Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 2019

Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 2019

Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 40 24.01.2019, 05:39

Skyrim'de demircilik yapmak ne kadar çabuk? Skyrim: becerileri pompalamanın yolları

TES V'de oynayan herkes bilmezSkyrim'de demirciliği pompalamak ne kadar çabuk. Sonuçta, çoğunlukla çeşitli savaşlara katılmak üzere tasarlanan diğer becerilerden farklı olarak, bu iplik şehri terketmeksizin bile kolayca pompalanabilir. Bu makalede, bunun için minimum kaynak kullanarak Skyrim'de demirciliğin ne kadar çabuk dövüleceğinin temel yollarını inceleyeceğiz.

Demircilik dalları neden sallanıyor?

Skyrim'de demirciliği pompalamak ne kadar çabuk

İlk etapta birçoğu bir şubeyi pompaladıen etkin ekipmanı kendilerine sunmak için demirci kullanıyorlar. Oyuncu, neredeyse hiç savaşma becerisine sahip olmadığı halde, onun için ekipmanı kullanmak için çeşitli misyonların geçişinin en optimal varyantı olduğu gerçeğini belirtmekte fayda vardır ve özellikle bu zorluk derecesinde oynayan insanlar için de geçerlidir. Bu hızlı bir şekilde karakterin seviyesini yükseltmek sağlayacak demircilik arasında Skyrim beceri bu durumda, konsol komutlarını kullanmak ve yapayalnız ulaşmak için denemek için alışık değilseniz, sen büyük muharebe dallarının gelişimi için beceri puan almak gerekir dikkati çekiyor.

Hızla ve garantiyle

demirci kodu

Birçok kişi oyunun kendisini değil zamanı takdir ediyor.süreci. Amacıyla kadar çabuk Skyrim demirciliği pompa arayan insanlara tutuklama değil, ve bu da şube seviyesini yükselterek hızı önemlidir, aynı zamanda, en kolay ve en hızlı yöntem sağladı - kullanım konsol komutları. Bu durumda şubeleri pompalamak için iki ana seçenek vardır:

1. Oyuncu.setav demircilik 100 - Skyrim için standart kod. Demircilik seviyesinde yükselir, ancak onu pompalamak için bir fırsat yaratmaz, yani pompalama yoluyla seviyeyi yükseltirken alacağımız beceri noktalarını vermez.

2. Oyuncu.advskill demircilik 1 000 000 - daha optimal kod. Skyrim'de demirciliği pompalamayı ne kadar çabuk arıyorsanız ve aynı zamanda maksimum pompalama verimliliği sağlamak için bu kod sizin için en iyi seçenektir. Demirci şubesine 1.000.000 deneyim puanı koyar, böylece şube maksimum seviyeye yükselir ve karakter seviyenizi paralel yükseltir.

Buna ek olarak, internette bulabilirsinizAyrıca Skyrim'deki her türlü hile. Bu tür hile ile demircilik gelişebilir ve genişleyebilir, ancak çoğu durumda, sadece yeni dal olasılıklarına ek olarak, onun pompalanmasına değil.

Standart akış seçeneği

skyrim demircilik için hileleri

Ayrıca "yasal" bir olasılık varSkyrim demircilik pompalamak için yeterince hızlı. Bu durumda kanama doğal bir şekilde, yani bir demirci olarak yetenek seviyesini yükseltmek için, gerçekleştirilecektir. Diğer şubelerde olduğu gibi, Skyrim'de basit bir yol var, demirciliğin nasıl geliştirileceği - sadece belirli bir eylemi en fazla sayıda gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu durumda tam olarak ne yapacağınız önemli değil.

Ne yapiyoruz?

Ne kadar hızlı pompalanacağımıza göreSkyrim'de demircilik, tam olarak gerçekleştirilen eylemlerin sayısıdır ve türlerini değil, minimum miktarda kaynak için gerekli olan şeyi demirlemek gerekir - bu demir bir hançerdir.

Bu durumda şube oldukça basitçe sallanıyor. Başlangıçta (tam pompalama dalları yaklaşık 15 000 gerektirir için değil, miktar kaynaklarının fiyatlarının bağlı olarak değişebilir) bazı sermaye biriktirme işlemi ve ardından yerel satıcılardan her şeyi barlar, deri ve deri şeritler satın amacıyla şehir etrafında hızlı bir hamle yapmaya başlamak. Bazı şehirler hala açık değilse, herhangi bir kalenin kapılarına nominal ücret karşılığında sizi vagonun hizmetlerinden kullanabilirsiniz. İşin aslı, her bir kaynak tüccarının yeteri kadar sahip olamayacağıdır (evet, orada, hatta sermayeniz için yeterli kaynağa sahip değilsiniz), bu yüzden birkaç tur yapmanız gerekir. Büyük olasılıkla, yer değiştirme sürecindeki ilk yenilenen tüccarın bir sonraki seçim turu başlangıcına yeterli zaman vardır, ancak bu olursa, biraz daha beklemeniz gerekecektir.

Olmadı. Sonra ne yapmalı?

Skyrim Demircilik pompalama

Kaynakları bir bütün olarak satın aldığınızdabaşkent, şehre uçun, cildi şeritler halinde işleyin ve sonra kraft hançerlerine doğru miktarda başlayın. Hançerler yaptığınızda, onları tam bir tüccar ilk tüccara satmak (eğer, tabii ki, mallarınız için yeterli para varsa). Bu noktada, demirci işi henüz limite ulaşmadıysa, bu durumda, kazandığınız parayı kaynaklarda başlatacak ve prosedürü tekrarlayacaksınız. Bu sayede, hızlı bir beceriyi, herhangi bir önemli zaman veya maliyet olmaksızın 100 seviyesine pompalayabileceksiniz.

Buradaki yöntemlerBu dalın mümkün olan en hızlı pompalanması için seçenek. Buna ek olarak, uydularınız için diğer ekipmanların yanı sıra, paralel olarak başka şeyler de yaratabilirsiniz; bu da, aynı zamanda, dalı daha sonra daha uzun bir süre ve daha yüksek bir maliyetle pompalamanıza olanak tanır.

Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 2019

Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 2019

Related news

 • Anti-inflamatuar ve antipiretik ilaçlar Pentaflucin: kullanım talimatları
 • Kilo verdiren oolong çayı
 • Şirket nasıl ödüyor

 • Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 91

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları


  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 25

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 22

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 69

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 47

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 82

  Skyrimde demircilik yapmak ne kadar çabuk Skyrim: becerileri pompalamanın yolları 59