Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 2019

Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 2019

Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 57 03.02.2019, 22:17

Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler

Sergei Ivanov, 22 Mayıs'ta Kiev'de dünyaya gelen bir aktör1951 yılı. Öyle oldu ki, ailelerinde kadınlara teknik bilimler ve erkekler - insani yardım verildi. Sergei'nin dedesi bir filolog-Slav profesörü, büyükannesi bir matematikçi, babası Peter İvanov ünlü bir Ukraynalı şairti, annesi organik kimyada birçok bilimsel keşif yaptı. Ve dikkat çekici olan, akrabalarının her biri mesleğinin izinden giderek Sergei'yi cesaretlendiriyor. Sonra Kiev Tiyatro Enstitüsü'ne girmeye gitti. Karpenko-Kary. İlk kez hareket etti, doğal beceri ve doğaçlama ile kurtarıldı, zekiydi ve çok çekici davranıyordu. Eğlenceli, sersemletici ve biraz garip, diğer tüm katılımcılar arasında göze çarpıyordu. Görünürse, herkes iyi bir havadaydı ve gülümseyerek, herkes yalın bir şekilde güldü, çünkü bulaşıcı ve çocukça bir şekilde yaptı.

sergei isanov aktörü

Aktör Sergei Ivanov: Biyografi

Oğlan tiyatroya girdi, babam öğrendievde komşu - aynı kurumun rektörü, kendisine yardım istemediğine şaşırmıştı. Ancak Peter Ivanov oğlunun zaten yetişkin ve tamamen bağımsız bir kişi olduğunu söyledi.

Ve sonra gitti, gitti. Sergei Ivanov - aktör-şanslı, derhal film yapımcılarını fark etti. Eğitim sırasında birkaç filmde rol aldı: "Zozulya diploma", "Kotsyubinsky ailesi", "Rasgele adres", "Yıldızlar sönmez".

1972'de mezun olduktan sonrabir yıl sonra, yönetmeni Nikolai Mashchenko'nun "Çelik Nasıl Temperlendi" film destanına başlıyor ve Sergei'ye önce bu eseri okumasını ve ana karakterlerden birine dikkat etmesini önerdiğini söyledi. Sergei Bruzzhak. Bir süre sonra Ivanov, eserinde böyle bir kahraman bulamadığını söyledi ancak daha da ilginç bir karakter daha buldu: Sergei Tyulenin. Ortaya çıktığında, kitabı Young Guard'la okumak için karıştırdı.

aktör sergei ivanov biyografisi

Leonid Bykov

Sergey Ivanov herkesi cezbeden bir aktörKimse, Leonid Bykov kendini yemine yakaladı. Aynı film stüdyosundaki bu resim ile aynı anda. Alexandra Dovzhenko "Sadece Yaşlı Adamlar Savaşa Çıkıyor" filminin çekimlerine hazırlanıyordu. Çekirge Görevi Bykov'un ünlü rolü Vladimir Konkin sunmak istedi ancak Mashchenko'dan Sergei Ivanov'a daha yakından bakması tavsiyesinde bulundu. Meşçenko, Pavka Korchagin'in rolü için onaylanan Konkin'in resmini bırakacağından korkuyordu.

Bunun sonucunda İvanov, Çekirge oynamaya gönüllü oldu.Bykov, bu çocuksu aciliyet ve güveni bastırarak hemen hemen onay aldı. Bykov, askeri pilotlar hakkında bir film yapmak istedi. "Çekirge", savaş için pilotlar hazırlayan ve savaştan sonra dağılan özel bir okulda okuduğu zaman Bykov olarak anıldı. İvanov, ona emanet edilen rolü üstlenmiş ve bir gecede tüm ülkede ünlenmişti.

aktör sergei ivanov ölüm sebebi

Sergey Ivanov: aktör, fotoğraf

Kariyeri nasıl geçti? 1972'den beri, Sergei Ivanov - film stüdyosunun bir oyuncusu. A. Dovzhenko. O filmde rol aldı: "Ar-khi me-dy", "devrim doğan" serisi, vb "Ata-iki, askerleri ... gittiğini" çok çarpıcı eserlerden biri filmi Vladimir Basov "türbinlerinin Günleri çekim başladı .. "Bulgakov'a göre.

90'lı yılların başlangıcı oyunculukta çok sert vurduIvanov'un kariyeri ve film neredeyse kaldırılmadı çünkü değil istedim diğer birçok ünlüler, cumhuriyetçi stüdyo SSCB çöktü. Film Stüdyosu. Dovzhenko boştu. Ivanov televizyonda çalışmaya çalıştı ve hatta bir dizi program "Defektörler" ve "Seküler konuşmalar" da hazırladı. Amerika'da, Tokyo'nun pilotu Zoya adında bir komutan olan pilot olan Olga Mateshko tarafından bulundu. Büyük nostaljik bir zevkle, milyonlarca izleyici gösteriyi izledi. Ancak, bu programlar mali zorluklar nedeniyle harekete geçmeyi bıraktı.

1991'de Ivanov, yapımcı ve yönetmen olarak çalıştı ve "Balayı" resmini koydu, ardından "Panorama" stüdyosunu düzenledi ve "Gençlik" film festivalinin organizatörlerinden biri oldu.

Kişisel hayat

Sergei'nin aile hayatında her şey çok iyi sonuçlanmadısorunsuz. İlk karısını boşanmış, üç yıl yaşadığı evliydi. Çocuk istemiyordu çünkü o bir balerindi ve bir kariyere katıldı. İvanov, çekimlerden sonra sık sık "ipucu" ya geldi ve evde skandallar vardı. Sonra bir gecede kıdemli danışmanlarını kaybetti - Leonid Bykov ve Alexei Smirnov.

Olga Mateshko ile arkadaşlığı kurtardı. Ailesi için evde her zaman gelebilir ve sık sık oğlu Sasha ile kendini eğlendirir. Olga da Ivanov için bir dadı oldu.

Bir kız Larisa ile tanıştığında. İlk görüşte aşık oldular ve evlendiler. Bir kızı Masha vardı. Görünüşe göre, Mutluluk ona gülümsedi - olağanüstü karısı ve sevgili kızı ...

sergei ivanov aktör fotoğrafı

90'ların sonunda bir dizi belgesel başlattıBatı, Orta ve Doğu'daki Ukrayna tarihi hakkında "Ukrayna'nın Başlangıcı" filmleri. Film sponsorları çok sevdi, program bütçesini genişletti. Böyle mutlu olayları uzun süreli bir arkadaşla kutlamaya karar verdi ve aniden kalbine dayanamadı.

Pek çok insan, aktör Sergei Ivanov'un nasıl öldüğü sorusuyla ilgileniyor. Ölüm nedeni kalp yetmezliğidir. Birçok aktör öldü çünkü çok hassas ve savunmasız insanlardı.

Bu 15 Ocak 2000 tarihinde yerli Kiev'de oldu. 48 yaşındaydı. Veda sinemasının evine geçti. İnsanlar çok şey çekti, herkes Grasshopper'ı sevdi. Cenaze servisi beş saatten fazla sürdü. Baikovo mezarlığına gömüldü. Mezar, Leonid Bykov'un mezarından uzak değildir.

Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 2019

Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 2019

Related news

 • Biber çanağında pirinç pilavı tarifi
 • Balzamik sirke. Orta Çağda kök salmış tarifler
 • Arefe Köftesi Tarifi

 • Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 59

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler


  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 61

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 74

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 44

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 80

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 22

  Sergey Ivanov: aktör, biyografi, ilginç bilgiler 18