllı telefonun en yüksek parlaklık aralığı yok, ancak güneşli havalarda konforlu dış mekan çalışmaları için yeterli. Sahipler sensörün özelliklerini övüyorlar. Tüm dokunuşlara hızlı ve net bir şekilde tepki verir. Telefonun 10 dokunuş için çoklu dokunma seçeneği vardır.Smartphone meizu u10 16GB siyah yorumlar

Yazılım parçası

Ameliyathanenin özelliklerini incelemek zamanı geldi.Meizu U10'da uygulanan sistem. Altıncı Android sürümü hakkında yorum sadece olumlu. Müşterilerden memnun kaldık, kendi tasarımının Flyme kaplamasını bulduk.

Cihazların gerçeğine dikkat etmek önemlidir.Çin'de satış için tasarlanan, tamamen farklı bir işletim sistemi ile donatılmıştır. Bu bilgi, doğrudan Çin'den bu telefonu satın alanlar için önemlidir. Onu markalı mağazalara gidenler endişelenmeyebilir, OS Ruslaştırılacaktır.

Akıllı telefon arayüzünü beğendin mi?Meizu U10 32Gb? Mutlu sahiplerin ifadeleri sistemin istikrarlı ve sorunsuz çalıştığını gösteriyor. Gerekli yazılımın hava ile güncellenmesi kolaydır. Flyme ürün yazılımının geliştiriciler tarafından hala kesinleştirilmesi önemlidir, bu nedenle bu modelin sahipleri değişiklik ve ekleme yapmak için umut verebilir. Doğal olarak, bu gadget'ın olanaklarını büyük ölçüde genişletir.

Avantaj ve dezavantajları

Model satışa çıktığında, onun hakkındayorum yapmaya başladı. Hepsinin de laik olamayacağını unutmayın. Çoğunluğunu çalıştıktan sonra Meizu U10'un zayıf ve güçlü noktalarının bir listesini çıkardı. Satın alma işleminden memnun olan müşterilerin geri bildirimleri, gadget'ın aşağıdaki avantajlarına odaklandı:

 • Oldukça pahalı görünen şık ve şık tasarım.
 • Düşük maliyet
 • Parmak izi parmak izi tarayıcı.
 • Yüksek çözünürlük ve mükemmel renk sunumu ile ekran.
 • Mükemmel ana kamera.

Adil olmak gerekirse, dikkate almak veolumsuz yorumlar. Geliştiricinin hafıza kartları için ayrı bir yuva sağlamadığını söylüyorlar. Kullanıcılar harici bir sürücüyü kurmak için ikinci SIM'i terk etmek zorunda kalacaklar. Ayrıca, sahipleri montajsız inşaatı bir dezavantaj olarak görüyorlar, bu da bir tür arıza ile onarım maliyetini önemli ölçüde artırıyor.meizu u10 özellikleri yorumlar

Sonuç

Yani, yukarıdakilerden görebileceğiniz gibi, yorumlarMeizu U10 telefonunda% 90 oranında olumlu sonuç alıyor. Güzel ve işlevsel bir gadget'ı yüksek bir fiyata satın alamayanlar için mükemmeldir. Sahiplerinin tartışmasız avantajları, sahipleri güzel tasarımı, güncel yazılımları ve iyi performansı ayırt eder.

Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 2019

Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 2019

Related news

 • İş fikri: Arabanın arka camında reklam
 • Ada çayı nasıl yapılır ile Etiketlenen Konular
 • Egzersiz kilo verdirir mi İşte, en kolay zayıflatan egzersizler
 • Evlilikte Burç Uyumu (Yengeç)
 • Güzel ve Kullanışlı Kitap Ayracı Yapımı

 • Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 78

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar


  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 39

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 44

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 50

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 28

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 69

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 12

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 24

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 79

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 59

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 22

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 99

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 63

  Smartphone Meizu U10: Değerlendirmeler, detaylar 73