Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 2019

Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 2019
15.09.2019

Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 20

Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz

Sicim üzerinde kolayca oturabilme kabiliyetiherkes övünmez. İlk bakışta göründüğü kadar basit değil. Bu egzersizdeki kaslar muazzam bir yüke maruz kalırlar ve iyi bir şekilde hazırlanmalıdır, böylece bir kişi doku yırtılıncaya kadar kendini ciddi şekilde incitmez.

Sicim için alıştırmalar bir çeşit hazırlıktır.Tam germeden önce kasları ısınacak fiziksel egzersizler. Uzmanlaşmış merkezlerdeki karmaşık karmaşık etkinliklere fazla zaman harcamadan görevlerini basitleştirmek isteyen herkes için kullanılabilir. Bir bütün olarak vücudun esnekliğini geliştirmeye yardımcı olur, ayrıca dokularda kan dolaşımını hızlandırırlar. Bu, kalite sicim performansı sırasında ortaya çıkabilecek hoş olmayan hislerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

İplikler için alıştırmalar birkaç çeşittir veKural olarak, kaslardaki yükü arttırmaya eğilimlidirler. En zorlukla hemen başlamayın, çünkü bu fiziksel sağlığa zararlı olabilir. Tüm yavaş yavaş ve yükü dokulara doğru bir şekilde dağıtmak daha iyidir. Sadece bu durumda süreç sizi karmaşık veya hoş olmayan bir şey olarak görmüyor. Yani, sicim, egzersizler ve doğru sırayla.

Ilk seviye. Sicim için ısıtma egzersizleri

Kasları düzgün şekilde ısıtmak çok önemlidir. Daha fazla germek için tüm doku ve tendonların iyi ve yetkin bir şekilde hazırlanmasını sağlayan ilk aşamadır. Bu, hafif dans aerobikleriyle birlikte istenen etkiyi elde etmede hızlı bir şekilde yardımcı olacak hemen hemen tüm standart egzersizler için uygundur. Enerjik müziği açın ve en az 10 dakika boyunca 90 derecelik vücut bükümleri, düz ayaklı geniş floplar dahil olmak üzere metodolojik hareketler yapın. Tüm bunlar sırtın düz ve pelvis hala kalacak şekilde yapılmalıdır. Koşu bandında derslerin yanı sıra egzersiz bisikleti de yapabilirsiniz.

İkinci seviye sicim için egzersizler. Bacak germe

Zaten kaslar yeterli kazanıldıktan sonraYumuşaklık ve elastikiyet, daha fazla gerdirme ile güvenle devam edebilirsiniz. Yere yaslanın, bacaklarınızı bağlayın ve önünüzde düzleştirin. Yavaşça bükün ve bacaklara mümkün olduğunca düz ellerle ulaşmaya çalışın. Aniden yapmaya çalışmayın, bu tür egzersizler sadece tutarlı ve yumuşak bir düzende etkili olacaktır. Derin ve doğru bir şekilde nefes alınız: bir eğim, derin bir nefesle dümdüz bir havaya bürününüz.

Üçüncü seviye. Sicim için egzersizler: ağız kavgası

Isınmadaki en basit numaralardan biriçömelme. Ancak bu durumda da çok etkilidir. Dizlerinin üzerine çömelme, dengeni tutmaya çalış. Bu durumda, sırt düz kalmalıdır. Bacakları birbirine bağlayın.

Masadaki bir eliyle çömelebilirsiniz. Bu durumda, egzersizi gövdenin her iki tarafına dönüşümlü olarak tekrarlayın. Derin ve ritmik şekilde nefes alın, kalp atışlarının hızını izleyin.

Egzersizlerin süresi

Birkaç gün sonra umarım gerekli değildir.Profesyonel bir cimnastikçi kolaylığı ile bacaklarınızı yere paralel olarak gerebileceksiniz. Her şey sadece gayretinize, aziminize ve kas kütlesinin durumuna bağlı olacaktır. Ortalama olarak 2-3 hafta boyunca bir dizi antrenman egzersizi yapılması gerekecek. Ancak bundan sonra sicimi gerçekleştirmeye çalışmak mümkün olacaktır. Bunu yavaş ve dikkatli bir şekilde yapın, duyuları dinleyin. Şiddetli ağrı durumunda, seansı hemen durdurun ve ilk ısınma seviyesini izleyin.

İpte devam edin, sağa ve sola doğru hareket ettirin. Vücudun desteğini ellerinizle destekleyin, bu da yere indirilmelidir.

Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 2019

Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 2019

Related news

 • Paşa Pilavı
 • DEREOTLU MISIR UNLU MUFFİN TARİFİ
 • Vergi borcu yapılandırmasında son tarih nedir Başvuru şartları nelerdir
 • Tığ İşi Kirazlı Patik Yapılışı
 • Emzirmenin yeni bir faydası daha çıktı

 • Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 41

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz


  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 87

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 90

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 88

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 84

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 86

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 84

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 26

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 99

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 70

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 16

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 7

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 16

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 20

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 10

  Sicim için egzersizler: kasları yoğruluruz 6