Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu


Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu

Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu!

Skinny jeanler modası tarih oldu!

Kadınlarınseverek giydiğijean‘lere artık elveda demenin zamanı çoktan gelmiş gibi görünüyor. Bugüne kadar hiç olmadığı kadar moda olanspor kıyafetleroldukça popülerlik kazandı!Moda dünyasına hızlı giriş yapanyoga pantolonları,sokak modasında ve hatta iş dünyasında bile rahatlıkla giyilebilecekpantolonlararasına girdi. Sokaklarda görülen şıkspor kısa üstveyazlık elbise modellerinin altına giyilenspor ayakkabılaroldukça revaçta!

Sokak modasınınstil ikonlarısık sıkspor tarzı giyimlersergilemeleri, alışa geldiğimiz rahat yada rahatsız kıyafetlerin ve daha birçok moda akımı olan trendlerin de sonunu getirdi! Bu alışkanlıkların ilk başında ise rahatpantolonlargeliyor. Ünlü moda tasarımcılarıMarc Jacobs Louis Vuittoniçin tasarladığı veKate Moss Topshopiçin tasarladığı pijama tarzındakipantolon modelleri,ünlü markaların koleksiyonlarında yer aldı. Koleksiyonda görebileceğiniz gibi, yüksek bel ve bol kesimli geniş paçalara sahippalazzo pantolonlaralışa geldiğimiz giyim parçalarında büyük değişikliklere neden olacak gibi görünüyor.

Skinny-jeanler-1

Genelleme olarak dünya üzerinde yapılan bir araştırma sonucunda jean parçaların satışlarında oldukça ciddi düşüşler görülmüş. Denim tutkusundan hiç vazgeçmeyecek olan Kanada bile bu satışlardan oldukça etkilenmiş durumda. Neden böyle oldu diye sorarsanız, bunun sebebi artık insanlar daha şık ve rahat kıyafetleri tercih etmesine bağlayabiliriz. Yumuşak kumaşlar, şık ve rahat elbiseler ve loose pantolonlar sert kumaşlara sahip kot pantolonların yerini geçmiştir. Yıllar boyunca kadınlar dar skinny jeanler içine sıkıştıkları için oldukça şık ve rahat yeni trendlerin peşini bırakmıyorlar.

Skinny-jeanler-2

Moda yapısına göre skinny jean tutkusu bitmek üzere. Rahatlığı ile öne çıkan boyfriend jean ve anne jean pantolonlar, skinny jean’lerin yerini alacak gibi duruyor. Şu sıralar sokak modasında rüzgarlar estiren boyfriend jeanler, yüksek belli bol anne jean pantolonlarla birlikte yeni trendler içine girdi.

Skinny-jeanler-3

Sokak stillerinde şık ve rahat kotların öne çıktığı kadar tulum, salopet elbise gibi olan denim on demin trendi oldukça güncel parçalar haline geldi. Yeni sezonda sokak modasında oldukça sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Skinny-jeanler-4

Şık ve rahat kot pantolonunuzun üzerine giyebileceğiniz kot gömlek yada demin yeleklerle kombin yapmanız demin şort ve skinny jean’lerin tahtına oturacak gibi görünüyor. Ne kadar şık görünse bile, boyfriend ve anne jean pantolonların rahatlığını görünce skinny’lerden vazgeçmeniz mümkün olacaktır.Related news

 • Laktozsuz Süt Nedir Faydaları Nelerdir
 • 1 haftada 10 kilo verdiren diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • Tavuk Salatası Tarifi
 • İpek Kumaş Nasıl Temizlenir
 • Kadınlar için en iyi 2017 Aviator güneş gözlüğü Modeli

 • Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu


  Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu


  Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu


  Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu


  Skinny Jean (Kot Pantolon) Modası Tarih Oldu