Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler 2019

Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler 2019 Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

Mobil cihaz pazarında,"Klasik" şirketler, bu veya bu niş konusunda uzmanlaşmış diğer üreticiler var. Özellikle, korunan cihazların geliştiricileri. Bunlardan sadece biri bu yazıda bahsedeceğiz.

Dahası, ulusal çapta yapılacaktır.üretici - Senseit. Mobil cihazları içeren geniş bir elektronik ürün grubunu temsil eder. Senseit'in farklı telefonları, en popüler modellerle ilgili incelemeleri ve geliştiriciyle ilgili diğer yararlı bilgiler bu incelemede ana hatlarıyla belirtilecektir.

konumlandırma

Senseit telefonu

Korunan akıllı telefonları üreten şirketler hakkında,iyi niyetle bahsettik. Aslında Senseit bunlardan sadece bir tanesidir. Bugün kullanılabilen aygıtlarının en azından tümü bu tür telefonlardan oluşuyor. Özellikle, ana geliştirici sitesinde belirtildiği gibi, günlük yaşamda karmaşık çalışma koşullarıyla karşı karşıya olan kullanıcılar için en uygun akıllı telefonlardır. Örneğin, bir inşaatçı, gezgin, sporcu vb. Artık cihazlarının güvenliği konusunda endişelenmeyecektir. Artık sıcaklık düşüşünden, darbelerden ve düşmelerden, nemden ve tozdan korkmayan bir Senseit telefonu satın almak için yeterlidir.

Ve hepsi değil ...

Buna ek olarak, korunan Senseit telefonların ayrıca geniş bir fonksiyon yelpazesi, şık tasarım, kullanışlı ergonomi var.

Genel olarak, açıklanan modeller hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bir karşılaştırma yapmamızı ve bazılarının kısa bir özetini vermeyi öneriyoruz.

Aygıt Cetvelleri

Senseit cep telefonu

Şirketin tüm ürünleri iki gruba ayrılmıştır. İlki macera olarak adlandırılır; çeviri, "macera" anlamına gelir. Zaten adıyla, direne ve dolayısıyla daha yüksek bir koruma derecesine artan bir eşiğe sahip olan daha güvenli akıllı telefonlardan bahsettiğimizi tahmin etmek zor değil. Öyleyse - bunlar, nem, toz ve fiziksel kuvvetin etkisinden gerçekten korkmayan modellerdir. Bu hat R390 +, P3, P4, P7 ve P101 modelini içerir. Listelenen değişikliklerin bazılarının çeşitli renk özümleri (genellikle siyah, sarı ve yeşil) halinde sunulduğu dikkate değerdir.

İkinci yönde bir grup Hayat modeli( "Hayat"). Bu çizgi, E400, E500, L100, L108 ve ayrıca L301 cihazları tarafından temsil edilir. İşte gündelik hayatta kullanılmak üzere tasarlanmış telefonlar var. Dışarıda, ortak oldukları diğer birçok cihazla aynı görünüyorsun (kasada kauçuk kaplama, kaba kapaklar, ekranın koyulaştırılmış camı yok).

"Korumalı" cihaz grubu

Senseit yorum

Örneğin, "korumalı" bir cetvelcihazlar, dokunmatik ekranlı ve iki klavye aygıtı bulunan iki akıllı telefonla temsil edilmektedir. En pahalı ve aynı zamanda en işlevsel R390 + 'dır. Maliyet 11 bin ruble. İncelemelere göre, bu, olumsuz hava koşullarına dayanabilen en işlevsel cihazdır. 8 megapiksel çözünürlüğe sahip güçlü bir kamera, bütçeli akıllı telefonlar için MT6572 işlemci, işletim sistemi 4.2.2.

Derecelendirmenin ikincisi bir sonraki model - telefonSenseit P4. Kamerası daha zayıf (yalnızca 5 megapiksel), işletim sistemi daha eski (2.3.6), işlemci daha da eski. Ancak bu model sadece 10 bin rubleye mal olacak. Doğru, bu konuda yapılan incelemeler, düşük verimlilik nedeniyle en gurur verici değildir.

Gruptaki iki cihaz daha"Korumalı" cep telefonu Senseit P3 ve P101'dir. Maliyetleri, yaklaşık 4-5 bin ruble daha düşük bir büyüklük derecesidir, ancak güvenilirlik seviyesi, akıllı telefonların yapabileceği şeylerin üzerindedir. Bu aygıtlar, minimal ek işlevler kümesiyle "arayan" olarak adlandırılabilir. Geri bildirimlerle değerlendirildiğinde, bu telefonlar görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirir; en azından, pili akıllı telefonlardan daha uzun süre saklayın. Bu telefon Senseit kampanyada veya aşırı spor yaparken vazgeçilmez bir şey olacak.

Cetvel "Hayat İçin"

Senseit cep telefonu

Başka bir araç grubu sözdeYaşam telefonları. İki klavyenin (geniş dokunmatik ekranlı) yanı sıra iki klavyeyi (tipik "çeviriciler") içerir. Tabii ki, bu cihazlar yukarıda açıklanan "korumalı" Çorbası daha işlevsellik büyük bir marj var, ama onlar bile günlük yaşamda bulunan edilebileceğini, yıkıcı faktörleri dayanacak mümkün değildir.

Buradaki en gelişmiş cep telefonu.Senseit E500. 13 megapiksel kamera, güçlü 4000 mAh pil ve bir MTK 6582M işlemci bulunuyor. Gerçekten de, bu modelin maliyeti sadece 10 bin ruble olmasına rağmen, en gelişmiş olanı olarak adlandırılabilir.

Bunu E400 - Senseit cep telefonu ile takip ediyor.daha zayıf bir kamera ve daha küçük bir ekran. Ancak, burada teknik bileşen aynıdır (her durumda, model E500'ün öncülüdür, yani maliyeti daha düşüktür) - sadece 9 bin ruble.

Üçüncü akıllı telefon - L301, - hatta daha basit işlemci, 5 megapiksel ve maliyetler sadece 5000 bir kamera ile donatılmıştır.

Bu hattın ikinci "kanat" klavyecihazlar L100 ve L108. Birincisi, 2100 mAh için çok büyük (hacimce) bir bataryaya sahip olmasıyla farklıdır, bu tür bir cihaz birkaç hafta boyunca kolayca çalışabilir. İkincisi sadece iki SIM kart desteği ile donatılmıştır.

cep telefonu Senseit yorumlar

yorumlar

Tabii ki, herhangi bir cihaz ve onunTeknik özellikler, bu verilerin alıcıları tarafından bırakılan tavsiyelere başvurulması tavsiye edilebilir. Bu incelemeyi hazırlama sürecinde yaptığımız şey buydu.

Ve biz bunu genel olarak telefondan öğrendikSenseit'in birçok avantajı vardır - düşük fiyat, iyi bir yapı, iyi seçilmiş bileşenler. Bununla birlikte, bazı ciddi eksiklikler de var. Özellikle, en istikrarlı çalışma ile değil karakterize edilir. Bazı raporlara göre, cihaz aniden şebekeyi kaybedebilir, kapatabilir veya çağrı sırasında yeniden başlayabilir. Kullanıcılar ayrıca Senseit akıllı telefonların bazen modüllerden birini "kaybettikleri" konusunda dikkatli olurlar: örneğin, kamera veya GPS sistemi kapanır ve çalışmayı durdurur. Böyle birçok örnek var ve hepsi telefonun dengesizliğinden bahsediyorlar.

Desteğe özel dikkat çekmek istiyorum. Şebeke sinyallerini periyodik olarak kaybeden ve herhangi bir nedenden dolayı devre dışı bırakmayan cep telefonlarının sabitlenmesi gerekiyor - bu açık bir gerçektir. Aynı zamanda, yorumların açıkladığı gibi, tedarikçi firma ile iletişime geçme girişimlerinde, müşteriler hiçbir şey alamazlar. Sitede listelenen tüm iletişim bilgileri alakasız çünkü herhangi bir istek için hiç bilgi alınmadı.

Güvenli Senseit telefonları

bulgular

Yerli bir üreticiyi piyasaya sürme fikriAkıllı telefonlar yeni değil (aslında, telefon için tüm aksesuarlar Çin'den geliyor). Burada, "artılar" a, düşük maliyetli, bu tür cihazların kullanılabilirliğini dahil edebilirsiniz.

Öte yandan, bir istikrar sorunu var.işin güvenilirliği. Geliştirici firma ne kadar ilginç olursa olsun, Senseit cep telefonu (yorumları teyit ediyor) dengesiz kalıyor. Bu nedenle, onunla çalışmak, daha güvenilir bir tedarikçiye (bugün bol miktarda) dönüşmek için rahatsız edici ve daha iyi.

Aynı şey destek için de geçerli. Eğer (özellikle bir Rus şirket tarafından geliştirilen) akıllı telefonun kararsız veya düşük kalitede şeklinde imalat kusurları fark ederseniz, ona temas ve bir şekilde sorunu çözmek için bariz bir arzu var. Ama bu, yorumlara göre yargılamak imkansız.

Biraz hakkında değerlendirme

Sonunda bir açıklama daha vermek istiyorum.önerilerle ilgili. arama Değerlendirme sürecinde biz bir desen bulundu: birçok kullanıcı genellikle bu konuda iyi değerlendirmeleri odaklanarak, aygıtı satın. Alıcılar, sadece gerçek olmayan yorumlar nedeniyle hoş olmayan bir duruma giriyor. Retorik bir soru var: "Bu türden doğru olmayan yorumlara ihtiyaç var mı?"

cep telefonu Senseit e500

Bu nedenle, cihaz hakkında bilgi ararkenKaynakların kütlesini kontrol edin. Sitenin çok iyi veya kötü bir yorumu olduğunu görüyorsanız - korumanızda olun. Belki de ilk, özel ve doğru olmayan olarak ortaya çıkacak ve ikincisi sizin için gerçekten bekleyecek olan şey olacaktır.

Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler 2019

Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler 2019

Related news

 • Erkek plaj şortu
 • Kozmos hakkında rüya nedir: yorumlama
 • Tavuklu rulo börek
 • 2019 Kış klas ve şık Kürk Palto Giymenin Yolları
 • Asetilsalisilik asit - kullanım endikasyonları

 • Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler


  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler

  Senseit cep telefonu: modeller ve incelemeler