Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 2019

Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 2019
17.05.2019

Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 31

Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli?

Bugün çok rahat ve hafif ayakkabılarmakosenler. Üretimleri için deri, taklit deri veya süet kullanın. Bu makaleyi okuduktan sonra, ne olduklarını, neden bugün hem kadın hem de erkek mokasenlerin popüler olduğunu, bu ayakkabıların ne giyileceğini ve görüntünüzü nasıl modern ve çekici hale getireceğinizi öğreneceksiniz.

Yaratılış tarihinden

Maocenlerin kendilerine ait olduğuna inanılmaktadır.Kuzey Amerikalı Kızılderililer popülerlik sayesinde. Iken bu ayakkabıyı diktim hangi temel malzeme deri oldu. Daha sonra Avrupalılar çarık mükemmelleştirilmiş ve taşlarla ya dikenler tarafından hasardan ayağını korumaya yardımcı kaba rawhide tek üretim için başvuru başladı. Deriden ve yünden imal edilen ayakkabı kış versiyonu.

Günümüzde mokasenlerin popülaritesi zorunludurSenor Mostil. 60'larda bu ayakkabı için lastikli bir taban oluşturdu ve daha sonra sürücüler için vazgeçilmez oldu. Modern mokasenlerin tabanı kauçuk, deri veya kauçuk olabilir. Bazı modellerde, küçük bir topuk karakteristiktir. Ve bu ayakkabının zorunlu unsuru, bir dikişle çevrelenmiş bir dildir.Erkek mokasenleri. Ne giymek ile?Çoğu zaman saçak, püsküllü veya köprülerle dekore edilmiştir. Bazı mokasenlerin ayakkabıların daha sıkı oturmasına yardımcı olan ayakkabı bağları vardır.

Erkek mokasenleri. Ne giymek ile?

Erkek mokasenleri şık, şık ve aynı zamanda rahat ayakkabılar olarak kabul edilir.Kadın mokasenleri. Ne giymek ile?Spor ve klasik ayakkabılardan farklı olarak,Her stil ile birleştirilmemiş, parkta yürüyüşler ve ofiste çalışmak için uygundur. Erkek mokasen nedir? Bu ayakkabı ne giymek, şık ve çekici kalmak için? Bunu yapmak için birkaç basit kuralları hatırlayın.

1) Moccasins gayri resmi ayakkabılardır. Bu nedenle klasik takım elbise, smokin veya mont altında giyilmemelidirler. Eğer sıkı bir ofis takımının altında hala moccasins giyiyorsanız, sabitlenmiş renklerden ayakkabı seçin.

2) Plaj şortunu, antrenman pantolonunu veya jogger pantolonunu giyerseniz, mokasenleri bırakmak daha iyidir. Aynı şey bir başlık ile tişörtü için de geçerlidir.

3) Sıcak mevsim için mokasen yaratılır. Bu nedenle, sıcak giysiler ve mokasenlerin kombinasyonu çok istenmeyen bir durumdur.

4) Moccasins, kot pantolon ve keten pantolonlara mükemmel uyum sağlar. Ayak bileği bölgesini açarken kotlara yapışırsanız, görüntünüzü daha da şık bir hale getirebilirsiniz.

5) Kısa pantolon ve kot şortlu fanlar, bu ayakkabısını güvenle giyebilir.

6) mokasenlerin erkek versiyonu olmadan giyilmelidirÇoraplar, özellikle şort ve kısa pantolonlar. İkincisi ise, çorapsız seçenek sizin için kabul edilemez görünüyorsa, kısa çorap alın. Ancak bu gardırop parçasının görünmemesi gerektiğini ve pantolonların rengine göre çorapların renginin seçilmesi gerektiğini unutmayın.

Kadın mokasenleri. Ne giymek ile?

Bayan mokasenler de çok popüler. Bir spor stilinin hem pantolonu hem de etekleri için uygundur. Bu ayakkabılar genellikle yaz mevsimindedir, ancak kuru sonbahar havalarının da mokasen giymek için uygun olduğu düşünülmüştür (ancak sadece bir kot ceket veya rüzgarlık giydirdiğinizde, fakat hiçbir durumda bir ceket giyilmezseniz). Bu ayakkabılar, dar kot veya pantolonlarla ideal şekilde bir araya getirilmiştir. Spor takımlarına, etek pantolonlarına ve uzun eteğe de uyum sağlarlar. Yaz sarafalılar ile zarif bir şekilde mokasenlere bakın. Bir adamın gömleğini giyerseniz klasik pantolonlar bu ayakkabılarla birleştirilebilir. Mafsallarla uyuşmayan şey tozluk ve tozluktur. Ancak böyle ayakkabılarla birlikte kısa bir alevlendi etek kazan-kazan seçeneği. Görüntü mükemmel bir kısa denim veya deri ceket, yelek veya balıkçı yaka ile tamamlanmaktadır.

Gördüğünüz gibi, mokasenler neredeyse giyilebilirherhangi bir kıyafet. Bu durumda, görüntünüzün parlak renkleri parlak renkler olabilir: mavi, sarı, kırmızı mokasen. Bu ayakkabılar ne giymeli? Her şey hangi ayakkabı tipini tercih ettiğine bağlıdır: klasik veya yarı spor. Bir spor stilinin kıyafetleri genellikle kırmızıyı daha ilginç bulmasına rağmen mavi ayakkabılar seçiyor.Kırmızı mokasen. Ne giymek ile?Kırmızı kot veya pamuklu pantolon giyip kontrast renginin üstüne koyarsanız, şık ve şık görüneceksiniz.

Şimdi biliyorsun ki bu sezon en popüler ayakkabılar kadın ve erkek mokasenleri. Ne mokasen giymeli ve hangi renklerin birleştirileceği ile - siz karar verin.

Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 2019

Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Rusya: ABD, Avrupa’daki füze kalkanının neden Tomahawk fırlatma yeteneğine sahip olduğuna açıklık getiremedi
 • Lohusa Şerbeti Tarifi Videosu
 • Streç Film ile Basen ve Göbek Eritmek Mümkün mü
 • Karışık Yünden Saç Örgülü Kazak

 • Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 54

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli


  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 42

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 46

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 6

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 23

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 72

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 19

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 82

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 14

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 23

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 37

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 64

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 58

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 79

  Sezonun hit kadın ve erkek moccasins. Şık görünmek için ne giymeli 77