Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 2019

Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 2019
20.08.2019

Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 50

Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı

Sev Yeter dizisinde Raman; ben İşita yı haketmiyorum  diyerek ondan boşanmak istiyor. Onun Mani ve Ruhi ile mutlu olacağını düşünüyor. İşita da Raman uçağa binmeden aşkını itiraf etmeyi düşünüyor. İşita Raman’ın kıyafetlerini sevgiyle hazırlamıştır. Raman’ın gelmesini beklemektedir. Raman eve gelince Ruhi nin moralini düzeltmeye çalışıyor. Ona bir resim çiziyor. Resimdeki kişileri tanıtırken kendisinden bahsetmiyor. Bu durum onları izleyen İşita da şüphe uyandırıyor.Sev Yeter 2 Ekim Salı Özetidevam ediyor. 

İşita babanı bana ödünç ver diyerek Raman’ı odasına çağırıyor. Raman çantasını kontrol ederken favori olan her şeyinin olduğunu farkediyor. İşita ona neden garip davrandığını soruyor. Ayrıca bir anda Singapur’a gitme kararının nerden çıktığını bilmek istiyor. Raman işi olduğunu söylüyor. Ruhi Pathak’ın geldiğini söylüyor. Raman onu ailesine bir şeyler anlatırken görüyor. Pathak’ın her şeyi söylediğini düşünüyor. Bhalla Raman’a kızrıyor. Simmi ve Romi de yanlış yaptığını söylüyor. Ancak onlar başka bir meseleden dolayı kızmıştır. Raman avukatını dışarı çağırıyor ve belgeleri imzalıyor. İşita ve Ruhi yi de tapınağa dua için gönderiyor. Onlar gelince gideceğini söylüyor.

Raman trafik sıkışıklığını bahane ederek ailesi ile vedalaşıyor. Simmi İşita ve Ruhi ne olacak diye kızıyor. Raman Ruhi yi görürsem dayanamam diyerek erken çıkacağını söylüyor. Simmi ya İşita diyor. Raman onunla telefonda konuşacağını söyleyerek ayrılıyor. İşita ve Ruhi geldiklerinde Raman’ı göremiyor ve ağlıyorlar. Mani de geliyor ve Raman’ın Singapur da daire satın aldığını ve dönmeyi düşünmediğini söylüyor. Şimdi herkes şoktadır. Arkasından Pathak geliyor ve elindeki boşanma kağıtlarını onlara gösteriyor. Mani Raman İşita yı haketmediğini düşünüyordu bu yüzden ondan uzaklaşmak istedi diyor. Onunla konuşacağını söylüyor. İşita hayır diyor onunla ben konuşacağım.

İşita Bayan Bhalla yı da alarak havaalanına doğru yola çıkar. Raman ise havaalanında babasını çağıran bir kızı görünce duygusallaşır. İşita yolda polis tarafından durduruluyor. İşita polisi geç kaldığı konusunda uyarıyor ancak faydası yok. Raman’ın uçağı kalkmak üzere. İşita tüm duygularıyla polisi ikna etmeyi başarıyor. Polis Delhi polisi sizinle diyerek İşita yı uçağa yetiştirmek üzere seferber oluyor. Motorize birliklerle birlikte sirenler eşliğinde İşita ve Bhalla havaalanına gidiyorlar. Raman ise uçağa doğru hareketlenmiştir. İşita ve Bhalla havalanındalar ancak aprona geçmek yasak olduğu için giremiyorlar. Görevli İşita yı tanıyor ve içeri girebileceğini söylüyor. Bayan Bhalla İşita dan içeri girmesini ve Raman’ı getirmesini istiyor. Sev Yeter 79.

Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 2019

Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 2019

Related news

 • TNT Ekspres Türkiye’nin İşte Benim Öyküm Yarışması 6. Kez Başlıyor
 • Telefon hakkındaki bilmeceler: sabit hatırlama ve mobil cihazları tanıma
 • Kremalı Domates Çorbası Yapılışı Videosu
 • Gül suyunun faydası, gül suyu neye iyi gelir
 • Püreli Rosto

 • Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 53

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı


  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 75

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 36

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 47

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 50

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 97

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 15

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 45

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 85

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 51

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 5

  Sev Yeter 2 Ekim Özeti 79. Bölüm Fragmanı Hüzünlü Veda Raman Ayrıldı 9